RANKA

Muž a žena na ezoterické výstavě

Když se dají dohromady muž a žena, na výstavě MSŽ a EZOTERA to poznáte. Ženská energie - tak to je třeba stánek kartářky - sama vykládá, k tomu má na prodej pár drobností a po výstavě si sama sbalí kufřík. Moderní dívka má ještě navíc roztahovací plakát s vlastním velikým portrétem. Práce s lidmi, předávání zkušeností, dnes už naštěstí církev nelikviduje ženy, co dosáhly moudrosti a předávají ji. Nebo umělkyně s obrázky, svíčkami či knížkami co si draze nechají vytisknout a tiskárny je dost šidí. Vlastní tvorba, co mluví k lidem, ale záda nemají krytá, technické zázemí jim chybí, jsou zranitelné. No a ještě ženy co se daly na chlapskou cestu životem, ty pak mají počítač, ale zase chybí ta něha a soucit se zákazníky, svou samostatností je zazdily. I muži mají takové stánky, prodávají dokonalé věci, vysvětlí nevysvětlitelné a na stánku je cítit síla, schopnost, rozhodnost.

Když však uvidíte za pultem muže i ženu dohromady, je to výjimečné. Ta žena je křehká, může s návštěvníky společně poplakat, projevit něhu se svou nekonečnou láskou, otevřít své srdce dokořán a muž přitom celý stánek s ní hlídá, prodává, organizuje, řídí auto na dalekých ranních a nočních cestách a nosí věci, občas i zapojuje a ovládá hudební aparaturu. Takový muž podporuje ženu v tom, co ona umí nejlépe, jeho srdce zachytilo, co by pro ní mohl udělat. No to prostě vidíte na jejich stánku jako hojnost plnosti. Muž nahraje povídání té své milované na CD, do knížky, do kartiček, a svůj zážitek ještě chce zprostředkovat dalším lidem: "Přijďte se podívat, jak je krásná, jak jí to sluší a jak povídá a zpívá! A tady na CD si můžete poslechnout, co říká, tady si zase můžete přečíst, co napsala a taky přes kartičky Vás může nakopnout, stejně jako to dělá mně, když se mé protivné ego postaví na zadní."

V jejich království je vidět spojení dvou protikladů, které spolupracují. Že by Pán Bůh chtěl fakt naplnit mužský svět moudrostí lásky, kterou vyzařují jen ženy?

RANKU najdete po celou dobu festivalu v zadní učebně u vstupu na přednášky - přímo vedle čajovny.

                                   

 

 

                                                                                                                         

 

 

 FONTÁNY, SVÍCNY, SOLNÉ LAMPY, MASÁŽÍTKA

                                                          

 

                                                                                                                                

VYKUŘOVADLA

Kromě kvalitních vykuřovadel můžete na výstavě zakoupit i nejlepší knihu vykuřovadlech vydanou u nás, navíc, oproti prvnímu vydání bez cenzurních zásahů. Tato kniha přináší hluboký vhled do světa vykuřovadel. Dozvíte se v ní,  jakým způsobem se vykuřovadla používají, jaké mají účinky a historické souvislosti. Jsou kvalitně označeny a popsány jednotlivé botanické druhy rostlin, jež vykuřovadla produkují, doplněné o barevné fotografie i dobové ilustrace. Doporučujeme všem z Vás, kteří se chcete kvalitní, navýsost odbornou formou dozvědět o vykuřovadlech co nejvíce z pohledu spirituálního, praktického i vědeckého. K dostání za nejlepší cenu u nás - Vykuřovadla Rymer, www.vykurovadla-rymer.cz

 

                                                                                

 

PRIESSNITZOVY ZÁBALY PRO DĚTI A DOSPĚLÉ

Jedná se o patentovanou  novinku na trhu - jsme maminky, které se již na rodičovské dovolené začaly  zabývat výrobou těchto zábalů. Přestože je tento způsob léčby velice  účinný a léty prověřený, jeho proveditelnost je někdy velice nelehká,  zejména u malých neposedných dětí. Právě tato zkušenost byla výzvou  sloučit všechny 3 vrstvy v 1 a po společné konzultaci s dětskou lékařkou  vznikl první Priessnitzův dětský zábal na hrudník (průdušky, kašel,  nachlazení).

Další zábaly na kolena, lýtka, loket, krční zábal a zábal  ramenního kloubu vznikly na základě konzultace a doporučení lékařů. Naše zábaly jsou navíc víceúčelové tzn. dají se použít i suchou formou. Zábaly napomáhají při léčbě  kyčelního kloubu, revmatických problémech, menstruačních a ledvinových  bolestech.  Kojící matky mohou zábalem podpořit laktaci. Více o nás na  www.mamavis.cz nebo na našem blogu www.mamakteravi.cz, kde si můžete  stáhnout i náš osobní příběh (e-Book knihu zdarma) a dozvědět se, jak vše  vlastně začalo.

                                                                    

 

 

FREKVENČNÍ TERAPIE

Na výstavě bude zájemcům bezplatně prováděno měření patogenů v těle na přítroji F_SCAN3 Profi s možností následné frekvenční terapie na plazmovém generátoru RPZ 14 na pobočce ZAPPER CENTRUM v Praze.

SOŠKY ANDĚLŮ