Zajímá Vás tradiční čínská medicína? Jak se zbavit bolesti bez chemie nebo jak pečovat o ženské zdraví?

TianDe přináší širokou nabídku produktů, které jsou sestaveny podle receptur Tradiční Čínské Medicíny.

„Zaměřujeme se na zdraví, krásu a psychickou pohodu. Naše produkty mají unikátní přírodní složení a obsahují velmi vysoký podíl účinných látek.“

DOKÁŽEME VÁM POMOCI S ŘADOU ZDRAVOTNÍCH POTÍŽÍ. OD BOLESTI ZAD, KLOUBŮ, MIGRÉN A KOŽNÍCH PROBLÉMŮ, PŘES GYNEKOLOGICKÉ ZÁLEŽITOSTI A PSYCHICKOU POHODU AŽ PO KRÁSNOU PLEŤ, VLASY NEBO ŠTÍHLOU LINII.

Při výrobě produktů firmy TianDe se využívají pouze vysoce kvalitní rostliny, které jsou pěstovány v přírodních podmínkách, v ekologicky čistých oblastech Číny a Tibetu,  jsou vybírány speciálně vyškolenými lidmi v určitých obdobích podle lunárního kalendáře. Voda používaná v kosmetice se získává z minerálních pramenů a hlubokého moře.

VÝROBKY NEJSOU TESTOVÁNY NA ZVÍŘATECH 

 

 

Bav Leg

je značka originálních biobavlněných legín s ručně tištěným vzorem.

Vybíráme ty nejvhodnější látky, nitě, barvy a vymýšlíme stále nové originální potisky.Není nám lhostejný přístup k přírodě a využívání lidí, proto jsou naše legíny šity výhradně z biobavlny a biobavlněných nití s certifikátem GOTS, který garantuje ohleduplný přístup k přírodě a dodržování etických zásad během výroby.

Koukněte na náš e-shop www.bavleg.cz a sledujte nás na našem facebooku@bavleg a instagramu www.instagram.com/bavleg.cz, aby Vám nic neuniklo.

 

 

 

Bios Urn

BIOS Urn je mnohem více než urna, je to katalyzátor života.

Premýšleli jste někdy nad tím, co se stane když zemřete?

Představte si, že se mužete navrátit zpátky k životu... ... skrze přírodu 🍃

Představte si, že se z Vás může stát strom 🌳

Protože smrt je jen slovo...

Co je skutečné je život 💚

Více na www.thepoweroflife.cz nebo www.facebook.com/BioUrnyZivotPoZivote/

                                  

 

Krása a vitalita

 

Svíce a svíčky

Letos v listopadu to bude již 20 let, kdy jsme se rozhodli pro výrobu svíček a založili firmu. Moje celoživotní láska ke svíčkám mi v podstatě ukázala a prozářila směr, kterým se máme dát. Když se ohlížím v čase, byla to vždy intuice, která mne vedla při vytváření jednotlivých svící a jejich témat. Již v začátku jsme se rozhodli pro dvě slova, která budou symbolem naší práce. Jsou to: čistota a svoboda. Čistota ve smyslu použitého materiálu a svoboda duchovní. Svíčky vytváří v průběhu hoření krásná křídla z tuhnoucího vosku a svými tvary a čistým světlem zvou k zamyšlení. Hra barev a jejich smysl oslovoval nejen mne a to bylo pro nás jako palivo na další cestu. Svíčkám od nás začalo rozumět stále více lidí, oslovovali nás nejen úžasní majitelé obchodů a terapeutických studií, ale nakonec i sami léčitelé z celého světa, kterým světlo svící pomáhá při práci. Vytváření svíček s tímto posláním bereme jako dar. Svíčka od nepaměti provázela člověka celým životem, napříč staletími a všemi kulturami světa. 
Před pár lety jsem objevila krásné přísloví, které říká : " Kdo ve jménu Svaté Markéty zapaluje svíce, tomu splní všechna přání." Tak zapalujme svíce a přejme si! 
S láskou Markéta Vajsová 

                                                 

MANDALY - OBRAZY

Na mandaly se můžeme dívat mnoha různými způsoby. Můžeme je například chápat jednak jako hezky vypadající estetické obrázky či obrazy. Nebo je můžeme chápat jako klíče či kódy,které v nás otevírají nové úrovně vědomí a uvědomění. Mandala je většinou kruhový obrazec,který se začíná tvořit od středu. Podle zvolených barev a tvarů a záměru dosahujeme konkrétních výsledků. Nebo se pouze necháme vést intuicí či vnitřním vedením a vzniká obrazec,který v mnohém vypovídá o nás, o našem nitru, cítění, vnímání, emocích a spiritualitě. Mystické tradice používají mandaly jako symbol velké jednoty-Božství a právě tvoření mandal nám pomůže přiblížit se k božskému principu tvoření-spolutvoření,který je jedinečný, kdo to zažil tak ví o čem hovořím,nemusí se jednat pouze o vytváření mandal,může to být jakákoli tvořivá práce či aktivita( psaní,hudba, tanec atd.).

