56. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů MILUJ SVŮJ ŽIVOT PRAHA 26.-27.10.2019

Otevírací doba: Místo konání: VSTUPNÉ: VSTUPNÉ (přihlášky na vstupné):

sobota   10:00-21:00 hodin
neděle   10:00-20:00 hodin

!!! NOVÉ MÍSTO !!!

 ZŠ Poláčkova, Poláčkova 1067/3, Praha 4 - Krč

!!! NOVÉ MÍSTO !!!

PERMANENTKA za 660,- Kč 
CELODENNÍ VSTUPNÉ 385,- Kč
ODPOLEDNÍ VSTUPNÉ 220,- Kč

- v předprodeji objednávejte do 20.10.2019. Na místě bude dostatečný počet. (to platí od 16.00 hod, poslední den od 15.00 hod).

PrihlaskaPrihlaska

Jste všichni srdečně vítáni. 

Těšíme se na vás.

 

Ve dnech 26.-27.10.2019 se uskuteční v Praze v pořadí již 56. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život. 

Festival se NOVĚ uskuteční v Základní škole, Poláčkova 1067/3, Praha 4 - Krč (blízko stanice metra C - Budějovická a zastávek autobusů městské i příměstské dopravy).

Během těchto dnů se Vám představí  účinkujících a lektorů z ČR a ze zahraničí. 

Na programu festivalu pracujeme. Je opět velmi bohatý. 

Základ celé akce tvoří zajímavé přednášky, koncerty, besedy, cvičení a mnoho dalších programů z oblasti osobního rozvoje, zdravého životního stylu, ekologie a ezoteriky. 

Těší se na vás populární kartářka Martina Blažena Boháčová nebo terapeutka Wahlgrenis.  Jak se Domluvit se svým mozkem vám prozradí Xana Bati - terapeutka z Ukrajiny. Dozvíte se Jak na dobrý zrak - přirozenou cestou, nebo co dělat Aby záda nebolela. Dalším zajímavými tématy jsou Vědomé partnerství, Jak se bránit manipulaci nebo Jak se postavit traumatu ze smrti.

Již tradičně můžete v prostorách areálu navštívit VELKOU PRODEJNÍ VÝSTAVU, kde najdete nabídku nejrůznějších produktů a služeb, včetně oblíbených poraden alternativní a klasické medicíny.  Můžete zde využít výklad karet, frekvenční terapii, masáže,  irisdiagnostiku, čtení z ruky, výklad snů, automatickou kresbu, diagnostiku… Také se budete moci projít po koberci střepů.

Chybět nebudou ani stánky s občerstvením, s vegetariánskou, veganskou, raw a makrobiotickou stravou.

Festival uskuteční v Základní škole, Poláčkova 1067/3, Praha 4 - Krč .

MÁTE-LI ZÁJEM O SPOLUPRÁCI - OZVĚTE SE, ideálně telefonicky: 608 377 573. 

Bližší informace obdržíte na tel. 608 377 573,email: festivzavináčezotera.cz

Těšíme se na Vás. Info: tel. 608 377 573, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 


Občerstvení na festivalu Miluj svůj život bude opět velmi pestré. 

Sobota 26.10.2019

PRAKTICKÁ UČEBNA

10.00–11.45 Tradiční filipínské duchovní léčení a energetické čištění Estela Palaris Orbito (Filipíny)
12.00–12.45 Tajemství života aneb odtajněná sdělení Zdenka Blechová
13.00–13.45 Zdravotní a bojové cvičení Čchi-kung a Taiji Mikola Lutsenko (Ukrajina)

14.00–15.45

Tajemství rodových linií aneb léčení matric našich potíží Radim Němeček

16.00–16.45 Co řekneš, to se stane Iris Turečková Palaanová (sibiřská šamanka)
17.00–17.45 Tarotové koučování (vlastní tarot sebou vítán, máte-li) Michaela Křížová
18.00–18.45 Dotekoterapie aneb léčba dotekem Ilona Matoušová
19.00–20.45 Konstelace ženských témat Ella Hrubá (Rakousko)

 

TĚLOCVIČNA

11.00–12.45 Být člověkem Dagmar Lucie Bradávková
13.00–14.45 Šamanský buben - přítel a pomocník Ladislav Kročák
15.00–15.45 Barevné konstelace - jak se naladit na radost a spokojenost Zdenka Tušková
16.00–16.45 Muzikoterapie pro každého Dan a Jana Čadovi
17.00–17.45 Zvuková lázeň (hudební meditace) Dan a Jana Čadovi
18.00–18.45 Technika kvantového doteku Matrixu Pavel Vondrášek
19.00–19.45 Kvantová hudební meditace Pavel Vondrášek, Dan a Jana Čadovi
20.00-20.45 Tradiční peruánský šamanismus Juan Carlos Pacaya Goméz (Peru)

