Praktická učebna

10.00-11.45   Vaše tajná mapa peněz Ing. Lada Pilařová
12.00–13.45 Tchaj-ťi: vysoká škola pohybu DiS. Tomáš Bezděk, Mgr. Jitka Vlnařová
14.00–15.45 Konstelace dilematu Ludmila Pražáková

16.00–17.45

Tanec - radost i terapie Ivana Klímková
18.00–18.45 Tibetské mísy a zvonkohry -muzikoterapeutický koncert
Bára Lýdie Sládková
19.00 - 20.45 Pranic Healnig - Léčení pránou s meditací pro planetární mír
Ivana Dortová

 

UČEBNA A - AULA

10.00–11.45 Tajnými kódy a vibracemi ke zdraví Ing. Monika Louvarová
13.00–14.45 Ať jsi kdokoliv, skrze tebe poznávám sebe JUDr. Zuzana Martínková
15.00 - 15.45 Partnerství a láska podle znamení Věra Várady

16.00–17.45

Psychika dle tibetské medicíny Ing. Roman Nenadl
18.00–18.45 Cesta za sluncem Jan Zelený
19.00–20.45   Světlo a Stín andělských Tiffany svícnů 7 paprsků světla
Mgr. Marcela Juráková Ph.D.

 

UČEBNA B

10.00–11.45 Čchi-kung - cesta ke zdraví Karel Trnavský

12.00–13.45

DMSO - utajované poznatky o léčení přírodní cestou spolu
s olejovo-bílkovinovou stravou Mgr. Helena Cmurová
14.00–15.45 Karmické vztahy a jejich důsledky, pokud je nepochopíme Sonja Sofi
16.00–17.45 Andělská pomoc v každodenním životě Lucie Biedermann Doležalová
18.00 - 18.45 Vykuřovadla - starobylé vůně z dávných dob Michael Rymer
19.00–20.45 Sám sobě nejlepším přítelem MUDr. Martin Daniel

 

UČEBNA C

10.00–11.45 Mysl - a jak s ní pracovat a práce s energií podle staroegyptských
mysterijních chrámových škol Mgr. Miloš Matula
12.00–13.45 Elektrosmog a jak na něj Mgr. Hana Ajasta
14.00–14.45 Síla představivosti Ivana Klímková

15.00–15.45

Čakry podle jasnovidného zkoumání Ivana Dortová

16.00 - 17.45

Hladina klidu - prakticky DiS Tomáš Bezděk

18.00–18.45

Harmonizace a odstraňování negativních zón pomocí orgonitů
Ing. Ivan Benetin

19.00–20.45

Život bez iluzí Jana Smutná

 

UČEBNA D

10.00–11.45 Co nám daly hvězdy do vínku Nataša Králová
12.00–12.45 Co vše lze vyčíst z lidské moči? MUDr. Jan Miklánek
13.00–13.45 Modlitba za lásku Mgr. Miloš Matula
14.00–15.45 Příčiny nemocí v psychické rovině, karmě a osudu Dušana Plicová
16.00–16.45 Léčivá síla esenciálních olejů spojená s výkladem Osho Zen Tarotu
Ing. Jolana Magdaléna Štěpánková
17.00– 17.45 Ajurvéda pro každého PhDr. Bhagwanth Singh Sandhu (Indie)

18.00–18.45

Světlo proti temnotě - ochrana před temnými energiemi
Markéta Steinbergrová

19.00– 20.45

Odhalme jak SKUTEČNĚ maximálně využít sebeléčivé síly těla
Michal Ježek

 

PRACOVNÍ DÍLNA

15.00–18.00 Naše vztahy v lásce s automatickou kresbou Dagmar Polívková
  Na dílnu je nutné se přihlásit předem

 

 

Program lze stáhnout zde:

Kalendář akcí:

čen
2

02.06.2018 - 03.06.2018

čec
13

13.07.2018 - 15.07.2018

zář
15

15.09.2018 - 16.09.2018

říj
27

27.10.2018 - 29.10.2018

lis
24

24.11.2018 - 25.11.2018

Mediální partneři festivalu Miluj svůj život Plzeň 2017

Příznaky transformace Regenerace Meduňka Šifra  Medium