Tvoření mandal je ,ale jedinečné v tom,že nás vede k hlubokým niterným prožitkům a setkání s naším vnitřním duchovním světem. Konkrétně zklidňuje mysl ,vede k hluboké relaxaci až meditaci, kdy dochází  k proměně vědomí. Dochází k  sestupu z úrovně rozumu do oblasti citů emocí a duše.  Každá daná mandala poté vyzařuje obsah našeho nitra naší duše a svým vyzařováním může inspirovat ostatní na duchovní cestě. Mandaly mají prokazatelný léčivý účinek. Je možné je nosit v při sobě pro štěstí nebo většími mandalami vyzdobit místnosti, které obýváme.

Mandaly, které jsem vytvořil vnímám jako poselství lásky a světla a rád bych tuto inspiraci sdílel  s ostatními.

Martin Vindeman

    

 

Govinda

Budeme vařit veganske sabji, basmati rýži, smažené placky, pakory, veganske špízy, jogurtovou rajtu a sladké kulicky.

 

Hvězdná cesta - Elixír mládí

Mandaly

Velmi pestrou výstavní část festivalu obohatí také krásné mandaly - které vás budou těšit a inspirovat nejen jako obrazy, ale budou vás také doprovázet na polštářích, na osobních kartičkách, medailonech nebo přívěscích.

Přijďte udělat radost sobě nebo si vybrat dárek pro své blízké.

Mandaly

 

Originální šperky

V pestré mozaice vystavovatelů také najdete originální šperky z minerálů, také stříbra, skla, perel. Naušnice, náhrdelníky, náramky, přívěsky a další.

                                                                      

Ranka - Muž a žena na ezoterické výstavě

Když se dají dohromady muž a žena, na výstavě MSŽ a EZOTERA to poznáte. Ženská energie - tak to je třeba stánek kartářky - sama vykládá, k tomu má na prodej pár drobností a po výstavě si sama sbalí kufřík. Moderní dívka má ještě navíc roztahovací plakát s vlastním velikým portrétem. Práce s lidmi, předávání zkušeností, dnes už naštěstí církev nelikviduje ženy, co dosáhly moudrosti a předávají ji. Nebo umělkyně s obrázky, svíčkami či knížkami co si draze nechají vytisknout a tiskárny je dost šidí. Vlastní tvorba, co mluví k lidem, ale záda nemají krytá, technické zázemí jim chybí, jsou zranitelné. No a ještě ženy co se daly na chlapskou cestu životem, ty pak mají počítač, ale zase chybí ta něha a soucit se zákazníky, svou samostatností je zazdily. I muži mají takové stánky, prodávají dokonalé věci, vysvětlí nevysvětlitelné a na stánku je cítit síla, schopnost, rozhodnost.

Když však uvidíte za pultem muže i ženu dohromady, je to výjimečné. Ta žena je křehká, může s návštěvníky společně poplakat, projevit něhu se svou nekonečnou láskou, otevřít své srdce dokořán a muž přitom celý stánek s ní hlídá, prodává, organizuje, řídí auto na dalekých ranních a nočních cestách a nosí věci, občas i zapojuje a ovládá hudební aparaturu. Takový muž podporuje ženu v tom, co ona umí nejlépe, jeho srdce zachytilo, co by pro ní mohl udělat. No to prostě vidíte na jejich stánku jako hojnost plnosti. Muž nahraje povídání té své milované na CD, do knížky, do kartiček, a svůj zážitek ještě chce zprostředkovat dalším lidem: "Přijďte se podívat, jak je krásná, jak jí to sluší a jak povídá a zpívá! A tady na CD si můžete poslechnout, co říká, tady si zase můžete přečíst, co napsala a taky přes kartičky Vás může nakopnout, stejně jako to dělá mně, když se mé protivné ego postaví na zadní."

V jejich království je vidět spojení dvou protikladů, které spolupracují. Že by Pán Bůh chtěl fakt naplnit mužský svět moudrostí lásky, kterou vyzařují jen ženy?

RANKU najdete po celou dobu festivalu v hlavním sále u podia.

                                   

                                                       

Vykuřovadla

VykuřovaldaKromě kvalitních vykuřovadel můžete na výstavě zakoupit i nejlepší knihu vykuřovadlech vydanou u nás, navíc, oproti prvnímu vydání bez cenzurních zásahů.