 

UČEBNA A

10.00–10.45

Partnerská krize jako cesta k sebeuzdravení P. Moťka, Z. Valachová
11.00–11.45 Co nás čeká v roce 2020 - vliv Saturnu na naše životy Blažena Martina Boháčová

12.00–12.45

Domluvte se se svým mozkem - poznejte jeho objektivní mechanizmy Xana Bati (Ukrajina)
13.00–14.45 Dobrý zrak - přirozeně Mgr. Věra Kučerová
15.00–15.45   Jak se postavit traumatu ze smrti? Jana Sedlmajerová

16.00–16.45

Opravdu víte, co pijete? Mgr. Luboš Benett
17.00–18.45 Vliv systému na naše životy Radovan Ondráček
19.00–20.45

Emoční inteligence - cesta k lepšímu životu MUDr. Martin Daniel

 

UČEBNA B

10.00–10.45 Jméno a jeho vliv na náš život v kombinaci s datem narození Monika Nika Skákalová 

11.00–11.45

Feng Shui - cesta k úspěchu a harmonii Iva Matyášová

12.00–12.45

Ptáte se: Proč k vám miminko nechce? Wahlgrenis
13.00–13.45 Pokud plánujete přeladit program Wahlgrenis
14.00–15.45

TERAPIE POCITU: JAK ODSTRAŇOVAT PROBLÉMY A TVOŘIT SI ŽIVOT PODLE SVÉHO - tematické setkání s Hani Růžičkovou, moderuje Jana Raková"

16.00–16.45 Hudebně kresebná relaxace čaker v rovinách Země a Člověk Jarmila Beranová

17.00–18.45

Od astropsychologie k hlubinné přestrukturalizaci Mgr. Marie Plochová Hlávková

19.00–20.45

Oblečení sluší, když ladí s tvou duší Ing. Marcela Švadlenková

 

 

UČEBNA C

10.00–10.45 Jak překonávat životní krize Mgr. Bohumila Kohoutová
11.00 –12.45 Celostní medicína - jak si chránit své zdraví Václav Vít dr. h. c.
13.00 –13.45 Prokrastinace anebo čistý stůl? Jana Sedlmajerová

14.00 –14.45

Co nám říká automatická kresba Kartář Láďa
15.00–16.45 Zákon přitažlivosti v praxi Barbara Englischová

17.00–17.45

Kineziologie a transgenerační procesy Mgr. Renata Šopová

18.00–18.45

Hypnózou k uzdravení Jarmila Krestová

19.00 –20.45

Vztah podvědomí, vědomí a fyzické nemoci Milan Fikar

 

UČEBNA D

10.00–11.45 QE - Jak si splnit své největší přání Vladimír Jalč
12.00–13.45 Jak omezit svůj stres Ing. Milan Bezoušek
14.00-15.45 Reiki pro zdraví a život PhDr. Ladislav Kolářík
16.00–17.45 Život, láska a uzdravení v kvantovém vědomí Kateřina Hofmanová
18.00– 18.45 Moudrost těla - uzdravte se sami Bc. Ilona Chroboková - Dobrovodská
19.00–20.45 Mimozemské programy startující vědomí Ing. Miroslav Navarrů

UČEBNA E 

10.00–10.45 Irisdiagnostika - cesta k předcházení zdravotních problémů Marie Chalupová
11.00–13.45 Jak se bránit manipulaci + meditace Sebevědomí Jiřina Slámová
14.00-14.45 Proč si máme čistit jazyk? PhDr. Olga Ondrůjová
15.00–16.45 Jak se zbavit brýlí? Metoda Norbekova = klíč k sobě samému Julia Holíková
17.00– 18.45 Partnerské vztahy Mgr. Věra Kučerová
19.00–20.45

Meditace s malováním - Painting Meditation J. Bachorecová, L. Fialová

Neděle 27.10.2019

PRAKTICKÁ UČEBNA

10.00–11.45 Ženský kruh a konstelace Marcela Pešková
12.00–12.45 Vědomá změna s lehkostí Dagmar Jachková, Petra Scholzová
13.00–14.45 VĚDOMÉ PARTNERSTVÍ - pro zadané i nezadané Marcela a Luděk Peškovi

15.00–16.45

Formy čchi-kungu, mentální forma, forma tichého zastavení Mgr. Daniel Tkadlčík
17.00–18.45 Vztah s rodiči s automatickou kresbou Dagmar Polívková
19.00–20.45 Ceremonie s rostlinnými spojenci Chrisantem Macháček

