Otevírací doba: Místo konání: VSTUPNÉ: VSTUPNÉ (přihlášky na vstupné):

pátek    10:00-21:00 hodin
sobota    9:00-21:00 hodin
neděle    9:00-20:00 hodin

SOU elektrotechnické,

Vejprnická 56

Plzeň - Skvrňany

PERMANENTKA 600,- Kč,

CELODENNÍ VSTUPNÉ 250,- Kč,

ODPOLEDNÍ VSTUPNÉ 150,- Kč

(to platí od 16.00 hod, poslední den od 14.00 hod.)

PrihlaskaPrihlaska

 

Ve dnech 7. - 9.7. 2017 se uskuteční v PLZNI v pořadí již 49. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život. Během těchto tří dnů se Vám představí téměr 150 účinkujících a lektorů z ČR a ze zahraničí. Základ celé akce tvoří zajímavé přednášky, intenzivní pracovní dílny, koncerty, besedy, cvičení a mnoho dalších programů z oblasti zdravého životního stylu a ezoteriky. TĚŠIT SE MŮŽETE například na Bernda Franka (Německo), Juditu Peschlovou, Iris Erdenechimeg Palaanovou (Mongolsko), Magdu Matuškovou (Guru Sansar Kaur), Mgr. Miloše Matulu, Estelu Palaris Orbito (Filipíny), Sandhu Singh Bhagwanta CSc. (Indie) a další. 

Již tradičně můžete v prostorách areálu navštívit VELKOU PRODEJNÍ VÝSTAVU, kde najdete nabídku nejrůznějších produktů a služeb, včetně oblíbených poraden alternativní a klasické medicíny.  Můžete zde využít výklad karet, frekvenční terapii, masáže, focení aury, irisdiagnostiku, čtení z ruky, výklad snů, automatickou kresbu, diagnostiku…

V nabídce najdete také výbornou vegetariánskou, makrobiotickou a stále více oblíbenou raw stravu.

Pro občerstvení i relaxaci bude také otevřena venkovní zahrada s posezením.

Pro účastníky festivalu poskytujeme také možnost ubytování přímo v areálu. Ideální je zařídit si jej předem v přihlášce pro vstupné (viz výše). Kapacita je ale dostatečná, ubytovat se bude možné i přímo na místě. Ceny za ubytování najdete také v přihlášce.

Bližší informace obdržíte na tel. 608 377 573, email: festivzavináčezotera.cz


Občerstvení na festivalu Miluj svůj život. Zde si můžete prohlédnou jídelní lístek.


 PROGRAM

Mediální partneři

Příznaky transformace Regenerace Meduňka Šifra  Medium  

Reportáž z festivalu Miluj svůj život 10.-12.2.2017

Banery pro Vaše stránky

GIF 260x120

KÓD KE STAŽENÍ

GIF 468x60

KÓD KE STAŽENÍ 

TV reportáž z EZOTERY září 2014

Tématické články Festival Miluj svůj život

 • Svět se postupně mění. Vracíme se k původním rytmům života a přirozenému způsobu bytí, k němuž kromě mnoha jiných věcí patří cyklické či jiné, menší či větší ženské rituály, též bohyně uctívané ženami po celá tisíciletí, a dále také andělé.
  Číst dál
 • Co je to vlastně magie? Setkala jsem se s definicí magie jako používání přirozených energií a pozitivní vizualizace za účelem způsobení žádoucích změn v životě. A provádění magie pak představuje magickou činnost.
  Číst dál
 • Povídal jsem si s jednou mladou dívkou, mojí pacientkou, a také jsem jí dal otázku: „Jak vypadá Vaše stolice?“ A ona mi odpověděla: „O tak nechutné záležitosti se s Vámi nemíním bavit!“ A tak jsem jí vysvětlil, že pro mne jako lékaře je nutné vědět mnohá fakta o jejím organismu...
  Číst dál
 • Pozorujeme-li přírodu, uvidíme všude rytmické střídání dne a noci, léta a zimy, vzniku a zániku, života a smrti. Všichni jsme součástí přírody a cyklické dění nalézáme i ve svém těle. Významnou úlohu sehrává světlo, tedy střídání dne a noci, které má nejvýraznější vliv na chod našeho organismu...
  Číst dál
 • Řešíme svou duchovnost a spiritualitu různými metodami a postupy. Navštěvujeme různé semináře, kurzy, přednášky, meditujeme anebo spolu diskutujeme, jak být duchovní. Ať vědomě či nevědomě probíráme ve své mysli duchovnost a spiritualitu každý den.
  Číst dál
 • Védy patří k nejstarším písmům naší Země. Obsahují původní vědění, které propojuje přírodní a spirituální zákony s vědou a základy etiky. HOMA terapie je ve Védách popsána jako proces, který vychází z vědy o bioenergii, lékařství, klimatologii a zemědělství a rovněž slouží k duchovnímu rozvoji člověka.
  Číst dál