Tělocvična 1

10.00–11.45 Meditace Kdo Jsem Josef Kořenek
12.00–12.45 Sebeléčení zánětlivých nemocí - názorně Štefan Zakuťanský (Slovensko)
13.00–13.45 Zpíváme srdcem - probouzíme písní z duchovního spánku manželé Šandorovi

14.00–14.45

Co řekneš , to se stane Iris Erdenechimeg Turečková Palaanová (Mongolsko)
15.00–16.45 Léčení beder - sval Psoas - sval duše a bezpečí Mgr. Vlasta Lisková
17.00 - 17.45 Léčení zpěvem - interaktivní koncert Ava Chrtková Brožová
18.00 - 20.45 Andělské vzkazy Dagmar Lucie Bradávková, Dagmar Polívková

 

 

Tělocvična 2

10.00–11.45 Vztahy očima rodinných konstelací Marcela Pešková
12.00–13.45 Otevřeme si dveře k hojnosti Mgr.Hana Ajasta
14.00–14.45 Cvičení DAM Daniel Matoušů
15.00–16.45 Pranic Healing a meditace spojených srdcí Ivana Dortová
17.00–19.45 Šamanismus peruánské amazonie s meditací a silová zvířata Juan Carlos Pacaya Goméz (Peru)

 

 

UČEBNA A

10.00–11.45 Ochrana před negativními vlivy Mgr. Pavel Sobek
12.00–13.45 Reiki pro zdraví a život PhDr. Ladislav Kolářík

15.00–16.45

Jak překonávat nepřízeň osudu PhDr. Mgr. Iva A. Voglová
17.00–18.45 Dr. Johanna Budwig: Lněný olej a naše zdraví Mgr. Helena Cmurová
19.00–20.45   Metoda Norbekova: Klíč k sobě samému Nela Byrt

 

 

UČEBNA B

10.00–11.45 Jak najít životní elixír a žít naplno Mgr. Dagmar Schlecková

12.00–12.45

Problémy psychosomatických zón Ing. Josef Schrötter
13.00–13.45 Milenci a manželé v horoskopu Kateřina Schlosserová
14.00–14.45 Léčebné kódy Dr. Alexe Loyda - kvantové léčení Petra Benešová
17.00–18.45 Psychika dle tibetské medicíny Ing. Roman Nenadl
19.00–20.45 Slovanská astrologie Ing. Zdeněk Říha

 

 

UČEBNA C

10.00–11.45 Numerologie a vztahy Eva Baková
12.00–13.45 RAW na jaře a individualita ve výživě Ing. Hana Zapletalová
14.00–14.45 Síla Lásky - otevři své srdce bezpodmínečné lásce Tina Energy

15.00–16.45

Základy astrologie a astrologické karty Nebeská Brána Ing. Kateřina Marie Posoldová

17.00–18.45

Odpovědnost za své zdraví a život Ing. Hana Smejtková

19.00–20.45

Antioxidanty - podvod nebo omyl? Ing. Václav Urban QAD

 

 

UČEBNA D

10.00–11.45 Mimozemšťané mezi námi Jan Sueneé Marek
12.00–12.45 Co je a jak nás ovlivňuje limbický otisk? Marie Martina Domingo
14.00–14.45 ACCESS BARS® kvantové uzdravení skrze 32 bodů na hlavě J. Horáček
15.00–15.45 Sebepoznání v arteterapii včetně praktických cvičení Ing. Š. Čechová
16.00–16.45 Karmické a reinkarnační souvislosti Karel Funk
18.00–20.45 PERU - vědomí předků v zakázané historii Martin Pávek

 

 

UČEBNA E

10.00–11.45 Využití léčebných vlastností turmalínu v praxi a zdravotnictví dle TČM Bc. Radek Duchoň
12.00–12.45 Ajurvéda - žijte zdravěbez lékaře PhDr. Bhagwant Singh Sandhu CSc. (Indie)
13.00–14.45 Tao vědomého doteku Michaela Končelová
15.00 - 15.45 SEBELÉČBA - cesta ke zdraví a vitalitě Ing. Jarmila Mandžuková
16.00–16.45 Jak udělat z bylin koření Radomíra Diana Nosálová

17.00 - 18.45

 O neplodnosti a jak přirozeně proti ní Milan Fikar

19.00–20.45

Mít se rád MUDr. Martin Daniel

 

Kalendář akcí:

lis
25

25.11.2017 - 26.11.2017

úno
16

16.02.2018 - 18.02.2018

čen
2

02.06.2018 - 03.06.2018

čec
13

13.07.2018 - 15.07.2018

zář
15

15.09.2018 - 16.09.2018

Mediální partneři festivalu Miluj svůj život Plzeň 2017

Příznaky transformace Regenerace Meduňka Šifra  Medium