 

TĚLOCVIČNA

10.00-11.45 Loona Dance - Taneční meditace pro ženy Gabriela Borská

12.00-12.45

Astrální zpěv a tanec duše Meditejas

13.00-13.45

Cvičení dlouhověkosti Čchi-kung Mgr. Helena Bartošová

14.00 - 15.45

Dramaterapie aneb život je hra - praktický seminář MUDr. Radana Kupfová

16.00-16.45

Láska, hojnost, bohatství Ing. Zdeněk Jaroš, Bc. Věra Nekvindová

17.00- 18.45

Aby záda nebolela Ing. Hana Fedora Smejtková

 

UČEBNA A

10.00–11.45 Vyšší vibrace a přechod do 4D. Rady a pomoc Halina Cvrková, Ph.D.
12.00– 12.45 Hirudoterapie - pijavice dokáží zázraky Ing. Stanislava Valešková

13.00–14.45

Jak najít cestu k Umění spokojeného života Libi Magali

15.00– 15.45

Přepisování minulosti Jitka Kirtáia Pištěková

16.00–16.45

Workshop praktického čtení z ruky Jana Niessnerová

17.00–17.45

Překvapivé objevy v trávení a zažívání potravy dneška Libor Bednařík
18.00–18.45 Práce se strachy - přechod po koberci střepů Milan a Lenka Chadimovi
19.00–20.45 Vnímej své tělo skrze malování Mgr. Kateřina Velcová

 

UČEBNA B

10.00–11.45 Srdce ve světle Michal Kroulík
12.00–12.45

Jak se chránit proti prokletí a negativnímu působení Andrea Truhlářová

13.00-13.45 Regresní terapie a její výsledky (odkaz Ing. Andreje Dragomireckého) Ing. Jiří Mareš
14.00–14.45 Včelí produkty pro zdraví Karmila Rubešová
15.00–15.45 Je vesmír hmotný nebo stvořený Bohem a bytostmi světla? Pavel Khom
16.00–16.45 Biologická medicína pro vaše uzdravení! MUDr. Jan Miklánek
17.00–18.45 Psychosomatika ve stomatologii MUDr. Jindra Kubínová
19.00-20.45 Klíč Poznání - vyberte si svět bez podmínek Rostislav Jankovec

 



UČEBNA C
 

10.00-11.45

Multipotenciálové - Jak žít s darem, o něž až tak moc nestojíte Vladimír Chobola
12.00–12.45 Co bylo, je a bude Táňa Amrita Kejvalová
13.00– 13.45 Lněný olej a naše zdraví - olejovo-bílkovinová strava dle Dr. Budwig Helena Cmurová
14.00–14.45 Je kvalita cesta uskutečňování projevem naší svobodné vůle? Marie Vítová (Plášilová)
15.00–15.45 Jsem tvůrcem svého života v každém věku Ing. Emanuel Krása
16.00–16.45 Krystaly Světla Nové Doby Ivo Johannes Daněk
17.00–17.45 Od nemoci ke zdraví přirozenou cestou Markéta Plisková
18.00–18.45 POHANÉ - Lidství a vesmírný soulad jim dovolil rozvíjet tuto planetu Daniel Matoušů
19.00–20.45 Nanebevzatí Mistři a archandělé Ing. Jaroslav Kalousek

 

UČEBNA D

10.00–11.45

Strava podle DNA Josef Chocholoušek
12.00–12.45 Jak si pomoci automatickým písmem (papír a tužky s sebou) Ondřej Veselý
13.00–13.45 Duchovní pokrok i po padesátce Petr Ujec, Renata Nováková
14.00–14.45 Barvy pro zdraví MUDr. Jana Krupková
15.00–15.45 Dotkni se svých kořenů, dotkni se sebe Eva Langmaierová
16.00–16.45 Asijská malba jako meditativní technika MgA. Daniela Renčová
17.00–17.45 Každý má klíč ke zdraví - pojďme ho najít Helena Pěkná
18.00–18.45 Kvantová regrese a její možnosti Eva Eywae Vrtalová
19.00–20.45 Jak se ptát a číst v odpovědích Dagmar Lucie Bradávková, Dagmar Polívková

 

 

Program lze stáhnout zde:

Mediální partneři Festival

PŘÍZNAKY TRANSFORMACE PORTÁL OSOBNÍHO ROZVOJE Regenerace Meduňka Šifra  Medium    

Banery pro Vaše stránky

GIF 260x120

KÓD KE STAŽENÍ


GIF 468x60

KÓD KE STAŽENÍ 


 

Přednášky z festivalu

Tématické články Festival Miluj svůj život