47. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů MILUJ SVŮJ ŽIVOT PRAHA 28.–30.10.2016

Otevírací doba: Místo konání: VSTUPNÉ: VSTUPNÉ (přihlášky na vstupné):

pátek    10:00-21:00 hodin
sobota  10:00-21:00 hodin
neděle  10:00-20:00 hodin

Gymnázium Omská

Omská 1300

Praha 10

PERMANENTKA 900,- Kč,

CELODENNÍ VSTUPNÉ 350,- Kč,

ODPOLEDNÍ VSTUPNÉ 200,- Kč

(to platí od 16.00 hod, poslední den od 14.00 hod.)

PrihlaskaPrihlaskaAktuální přihlášky a program zde najdete přibližně v polovině srpna.

 

 

Ve dnech 28.-30.10.2016 se uskuteční v PRAZE v pořadí již 47. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život. Během těchto tří dnů se Vám představí na osmi místech současně více než 150 účinkujících a lektorů z ČR a ze zahraničí. Základ celé akce tvoří zajímavé přednášky, intenzivní pracovní dílny, koncerty, besedy, cvičení a mnoho dalších programů z oblasti zdravého životního stylu a ezoteriky. 

Součástí festivalu budou také dny s makrobiotikou nebo raw stravou.

Již tradičně můžete v prostorách areálu navštívit velkou prodejní výstavu, kde najdete nabídku nejrůznějších produktů a služeb, včetně oblíbených poraden alternativní a klasické medicíny.  Můžete zde využít výklad karet, frekvenční terapii, masáže, irisdiagnostiku, čtení z ruky, výklad snů, automatickou kresbu, diagnostiku… V nabídce najdete také výbornou vegetariánskou, makrobiotickou a stále více oblíbenou raw stravu.

Bližší informace obdržíte na tel. 608 377 573, email: festivzavináčezotera.cz

PROGRAM FESTIVALU MILUJ SVŮJ ŽIVOT

Podkategorie

Reportáž festival Miluj svůj život Plzeň 2015

Banery pro Vaše stránky

GIF 260x120

KÓD KE STAŽENÍ

GIF 468x60

KÓD KE STAŽENÍ

FLASH 260x120

KÓD KE STAŽENÍ

FLASH 468x60

KÓD KE STAŽENÍ

 

TV reportáž z EZOTERY září 2014

Tématické články Festival Miluj svůj život

 • Vážení diváci naší televize Příznaky transformace, vážení návštěvníci festivalů Miluj svůj život a výstav Ezotera, vy všichni, kteří se zajímáte o ezoteriku, zdravý životní styl a osobní rozvoj. Máme pro vás opravdu výjimečnou a pozitivní zprávu.
  Číst dál
 • Zájem o pyramidy znovu ožívá a dostává nové impulsy. Dnes už víme, že se pyramidy vyskytují po celém světě. Mnoho desítek jich už bylo objeveno a potvrzeno, další stovky pyramid čekají na své objevení. Zabývá se tím velký počet badatelů - sám patřím ke skupině okolo WM magazínu.
  Číst dál
 • Poprvé v Plzni se můžete těšit na setkání s uznávanou filipínskou léčitelkou Estelou Palaris Orbito. Pochází z rodiny, jejíž léčitelská tradice sahá do hloubky několika generací. Jako malá zažila léčitelskou praxi svých rodičů a prarodičů a sama již od svých deseti let začala přikládat ruce na pacienty.
  Číst dál
 • Polévka je grunt... to jsme asi všichni už někdy slyšeli. Ve skutečnosti ale všechno, co dáváme do polévky, můžou obsahovat i naše hlavní jídla. Tak proč tedy ta polévka? Je to rozpomínání na život v moři - tekutina, lehce slaná, plná vitaminů, minerálů, různých živin.
  Číst dál
 • Emoce jsou komplexní fenomén, který je předmětem zájmu a studií výzkumníků z různých oborů. My je studujeme také v našem projektu Emoční fitness CZ. Jako hlavní nástroj používáme prožitek.
  Číst dál
 • Meditace je pro mě zastavení. Zastavení, zklidnění a vyprázdnění mysli. Zklidníme se a vyprázdníme mysl, která je plná balastu. Převalují se nám v ní doslova kraviny - co máme dělat, co jsme neudělali, co budeme dělat.
  Číst dál