Tato kniha přináší hluboký vhled do světa vykuřovadel. Dozvíte se v ní,  jakým způsobem se vykuřovadla používají, jaké mají účinky a historické souvislosti.

Jsou kvalitně označeny a popsány jednotlivé botanické druhy rostlin, jež vykuřovadla produkují, doplněné o barevné fotografie i dobové ilustrace. 

Doporučujeme všem z Vás, kteří se chcete kvalitní, navýsost odbornou formou dozvědět o vykuřovadlech co nejvíce z pohledu spirituálního, praktického i vědeckého. K dostání za nejlepší cenu u nás - Vykuřovadla Rymer, www.vykurovadla-rymer.cz


 

Oleje Maca

Naše panenské oleje, za studena lisované, jsou stáčené v atmosféře inertního plynu, což zaručuje jejich 100 procentní kvalitu a čistotu. Obsahují všechny řady OMEGA nenasycených mastných kyselin, které, obzvláště v dnešní době, naše tělo tolik potřebuje, spoustu vitamínů, prvků a minerálů a to vše v přírodní podobě. Zdravé oleje jsou velice vhodné jako doplněk stravy k posílení Vašeho organismu. Neváhejte a přijďte si vybrat z široké nabídky panenských olejů.

 

Sošky andělů

 

Aloe Vera

Jaroslava Letková se účinky Aloe Vera se při své praxi zabývá dlouhodobě, a měla tedy možnost seznámit se s nejrůznějšími výrobky z aloe na trhu. Až při návštěvě Kanárských ostrovů se však seznámila se skutečnou špičkou. Právě tady totiž rostlina prokazatelně dosahuje z důvodu klimatických podmínek nejvyšších kvalit na světě. 

Malí zpracovatelé zde Aloe Vera pěstují dle starých a osvědčených receptur, jejich výrobky jsou tak 100% organické, bez parabenů, syntetických barviv, silikonů, parafínu či minerálních olejů. Jednou z takovýchto firem je i společnost Lanzaloe, jejíž výrobky z Aloe Vera se Jaroslava Letková rozhodla prostřednictvím svého e-shopu Dael.cz nabídnout i českým a slovenským uživatelům. Jedná se o na trhu ojedinělé a ničím neředěné produkty, které jinde v rámci Evropské unie neseženete. 

Srdečně vás zveme je osobně vyzkoušet 

                                   

 

Tělové svíce - Michal Ježek

Ve výstavní části festivalu Miluj svůj život 7.-9.7.2017 v Plzni najdete "tělové a ušní svíce", které pomahají na uzdravení fyzických a psychických potíží. Vysvětlím Vám princip fungování. Jak je možné, že tyhle svíce tak úžasně fungují? Povím Vám, co všechno se dá vyčíst z aplikované svíce. Jak přesná může být diagnostika. Pomohu Vám zvolit ten lepší léčebný program.

Do výstavní části je vstup zdarma.

                                                             

                         

Natur Apatyka - Cesta ke zdraví 

Přírodní produkty s beta-glukanem z hlívy ústřičné, které posilují obranyschopnost organismu dětí i dospělých. 

Co vše umíme:

·         Zjistit skutečné příčiny zdravotních disharmonií v těle – fyzických i psychických

·         Odbourávat fyzické i psychické bloky

·         Pracovat s podvědomím

·         Poradit se správně vyváženou stravou

·         Cíleně podpořit imunitní systém

 

 

Focení aury

Rozbor a konzultace k její fotografii, konzultačné, poradenské, tréningové a koučovacie služby v oblasti rozvoja ľudských zdrojov.

 

 

Lapače snů

Vytváří lapače snů a harmonizační lapače pro rodinnou lásku a harmonizaci třetího oka (šestého smyslu) = podle indiánských nauk, kdy tyto tzv. "antény" ochraňovaly své držitele před negativními silami a pomáhaly udržovat a koncentrovat své vnitřní síly.

                                                     

 

Výklad karet - Tina Energy

Slouží k předpovídání budoucnosti a spočívá v napojení se vědmy, či kartářky na univerzální energii v souvislosti a návaznosti na klienta. Přes propojení jeho života, akášských záznamů, napojení se na minulé životy, prapodstatu duše, potencionál a momentální lekce k posunu klienta. Mám dovoleno uzavírat i karmické lekce, vždy individuálně se svolením Karmické rady, protože ne vždy se každý dokážeme posunout i když Duše již dávno pochopila. Výklady karet propojuji s numerologií, astrologií, diagnostikou energetického pole klienta. Při výkladu pracuji s klientem na několika úrovních, včetně harmonizace a čištění kyvadlem. Tato práce je individuální a vždy odpovídá potřebám jednotlivce.