Epigen Terapie

Prodej knih osobního rozvoje, terapeutické karty Tajemství epigenu. Tyto karty Vám ukáží, jak postupovat, abyste začali proces sebepoznání a získání síly. Pomohou vám překonat strachy a opustit citové bloky. Karty jsou určeny pro sebekoučování, mentoring, osobní terapii a také pro terapeuty.

Dále v nabídce najdete autorskou řadu esenciálních olejů a sypané čaje.

 

RANKA

Muž a žena na ezoterické výstavě

Když se dají dohromady muž a žena, na výstavě MSŽ a EZOTERA to poznáte. Ženská energie - tak to je třeba stánek kartářky - sama vykládá, k tomu má na prodej pár drobností a po výstavě si sama sbalí kufřík. Moderní dívka má ještě navíc roztahovací plakát s vlastním velikým portrétem. Práce s lidmi, předávání zkušeností, dnes už naštěstí církev nelikviduje ženy, co dosáhly moudrosti a předávají ji. Nebo umělkyně s obrázky, svíčkami či knížkami co si draze nechají vytisknout a tiskárny je dost šidí. Vlastní tvorba, co mluví k lidem, ale záda nemají krytá, technické zázemí jim chybí, jsou zranitelné. No a ještě ženy co se daly na chlapskou cestu životem, ty pak mají počítač, ale zase chybí ta něha a soucit se zákazníky, svou samostatností je zazdily. I muži mají takové stánky, prodávají dokonalé věci, vysvětlí nevysvětlitelné a na stánku je cítit síla, schopnost, rozhodnost.

Když však uvidíte za pultem muže i ženu dohromady, je to výjimečné. Ta žena je křehká, může s návštěvníky společně poplakat, projevit něhu se svou nekonečnou láskou, otevřít své srdce dokořán a muž přitom celý stánek s ní hlídá, prodává, organizuje, řídí auto na dalekých ranních a nočních cestách a nosí věci, občas i zapojuje a ovládá hudební aparaturu. Takový muž podporuje ženu v tom, co ona umí nejlépe, jeho srdce zachytilo, co by pro ní mohl udělat. No to prostě vidíte na jejich stánku jako hojnost plnosti. Muž nahraje povídání té své milované na CD, do knížky, do kartiček, a svůj zážitek ještě chce zprostředkovat dalším lidem: "Přijďte se podívat, jak je krásná, jak jí to sluší a jak povídá a zpívá! A tady na CD si můžete poslechnout, co říká, tady si zase můžete přečíst, co napsala a taky přes kartičky Vás může nakopnout, stejně jako to dělá mně, když se mé protivné ego postaví na zadní."

V jejich království je vidět spojení dvou protikladů, které spolupracují. Že by Pán Bůh chtěl fakt naplnit mužský svět moudrostí lásky, kterou vyzařují jen ženy?

RANKU najdete po celou dobu festivalu v zadní učebně u vstupu na přednášky - přímo vedle čajovny.

                                   

 

 

 

 

MĚSTSKÁ KNIHOVNA v Praze - Knihovna v krabici (pouze v pátek 10.2.)     

Najdete zde spoustu tématických knížek a zajímavých knižních novinek v "Knihovně v krabici", taky pár DVD, audioknih a CD, které si můžete zapůjčit jako na jiné pobočce Městské knihovny v Praze, pokud budete mít sebou čtenářský průkaz. Jestli ho ještě nemáte, můžete si ho v Knihovně v krabici nechat vytvořit na 2 měsíce zdarma. Chtěli byste si vyrobit vlastní placku například z mandaly či placku oblíbeného anděla? Přijďte v pátek ke stánku Knihovny v krabici. Více také na www.mlp.cz

  

 

Platbos – African Tree Essences, PŘÍRODNÍ PRODUKTY ZE STAROVĚKÝCH STROMŮ PLATBOS 

Jedná se o stromové esence a rozprašovače z nejjižněji položeného lesa v Africe. Přírodní a ručně vyráběné produkty s afirmacemi, které posilují a podporují harmonii bytí a cestu ke zdraví.

Les Platbos je botanickou záhadnou, jelikož stromy v něm rostou neobvyklým způsobem. Některé stromy jsou staré více než 1000 let. Les tvoří třináct rozdílných druhů stromů, které nenajdeme nikde jinde růst společně na jednom místě. Třináctka není zdaleka „číslem smůly“. Naopak symbolizuje změnu, znovuzrození a posun do další úrovně vědomí. Aury stromů lesa Platbos jsou až 3x větší než normálněJeho neobyčejně silné a stabilní energetické pole je zapříčiněno stromy, které v něm rostou na stejném místě stovky let. Proto má tento tajemný a pozoruhodný les takový ozdravný potenciál.

