Venkovní zahrada

Spojení odpočinku, tvořivých dílen a doprovodných programů.

Výstavní prostory letního festivalu rozšiřuje a zpestřuje prostor venkovní zahrady, kde najdete výborné občerstvení, místo pro posezení i relaxaci, tvořivé praktické dílny a v sobotu také zajímavý doprovodný program.

Přijďte rozvinout diskuzi na zajímavá témata se Svobodným vysílačem. Poslechnout si nebo se zapojit do koncertu Hudební skupiny Sueneé. Vyrobit si zajímavé drobnosti v Andělské dílně.

Také vás zveme ke společné Agnihotře - ohňovému rituálu pro ozdravení a očistu lidí, životního prostředí, Země.
 
                                   
 

Ranka - Muž a žena na ezoterické výstavě

Když se dají dohromady muž a žena, na výstavě MSŽ a EZOTERA to poznáte. Ženská energie - tak to je třeba stánek kartářky - sama vykládá, k tomu má na prodej pár drobností a po výstavě si sama sbalí kufřík. Moderní dívka má ještě navíc roztahovací plakát s vlastním velikým portrétem. Práce s lidmi, předávání zkušeností, dnes už naštěstí církev nelikviduje ženy, co dosáhly moudrosti a předávají ji. Nebo umělkyně s obrázky, svíčkami či knížkami co si draze nechají vytisknout a tiskárny je dost šidí. Vlastní tvorba, co mluví k lidem, ale záda nemají krytá, technické zázemí jim chybí, jsou zranitelné. No a ještě ženy co se daly na chlapskou cestu životem, ty pak mají počítač, ale zase chybí ta něha a soucit se zákazníky, svou samostatností je zazdily. I muži mají takové stánky, prodávají dokonalé věci, vysvětlí nevysvětlitelné a na stánku je cítit síla, schopnost, rozhodnost.

Když však uvidíte za pultem muže i ženu dohromady, je to výjimečné. Ta žena je křehká, může s návštěvníky společně poplakat, projevit něhu se svou nekonečnou láskou, otevřít své srdce dokořán a muž přitom celý stánek s ní hlídá, prodává, organizuje, řídí auto na dalekých ranních a nočních cestách a nosí věci, občas i zapojuje a ovládá hudební aparaturu. Takový muž podporuje ženu v tom, co ona umí nejlépe, jeho srdce zachytilo, co by pro ní mohl udělat. No to prostě vidíte na jejich stánku jako hojnost plnosti. Muž nahraje povídání té své milované na CD, do knížky, do kartiček, a svůj zážitek ještě chce zprostředkovat dalším lidem: "Přijďte se podívat, jak je krásná, jak jí to sluší a jak povídá a zpívá! A tady na CD si můžete poslechnout, co říká, tady si zase můžete přečíst, co napsala a taky přes kartičky Vás může nakopnout, stejně jako to dělá mně, když se mé protivné ego postaví na zadní."

V jejich království je vidět spojení dvou protikladů, které spolupracují. Že by Pán Bůh chtěl fakt naplnit mužský svět moudrostí lásky, kterou vyzařují jen ženy?

RANKU najdete po celou dobu festivalu v hlavním sále u podia.

                                   

                                                       

Vykuřovadla

Kromě kvalitních vykuřovadel můžete na výstavě zakoupit i nejlepší knihu vykuřovadlech vydanou u nás, navíc, oproti prvnímu vydání bez cenzurních zásahů. Tato kniha přináší hluboký vhled do světa vykuřovadel. Dozvíte se v ní,  jakým způsobem se vykuřovadla používají, jaké mají účinky a historické souvislosti. Jsou kvalitně označeny a popsány jednotlivé botanické druhy rostlin, jež vykuřovadla produkují, doplněné o barevné fotografie i dobové ilustrace. Doporučujeme všem z Vás, kteří se chcete kvalitní, navýsost odbornou formou dozvědět o vykuřovadlech co nejvíce z pohledu spirituálního, praktického i vědeckého. K dostání za nejlepší cenu u nás - Vykuřovadla Rymer, www.vykurovadla-rymer.cz

 

 

Oleje Maca

Naše panenské oleje, za studena lisované, jsou stáčené v atmosféře inertního plynu, což zaručuje jejich 100 procentní kvalitu a čistotu. Obsahují všechny řady OMEGA nenasycených mastných kyselin, které, obzvláště v dnešní době, naše tělo tolik potřebuje, spoustu vitamínů, prvků a minerálů a to vše v přírodní podobě. Zdravé oleje jsou velice vhodné jako doplněk stravy k posílení Vašeho organismu. Neváhejte a přijďte si vybrat z široké nabídky panenských olejů.

