EZOTERA prodejní výstava 15.-16.9.2018

Otevírací doba: Místo konání: Doprava: Vstupné:
sobota 10:00-19:00 hodin
neděle 10:00-18:00 hodin

Hala TJ Pankrác, Lomnického 1,Praha 4 - Nusle

Metro C - Pražského povstání (výstup do ulice Lomnického, 150 m pěšky)

Celodenní vstupné na přednášky 165,- Kč

 

 

 

 

 logo prodejní výstava EZOTERA

V bohatém a pestrém programu na vás čekají zajímavé přednášky, besedy, cvičení, koncerty. Pracujeme na něm a najdete jej zde v druhé polovině srpna.

Malá ochutnávka: Svou účast potvrdil fenomenální hlasový improvizátor Patrik Kee. Znovu budete moci zažít přednášku i individuální terapie u pana Seymoura Koblina (USA) - zakladatele ZenTouch Shiatsu School. Koncertním vystoupením se vám představí hudební skupina OBEREG. Další zajímavé osobnosti a témata postupně doplníme.

Máte-li zajímavý tip - kontaktujte nás.

Na velké prodejní výstavě vám své služby představí poradny alternativní a klasické medicíny (výklad karet, čtení z ruky, diagnostika, frekvenční terapie, masáže, měření aury, automatická kresba...), zajímavé zboží do domácnosti jako ekodrogerie, kosmetika a také obrazy, orgonity, dekorační předměty.

Ve výstavním prostoru najdete nejrůznější zboží pro ženy, oblečení, šperky, kosmetiku, knihy, věci pro domácnost, obrazy, dekorační předměty, ekodrogerii, orgonity, vykuřovadla, které udělá radost vám nebo formou dárku vašim blízkým.

Rozhodně si na své přijde i váš žaludek. Součástí jsou stánky nejen s vegetariánskou, ale i makrobiotickou, bezlepkovou či raw stravou.

Budete mít příležitost nakoupit dárky a potřeby pro sebe a pro své blízké. 

Výstavní část také zpestří bohatý doprovodný program.

Program vám přineseme do poloviny srpna. 

Místo má výbornou dopravní dostupnost. Je cca 150 m od metra C - Pražského povstání.

Vstupné na přednášky je celodenní 165 Kč, do výstavní části je vstup zdarma.

Těšíme se na Vás. Info: tel. 608 377 573, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..


Zde si můžete prohlédnout jídlení lístek restaurace Srdcovka, která bude zajišťovat občerstvení na Ezoteře. Další občerstvení zajistí také Vegetka, Praha.