NETRADIČNÍ ORIGINÁLNÍ DŘEVĚNÉ ŠPERKY V KOMBINACI S MINERÁLY

 

BYLINNÉ KRÉMY A VÝŽIVOVÉ DOPLŃKY

V této době je na trhu oficiálně schválených 41 druhů bylinných krémů (vyráběných na Slovensku bez vonných alergenů a chemických konzervantů v bio kvalitě) a 21 druhů výživových doplňků ve formě tinktur v 28% alkoholu. Jedná se všechno o vlastní recepty, které působí transformačně na energetickém těle. Všechny recepty jsou nastavené virgulí a jedná se o bioinformačně - transformační preparáty - na pleť, lymfatický systém a pohybový aparát.

 

 

Originální kamenné výrobky z Dolního Poohří - Eiwan atelier  

Jsme malá rodinná firma zabývající se umělecky laděnou prací s přírodním kamenem. V současnosti v naší nabídce naleznete kamenné misky a svícny z opuky či "létající kameny" - závěsné kompozice z říčního kamene Ohře, feng shui ověsů, zvonkoher a léčivých minerálů (www.eiwan.cz).

                                                                                                         

 

FONTÁNY, SVÍCNY, SOLNÉ LAMPY, MASÁŽÍTKA

                                                 

 

                                                                                  

 

PASTELOVÝ SVĚT (novinka - DIÁŘ malých radostí na celý rok 2017 PRO ŠTĚSTÍ)

U autorského stánku  Pastelový svět Jarmily Beranové, specialisty na automatickou kresbu, malířky, spisovatelky a lektorky vždy najdete ten pravý lék a pohlazení pro duši  prostřednictvím harmonizačních obrazů a mandal, autorských knih a terapeutických CD pro děti a dospělé, pohlednic, kalendářů, Hravého výkladového pexesa s mandalami, připínacích špendlíků a nyní také NOVINKU – DIÁŘ malých radostí na celý rok 2017 PRO ŠTĚSTÍ. Nenechte si  ujít prožitková tematická setkání  v učebnách, stačí vzít  s sebou pastelky, kancelářský papír a budou se dít ,,zázraky“.

                                                                   

IRISDIAGNOSTIKA - zjištění zdravotního stavu z oční duhovky

Irisdiagnostické vyšetření umožňuje komplexní analýzu vašeho zdravotního stavu. Čtení z očí a záznam do iridomapy /trvá 5-10 minut/ je bezkontaktní, přesné, bezbolestné a preventivní. Vyhodnocení zdravotního stavu Vám upřesní poměr zjištěných disharmonií a současně pomáhá odhalit příčiny jejich vzniku. Součástí vyhodnocení je doporučení harmonizace dle individuálních potřeb organismu, za pomoci přírodních imunostimulátorů, beta-glukanových přípravků z hlívy ústřičné, doporučeného stravovacího a pitného režimu.

 

 

VYKUŘOVADLA

Kromě kvalitních vykuřovadel můžete na výstavě zakoupit i nejlepší knihu vykuřovadlech vydanou u nás, navíc, oproti prvnímu vydání bez cenzurních zásahů. Tato kniha přináší hluboký vhled do světa vykuřovadel. Dozvíte se v ní,  jakým způsobem se vykuřovadla používají, jaké mají účinky a historické souvislosti. Jsou kvalitně označeny a popsány jednotlivé botanické druhy rostlin, jež vykuřovadla produkují, doplněné o barevné fotografie i dobové ilustrace. Doporučujeme všem z Vás, kteří se chcete kvalitní, navýsost odbornou formou dozvědět o vykuřovadlech co nejvíce z pohledu spirituálního, praktického i vědeckého. K dostání za nejlepší cenu u nás - Vykuřovadla Rymer, www.vykurovadla-rymer.cz

 

100 % PŘÍRODNÍ KOSMETIKA zn. RINGANA

- nejvyšší kvalita a absolutní čerstvost. Základem filosofie této firmy je nepoužívat absolutně žádné konzervační látky. I proto se výrobky vyznačují kratší dobou trvanlivosti a  jsou vždy zasílány čerstvé přímo k zakázníkovi. 100 % čerstvost, účinek, důslednost a etika.

OBRAZY TVOŘENÉ TECHNIKOU LEPENÍ SKLENĚNÝCH KORÁLKŮ A DRTĚ NA SKLO

Jde především o obrazy andělů a mandal, které díky mému daru, který mi byl propůjčen Universem pracují s Vašim vyšším JÁ a mohou tak pomoci najít Vaši duši  cestu, po které se v tomto životě vydala. Obrazy vyzařují pozitivní energii, která pracuje s Vašim podvědomím a Vám se najednou ukáže řešení situací, které přináší život zde na Zemi. Více najdete na mých webových stránkách www.andelskerady.cz, nebo můžeme osobně pohovořit na výstavách Ezotera. 

FREKVENČNÍ TERAPIE

Na výstavě bude zájemcům prováděno měření patogenů v těle na přítroji F_SCAN3 Profi s možností následné frekvenční terapie na plazmovém generátoru RPZ 14 na pobočce ZAPPER CENTRUM v Praze.

 

SOŠKY ANDĚLŮ

Měření aury