PRAKTICKÁ UČEBNA

10.00–11.45 Ženský kruh a konstelace Marcela Pešková
12.00–12.45 Vědomá změna s lehkostí Dagmar Jachková, Petra Scholzová
13.00–14.45 VĚDOMÉ PARTNERSTVÍ - pro zadané i nezadané Marcela a Luděk Peškovi

15.00–16.45

Formy čchi-kungu, mentální forma, forma tichého zastavení Mgr. Daniel Tkadlčík
17.00–18.45 Vztah s rodiči s automatickou kresbou Dagmar Polívková
19.00–20.45 Ceremonie s rostlinnými spojenci Chrisantem Macháček

 

TĚLOCVIČNA

10.00-11.45 Loona Dance - Taneční meditace pro ženy Gabriela Borská

12.00-12.45

Astrální zpěv a tanec duše Meditejas

13.00-13.45

Cvičení dlouhověkosti Čchi-kung Mgr. Helena Bartošová

14.00 - 15.45

Dramaterapie aneb život je hra - praktický seminář MUDr. Radana Kupfová

16.00-16.45

Láska, hojnost, bohatství Ing. Zdeněk Jaroš, Bc. Věra Nekvindová

17.00- 18.45

Aby záda nebolela Ing. Hana Fedora Smejtková

 

UČEBNA A

10.00–11.45 Vyšší vibrace a přechod do 4D. Rady a pomoc Halina Cvrková, Ph.D.
12.00– 12.45 Hirudoterapie - pijavice dokáží zázraky Ing. Stanislava Valešková

13.00–14.45

Jak najít cestu k Umění spokojeného života Libi Magali

15.00– 15.45

Přepisování minulosti Jitka Kirtáia Pištěková

16.00–16.45

Workshop praktického čtení z ruky Jana Niessnerová

17.00–17.45

Překvapivé objevy v trávení a zažívání potravy dneška Libor Bednařík
18.00–18.45 Práce se strachy - přechod po koberci střepů Milan a Lenka Chadimovi
19.00–20.45 Vnímej své tělo skrze malování Mgr. Kateřina Velcová

 

UČEBNA B

10.00–11.45 Srdce ve světle Michal Kroulík
12.00–12.45

Jak se chránit proti prokletí a negativnímu působení Andrea Truhlářová

13.00-13.45 Regresní terapie a její výsledky (odkaz Ing. Andreje Dragomireckého) Ing. Jiří Mareš
14.00–14.45 Včelí produkty pro zdraví Karmila Rubešová
15.00–15.45 Je vesmír hmotný nebo stvořený Bohem a bytostmi světla? Pavel Khom
16.00–16.45 Biologická medicína pro vaše uzdravení! MUDr. Jan Miklánek
17.00–18.45 Psychosomatika ve stomatologii MUDr. Jindra Kubínová
19.00-20.45 Klíč Poznání - vyberte si svět bez podmínek Rostislav Jankovec

 



UČEBNA C
 

10.00-11.45

Multipotenciálové - Jak žít s darem, o něž až tak moc nestojíte Vladimír Chobola
12.00–12.45 Co bylo, je a bude Táňa Amrita Kejvalová
13.00– 13.45 Lněný olej a naše zdraví - olejovo-bílkovinová strava dle Dr. Budwig Helena Cmurová
14.00–14.45 Je kvalita cesta uskutečňování projevem naší svobodné vůle? Marie Vítová (Plášilová)
15.00–15.45 Jsem tvůrcem svého života v každém věku Ing. Emanuel Krása
16.00–16.45 Krystaly Světla Nové Doby Ivo Johannes Daněk
17.00–17.45 Od nemoci ke zdraví přirozenou cestou Markéta Plisková
18.00–18.45 POHANÉ - Lidství a vesmírný soulad jim dovolil rozvíjet tuto planetu Daniel Matoušů
19.00–20.45 Nanebevzatí Mistři a archandělé Ing. Jaroslav Kalousek

 

UČEBNA D

10.00–11.45

Strava podle DNA Josef Chocholoušek
12.00–12.45 Jak si pomoci automatickým písmem (papír a tužky s sebou) Ondřej Veselý
13.00–13.45 Duchovní pokrok i po padesátce Petr Ujec, Renata Nováková
14.00–14.45 Barvy pro zdraví MUDr. Jana Krupková
15.00–15.45 Dotkni se svých kořenů, dotkni se sebe Eva Langmaierová
16.00–16.45 Asijská malba jako meditativní technika MgA. Daniela Renčová
17.00–17.45 Každý má klíč ke zdraví - pojďme ho najít Helena Pěkná
18.00–18.45 Kvantová regrese a její možnosti Eva Eywae Vrtalová
19.00–20.45 Jak se ptát a číst v odpovědích Dagmar Lucie Bradávková, Dagmar Polívková

 

 

Program lze stáhnout zde:

Mediální partneři Festival

PŘÍZNAKY TRANSFORMACE PORTÁL OSOBNÍHO ROZVOJE Regenerace Meduňka Šifra  Medium    

Banery pro Vaše stránky

GIF 260x120

KÓD KE STAŽENÍ


GIF 468x60

KÓD KE STAŽENÍ 


 

Přednášky z festivalu

Tématické články Festival Miluj svůj život