                                                                                                                                  

 

Očistná kúra TRIZONES®

je tříměsíční čistě bylinná očistná kúra. Je naprosto výjimečná především svojí komplexností a celostním řešením detoxikace lidského organismu. Tento princip je patentován.
Na výběru bylin a celkovém způsobu detoxikace se podílela uznávaná bylinkářka z Vysočiny, která pochází z rodiny, kde se znalosti o přírodní léčbě dědí z generace na generaci. Vychází tedy ze znalostí a zkušeností našich předků. TRIZONES® je stoprocentně přírodní produkt určený pro ty, kteří se chtějí cítit dobře.

Kúra TRIZONES® je rozvržena do tří fází komplexní detoxikace organismu:
První fáze napomáhá zbavit lidské tělo parazitů - včetně jejich vajíček a larev, dále bakterií a plísní ve střevech a s pomocí pečlivě vybraných probiotik obnovuje v pročištěných střevech zdravou mikroflóru narušenou parazity a plísněmi. Tímto krokem se zásadním způsobem zvyšuje schopnost střev přijmout další zdravé a užitečné látky z následujících fází očistné kúry.
Druhá fáze napomáhá organismu harmonizovat metabolickou funkci těla a snižovat tělesnou hmotnost.
Třetí fáze napomáhá lidskému organismu odstraňovat přebytečnou vodu z těla, harmonizuje a maximálně podporuje funkčnost lymfatického systému. Touto poslední fází dosáhneme prodloužení účinnosti očistné kúry TRIZONES®.

        


 FONTÁNY, SVÍCNY, SOLNÉ LAMPY, MASÁŽÍTKA

                                                          

 

                                                                                                                                

VYKUŘOVADLA

Kromě kvalitních vykuřovadel můžete na výstavě zakoupit i nejlepší knihu vykuřovadlech vydanou u nás, navíc, oproti prvnímu vydání bez cenzurních zásahů. Tato kniha přináší hluboký vhled do světa vykuřovadel. Dozvíte se v ní,  jakým způsobem se vykuřovadla používají, jaké mají účinky a historické souvislosti. Jsou kvalitně označeny a popsány jednotlivé botanické druhy rostlin, jež vykuřovadla produkují, doplněné o barevné fotografie i dobové ilustrace. Doporučujeme všem z Vás, kteří se chcete kvalitní, navýsost odbornou formou dozvědět o vykuřovadlech co nejvíce z pohledu spirituálního, praktického i vědeckého. K dostání za nejlepší cenu u nás - Vykuřovadla Rymer, www.vykurovadla-rymer.cz

 

                                                                                

PASTELOVÝ SVĚT (novinka - DIÁŘ malých radostí na celý rok 2017 PRO ŠTĚSTÍ)

U autorského stánku  Pastelový svět Jarmily Beranové, specialisty na automatickou kresbu, malířky, spisovatelky a lektorky vždy najdete ten pravý lék a pohlazení pro duši  prostřednictvím harmonizačních obrazů a mandal, autorských knih a terapeutických CD pro děti a dospělé, pohlednic, kalendářů, Hravého výkladového pexesa s mandalami, připínacích špendlíků a nyní také NOVINKU – DIÁŘ malých radostí na celý rok 2017 PRO ŠTĚSTÍ. Nenechte si  ujít prožitková tematická setkání  v učebnách, stačí vzít  s sebou pastelky, kancelářský papír a budou se dít ,,zázraky“.

                                                                           

 

PRIESSNITZOVY ZÁBALY PRO DĚTI A DOSPĚLÉ

Jedná se o patentovanou  novinku na trhu - jsme maminky, které se již na rodičovské dovolené začaly  zabývat výrobou těchto zábalů. Přestože je tento způsob léčby velice  účinný a léty prověřený, jeho proveditelnost je někdy velice nelehká,  zejména u malých neposedných dětí. Právě tato zkušenost byla výzvou  sloučit všechny 3 vrstvy v 1 a po společné konzultaci s dětskou lékařkou  vznikl první Priessnitzův dětský zábal na hrudník (průdušky, kašel,  nachlazení).

Další zábaly na kolena, lýtka, loket, krční zábal a zábal  ramenního kloubu vznikly na základě konzultace a doporučení lékařů. Naše zábaly jsou navíc víceúčelové tzn. dají se použít i suchou formou. Zábaly napomáhají při léčbě  kyčelního kloubu, revmatických problémech, menstruačních a ledvinových  bolestech.  Kojící matky mohou zábalem podpořit laktaci. Více o nás na  www.mamavis.cz nebo na našem blogu www.mamakteravi.cz, kde si můžete  stáhnout i náš osobní příběh (e-Book knihu zdarma) a dozvědět se, jak vše  vlastně začalo.

                                                                    

 

 

FREKVENČNÍ TERAPIE

Na výstavě bude zájemcům bezplatně prováděno měření patogenů v těle na přítroji F_SCAN3 Profi s možností následné frekvenční terapie na plazmovém generátoru RPZ 14 na pobočce ZAPPER CENTRUM v Praze.

SOŠKY ANDĚLŮ