Otevírací doba: Místo konání: VSTUPNÉ: VSTUPNÉ (přihlášky na vstupné):

pátek    10:00-21:00 hodin
sobota   10:00-21:00 hodin
neděle   10:00-20:00 hodin

MODRÁ ŠKOLA
Kupeckého 576,
Praha 4
(výstup metra C - Háje)

PERMANENTKA 990,- Kč,
CELODENNÍ VSTUPNÉ 385,- Kč,
ODPOLEDNÍ VSTUPNÉ 220,- Kč

(to platí od 16.00 hod, poslední den od 14.00 hod).

VSTUPENKY PŘEDEM - do 10.2.2019. Na místě je kapacita dostatečná.

PrihlaskaPrihlaska

Jste všichni srdečně vítáni. 

Těšíme se na vás.

 

VSTUPENKY PŘEDEM zařizujte do 10.2.2019 - poté už přímo na místě. Kapacita je DOSTATEČNÁ. 


 Ve dnech 15.-17.2.2019 se uskuteční v PRAZE v pořadí již 54. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život. 

Festival se uskuteční v MODRÉ ŠKOLE, Kupeckého 576, Praha 4. Místo má výbornou dopravní dostupnost - zastávka metra C - Háje (výstup Modrá škola a odtud cca 150 m). Také zde staví městské a příměstské autobusy. 

Během těchto tří dnů se Vám představí téměr 130 účinkujících a lektorů z ČR a ze zahraničí. Základ celé akce tvoří zajímavé přednášky, koncerty, besedy, cvičení a mnoho dalších programů z oblasti zdravého životního stylu a ezoteriky. 

Program festivalu je opět velmi bohatý. 

Poprvé v něm společně vystoupí vaši oblíbení Gabriela Filippi a Patrik Kee ve společném programu Léčivá meditace - Probuzení - meditace s čakrami.

Výraznými osobnostmi jsou známý český bylinář Martin Kolár, terapeutka Renata Lopourová nebo Ing Adolf Inneman. Šamanský buben jako přítele a pomocníka vám představí Ladislav Kročák. Po delší odmlce jsme rádi, že můžeme přivítat také MUDr. Vladimíru Strnadelovou a pana Jana Zerzána s tématem Zažívací systém, strava a celostní medicína. 

Souvislost omlazení a poznání vám i tentokrát představí Xana Bati z Ukrajiny. Svou účast potvrdila např. oblíbená terapeutka Wahlgrenis. Dozvíte se také o léčení přírodní cestou a vlivu látky DMSO a olejovo-bílkovinové stravy, kterou vám představí paní Helena Cmurová.  Hani Růžičková se s vámi podělí o novou převratnou cestu do pohody -Terapii Pocitu. Jak se zbavit brýlí Norbekovovou metodou vám ukáže paní Julia Holíková. 

Poznáte šamanské techniky z různých koutů světa, přijede paní Iris Palaanová (Mongolsko), také Juan Carlos Pacaya Goméz (Peru), Estela Orbito (Filipíny), Zaada Bayarjargal (Mongolsko). 

Již tradičně můžete v prostorách areálu navštívit VELKOU PRODEJNÍ VÝSTAVU, kde najdete nabídku nejrůznějších produktů a služeb, včetně oblíbených poraden alternativní a klasické medicíny.  Můžete zde využít výklad karet, frekvenční terapii, masáže,  irisdiagnostiku, čtení z ruky, výklad snů, automatickou kresbu, diagnostiku… Také se budete moci projít po koberci střepů.

Své služby vám například bude poskytovat dlouholetý chiromantik Marin Dobrev či léčitel Mikola Lutsenko. Chybět nebudou ani stánky s občerstvením, s vegetariánskou, veganskou, raw a makrobiotickou stravou.

Festival se uskuteční v MODRÉ ŠKOLE, Kupeckého 576, Praha 4.

Místo má výbornou dopravní dostupnost - zastávka metra C - Háje (výstup Modrá škola a odtud cca 150 m). Také zde staví městské a příměstské autobusy. 

Výstavní část je bezbariérová. 

MÁTE-LI ZÁJEM O SPOLUPRÁCI - OZVĚTE SE, ideálně telefonicky: 608 377 573. 

V nabídce najdete také výbornou vegetariánskou, makrobiotickou a stále více oblíbenou raw stravu.

Bližší informace obdržíte na tel. 608 377 573, email: festivzavináčezotera.cz


Občerstvení na festivalu Miluj svůj život bude opět velmi pestré. 

Mediální partneři Festival

PŘÍZNAKY TRANSFORMACE PORTÁL OSOBNÍHO ROZVOJE Regenerace Meduňka Šifra  Medium    

Banery pro Vaše stránky

GIF 260x120

KÓD KE STAŽENÍ


GIF 468x60

KÓD KE STAŽENÍ 


 

Přednášky z festivalu

Tématické články Festival Miluj svůj život