Tělocvična 1

10.00–11.45 Tradiční filipínské duchovní léčení a hromadné léčení s požehnáním Estela Palaris Orbito (Filipíny)
12.00–13.45 Meditace Lásky Josef Christian Kořenek
14.00–14.45 Děti uvnitř nás – cesta ke spokojenému životu Gabriela Filippi

15.00–15.45

Koncert relaxační hudby Jana Melanies Dvorníková
16.00–16.45 Společnou meditací za Světlem Tatiana Kejvalová
17.00–17.45 Sesbeléčení páteře a knočetin – prakticky Štefan Zakuťanský (Slovensko)
18.00–19.45 Léčení beder – sval Psoas – sval duše a bezpečí Vlasta Lisková

 

 

Tělocvična 2

10.00–11.45 Mohendžodáro – tantrajóga pro ženy Blanka Milevová
12.00–13.45 Rozezni se – i nesmělí začnou zpívat píseň své duše Dagmar Škorpilová
14.00–15.45 Starodávné účinné techniky pro harmonizaci těla a ducha Ing. Ivana Farkašová,  Ing. Lada Fialová
16.00–17.45 Skryté síly v nás Ing. Zdeněk Jaroš
18.00–19.45 Cvičení DAM Daniel Matoušů

 

 

UČEBNA A

10.00–11.45 Skvělý zrak bez brýlí Bc. Jana Pozlovská
12.00–13.45 Jak vytvořit vztahy, aby fungovaly Ing. Milan Bezoušek

14.00–15.45

MateMagika  aneb Matematika pravou hemisférou Mgr. Kalman Horvát

16.00–17.45

Technika Kvantového doteku Matrixu Mgr. Pavel Vondrášek
18.00–19.45 Omyly současné vědy JUDr. Helena Zíková, Jiří Šejnoha

 

 

UČEBNA B

10.00–10.45 Základní znaky osobnosti v dlaních Mgr. Martha Masopustová

11.00–11.45

Řeč andělů v automatické kresbě Marie Martina Domingo
12.00–12.45 Žena – bytost bez hranic Petra Mašková
13.00–14.45 O bosé chůzi a barefoot obuvi Filip Pathik Vystavěl

15.00–16.45

Léčení těla a duše – prakticky Iva Sztojková
17.00–19.00 Jak jsem nebojovala s rakovinou Mgr. Michaela Verde Beitlová

 

 

UČEBNA C

10.00–11.45 Putování duší, regresní terapie Míla Lukášová
12.00–12.45 Karmické vztahy pohledem astrologie Olga Pěchotová
13.00–13.45 Šance pro  vaši  kůži Věra Jindrová

14.00–14.45

BOLEST a jak ji minimalizovat Petra Mašková
15.00–16.45 Děti jsou nastavené zrcadlo Mgr. Jana Štrausová

17.00–19.00

Kyvadlo – každodenní pomocník (workshop) Ivana Ilham Klímková

 

 

UČEBNA D

10.00–11.45 Zdraví, detoxikace a zkubnutí přírodní cestou MUDr. Magdalena Chvalová
12.00–12.45 Počítačové dámy – víte jak na bolest zad? MUDr. Věra Kleplová
13.00–13.45 Náprava negativních vlivů (osud, nenávist, prokletí) Karel Vebr
14.00–15.45 Vědomé umírání Míla Lukášová
16.00–16.45 Psychotesty Jan Gutvirt
17.00–17.45 Reinkarnace Jan Gutvirt

 

 

UČEBNA E

10.00–11.45 Pohled do 13. Komnaty s automatickou kresbou Dagmar Polívková
12.00–12.45 Sebeláska pro laiky Ing. Adéla Chytilová
13.00–14.45 Bezdětnost, adopce, pěstounství v konstelacích Mgr. Eva Pávková
15.00–15.45 Vnímejme poselství zvířat – osobní zkušenosti Dagmar Škorpilová

16.00–18.00

Léčivá síla kabaly Miroslav Hadaš, Marcela Chadžijská

 

 

Učebna (přízemí)

ŽENY 50+

10.00–10.45 Nenásilná komunikace Hana Vančurová, Xenia Svobodová
11.00–11.45 Práce s energií ve prospěch vlastního zdraví Xenia Svobodová
12.00–13.45 Moje zralé tělo a má spokojenost (poradní kruh) Věra Vačkářová
14.00–14.45 Aromaterapie pro život ženy 50+ Věra Vačkářová
15.00–16.45 Vztahy mezi generacemi Hana Vančurová
  Program v této učebně je zdarma

 

  

Program lze stáhnout zde:


 

Kalendář akcí:

říj
27

27.10.2017 - 29.10.2017

lis
25

25.11.2017 - 26.11.2017

úno
16

16.02.2018 - 18.02.2018

kvě
19

19.05.2018 - 20.05.2018

čec
13

13.07.2018 - 15.07.2018

zář
15

15.09.2018 - 16.09.2018

Mediální partneři festivalu Miluj svůj život Plzeň 2017

Příznaky transformace Regenerace Meduňka Šifra  Medium