Ranka - Muž a žena na ezoterické výstavě

Když se dají dohromady muž a žena, na výstavě MSŽ a EZOTERA to poznáte. Ženská energie - tak to je třeba stánek kartářky - sama vykládá, k tomu má na prodej pár drobností a po výstavě si sama sbalí kufřík. Moderní dívka má ještě navíc roztahovací plakát s vlastním velikým portrétem. Práce s lidmi, předávání zkušeností, dnes už naštěstí církev nelikviduje ženy, co dosáhly moudrosti a předávají ji. Nebo umělkyně s obrázky, svíčkami či knížkami co si draze nechají vytisknout a tiskárny je dost šidí. Vlastní tvorba, co mluví k lidem, ale záda nemají krytá, technické zázemí jim chybí, jsou zranitelné. No a ještě ženy co se daly na chlapskou cestu životem, ty pak mají počítač, ale zase chybí ta něha a soucit se zákazníky, svou samostatností je zazdily. I muži mají takové stánky, prodávají dokonalé věci, vysvětlí nevysvětlitelné a na stánku je cítit síla, schopnost, rozhodnost.

Když však uvidíte za pultem muže i ženu dohromady, je to výjimečné. Ta žena je křehká, může s návštěvníky společně poplakat, projevit něhu se svou nekonečnou láskou, otevřít své srdce dokořán a muž přitom celý stánek s ní hlídá, prodává, organizuje, řídí auto na dalekých ranních a nočních cestách a nosí věci, občas i zapojuje a ovládá hudební aparaturu. Takový muž podporuje ženu v tom, co ona umí nejlépe, jeho srdce zachytilo, co by pro ní mohl udělat. No to prostě vidíte na jejich stánku jako hojnost plnosti. Muž nahraje povídání té své milované na CD, do knížky, do kartiček, a svůj zážitek ještě chce zprostředkovat dalším lidem: "Přijďte se podívat, jak je krásná, jak jí to sluší a jak povídá a zpívá! A tady na CD si můžete poslechnout, co říká, tady si zase můžete přečíst, co napsala a taky přes kartičky Vás může nakopnout, stejně jako to dělá mně, když se mé protivné ego postaví na zadní."

V jejich království je vidět spojení dvou protikladů, které spolupracují. Že by Pán Bůh chtěl fakt naplnit mužský svět moudrostí lásky, kterou vyzařují jen ženy?

RANKU najdete po celou dobu festivalu v hlavním sále u podia.

                                   

                                                       

Vykuřovadla

Kromě kvalitních vykuřovadel můžete na výstavě zakoupit i nejlepší knihu vykuřovadlech vydanou u nás, navíc, oproti prvnímu vydání bez cenzurních zásahů. Tato kniha přináší hluboký vhled do světa vykuřovadel. Dozvíte se v ní,  jakým způsobem se vykuřovadla používají, jaké mají účinky a historické souvislosti. Jsou kvalitně označeny a popsány jednotlivé botanické druhy rostlin, jež vykuřovadla produkují, doplněné o barevné fotografie i dobové ilustrace. Doporučujeme všem z Vás, kteří se chcete kvalitní, navýsost odbornou formou dozvědět o vykuřovadlech co nejvíce z pohledu spirituálního, praktického i vědeckého. K dostání za nejlepší cenu u nás - Vykuřovadla Rymer, www.vykurovadla-rymer.cz

 

 

Sošky andělů

 

Natur Apatyka - Cesta ke zdraví 

Přírodní produkty s beta-glukanem z hlívy ústřičné, které posilují obranyschopnost organismu dětí i dospělých. 

Co vše umíme:

·         Zjistit skutečné příčiny zdravotních disharmonií v těle – fyzických i psychických

·         Odbourávat fyzické i psychické bloky

·         Pracovat s podvědomím

·         Poradit se správně vyváženou stravou

·         Cíleně podpořit imunitní systém

 

 

Lapače snů

Vytváří lapače snů a harmonizační lapače pro rodinnou lásku a harmonizaci třetího oka (šestého smyslu) = podle indiánských nauk, kdy tyto tzv. "antény" ochraňovaly své držitele před negativními silami a pomáhaly udržovat a koncentrovat své vnitřní síly.

                                                     

 

Výklad karet - Tina Energy

Slouží k předpovídání budoucnosti a spočívá v napojení se vědmy, či kartářky na univerzální energii v souvislosti a návaznosti na klienta. Přes propojení jeho života, akášských záznamů, napojení se na minulé životy, prapodstatu duše, potencionál a momentální lekce k posunu klienta. Mám dovoleno uzavírat i karmické lekce, vždy individuálně se svolením Karmické rady, protože ne vždy se každý dokážeme posunout i když Duše již dávno pochopila. Výklady karet propojuji s numerologií, astrologií, diagnostikou energetického pole klienta. Při výkladu pracuji s klientem na několika úrovních, včetně harmonizace a čištění kyvadlem. Tato práce je individuální a vždy odpovídá potřebám jednotlivce.

     

  

Priessnitzovy zábaly pro děti a dospělé

Jedná se o patentovanou novinku na trhu vyráběnou v Čechách. Přestože je tento způsob léčby velice účinný a léty prověřený, jeho proveditelnost je někdy velice nelehká, zejména u malých neposedných dětí. Právě tato zkušenost byla výzvou sloučit všechny 3 vrstvy v 1 a po společné konzultaci s dětskou lékařkou vznikl první Priessnitzův dětský zábal na hrudník (průdušky, kašel, nachlazení). Další zábaly pro dospělé i děti na kolena, lýtka, loket, krční zábal a zábal ramenního kloubu vznikly na základě konzultace a doporučení lékařů. Zábaly jsou navíc víceúčelové tzn. dají se použít i suchou formou. Zábaly napomáhají při léčbě kyčelního kloubu, revmatických problémech, menstruačních a ledvinových bolestech.