 

Elohim svícny

                                                                           

 

Sošky andělů

 

Tělové svíce - Michal Ježek

Ve výstavní části festivalu Miluj svůj život 7.-9.7.2017 v Plzni najdete "tělové a ušní svíce", které pomahají na uzdravení fyzických a psychických potíží. Vysvětlím Vám princip fungování. Jak je možné, že tyhle svíce tak úžasně fungují? Povím Vám, co všechno se dá vyčíst z aplikované svíce. Jak přesná může být diagnostika. Pomohu Vám zvolit ten lepší léčebný program.

Do výstavní části je vstup zdarma.

                                                             

 

CandySoap

Přivezeme vám ručně vyráběná glycerinová mýdla NEOBSAHUJÍCÍ Sodium Lauryl Sulfate ani Sodium Laureth Sulfate. Do všech glycerinových mýdel přidáváme přídavné složky, jako např. kozí mléko, mandlový olej, sojový olej, ricinový olej. Vše pro naši pokožku prospěšné.

Olejová mýdla jsou vyráběna metodou za studena, kde jsou použity různé oleje a přídavné látky. Např: kozí mléko, měsíčkový extrakt, rakytníkový extrakt, jíly, bahno z Mrtvého moře, aktivní uhlí, mandlový olej, kokosový olej, atd.

ŠUMIVKY DO KOUPELE krásně pění, bublají, prskají a kromě toho obsahují jenom samé zdravé věci, které nám ošetří unavenou pokožku. Obsahují např.: Epsomská sůl, Kaolín, Mandlový olej, Bambucké máslo, Sojový olej, vůně a hlavně různé barvy, které dělají barevné efekty.

Vyrábíme i šlehané krémy. Např: ŠLEHANÝ KRÉM LEVANDULOVÝ nebo KAKAOVÝ. Obsahují minimálně 5 různých olejů a rostlinných másel, která jsou obohacena o vitamín E a esenciální olej. Kakaový neobsahuje žádnou přidanou vůni. Zde je použito kakaové máslo nerafinované, takže čokoládová vůně je přirozená. Krémy se krásně roztírají, jsou mastné a jsou vhodné pro suchou a velmi suchou pokožku.

                        

Natur Apatyka - Cesta ke zdraví 

Přírodní produkty s beta-glukanem z hlívy ústřičné, které posilují obranyschopnost organismu dětí i dospělých. 

Co vše umíme:

·         Zjistit skutečné příčiny zdravotních disharmonií v těle – fyzických i psychických

·         Odbourávat fyzické i psychické bloky

·         Pracovat s podvědomím

·         Poradit se správně vyváženou stravou

·         Cíleně podpořit imunitní systém

 

 

Focení aury

Rozbor a konzultace k její fotografii, konzultačné, poradenské, tréningové a koučovacie služby v oblasti rozvoja ľudských zdrojov.

 

 

Lapače snů

Vytváří lapače snů a harmonizační lapače pro rodinnou lásku a harmonizaci třetího oka (šestého smyslu) = podle indiánských nauk, kdy tyto tzv. "antény" ochraňovaly své držitele před negativními silami a pomáhaly udržovat a koncentrovat své vnitřní síly.

                                                     

 

Výklad karet - Tina Energy

Slouží k předpovídání budoucnosti a spočívá v napojení se vědmy, či kartářky na univerzální energii v souvislosti a návaznosti na klienta. Přes propojení jeho života, akášských záznamů, napojení se na minulé životy, prapodstatu duše, potencionál a momentální lekce k posunu klienta. Mám dovoleno uzavírat i karmické lekce, vždy individuálně se svolením Karmické rady, protože ne vždy se každý dokážeme posunout i když Duše již dávno pochopila. Výklady karet propojuji s numerologií, astrologií, diagnostikou energetického pole klienta. Při výkladu pracuji s klientem na několika úrovních, včetně harmonizace a čištění kyvadlem. Tato práce je individuální a vždy odpovídá potřebám jednotlivce.

     

  

Priessnitzovy zábaly pro děti a dospělé

Jedná se o patentovanou novinku na trhu vyráběnou v Čechách. Přestože je tento způsob léčby velice účinný a léty prověřený, jeho proveditelnost je někdy velice nelehká, zejména u malých neposedných dětí. Právě tato zkušenost byla výzvou sloučit všechny 3 vrstvy v 1 a po společné konzultaci s dětskou lékařkou vznikl první Priessnitzův dětský zábal na hrudník (průdušky, kašel, nachlazení). Další zábaly pro dospělé i děti na kolena, lýtka, loket, krční zábal a zábal ramenního kloubu vznikly na základě konzultace a doporučení lékařů. Zábaly jsou navíc víceúčelové tzn. dají se použít i suchou formou. Zábaly napomáhají při léčbě kyčelního kloubu, revmatických problémech, menstruačních a ledvinových bolestech.