Otevírací doba: Místo konání: Doprava: Vstupné:
sobota 10:00-19:00 hodin
neděle 10:00-18:00 hodin

Hala TJ Pankrác, Lomnického 1, Praha 4 - Nusle

Metro C - Pražského povstání (výstup do ulice Lomnického, 150 m pěšky)

Celodenní vstupné na přednášky 165,- Kč

 

 

 

Vážení a milí, v bohatém programu na vás čekají zajímavé přednášky, besedy, cvičení, koncerty. 

Můžete se těšit na program terapeutky a lektorky Marjánky McComb Kukui z Havaje, která už se na vás těší a také vám v neděli bude poskytovat své poradenské služby.

Programu se tentokráte zúčastní také populární lektor Miroslav Zelenka a přivítáme terapeutku Juditu Katonu Peschlovou.

Velmi podnětným tématem je Jak mít (zas) dobrý zrak a zbavit se brýlí. Do tajů Psychosomatiky ve stomatologii vás zasvětí MUDr. Jindra Swetambari Kubínová. Dozvíte se více o Tantře. O nebezpečném textilu v interiéru vám blíže poví a doprovodí ukázkami materiálů pan Oto Reiss.

Zjistíte například Jak poznat ideálního partnera. Zveme vás na přednášku Magické vlasy jako nástroj pro harmonii a blahobyt ukrajinské lektorky Xani Bati. Přijďte objevit Zázrak Ajurvédy - léčení akupresurou v praxi pod vedením Dr. Bhagwanth Singh Sandhu z Indie nebo se od Ing. Lady Pilařové naučit Jak transformovat finanční trauma.

Na velké prodejní výstavě vám své služby představí poradny alternativní a klasické medicíny (výklad karet, čtení z ruky, diagnostika, frekvenční terapie, masáže, měření aury, automatická kresba...), najdete zde zajímavé zboží do domácnosti jako ekodrogerie, kosmetika a také obrazy, orgonity, dekorační předměty.

Ve výstavním prostoru je zastoupeno nejrůznější zboží pro ženy, oblečení, šperky, kosmetiku, knihy, věci pro domácnost, obrazy, dekorační předměty, ekodrogerie,  vykuřovadla, které udělá radost vám nebo formou dárku vašim blízkým.

Rozhodně si na své přijde i váš žaludek. Součástí jsou stánky nejen s vegetariánskou, ale i makrobiotickou, bezlepkovou či raw stravou.

Máte-li zájem o spolupráci, rádi se s vámi domluvíme na tel: 608 377 573.

Budete mít příležitost nakoupit dárky a potřeby pro sebe a pro své blízké. Výstavní část také zpestří bohatý doprovodný program. 

Výstavní část je bezbariérová. Přednášková část je z části také bezbariérová. Pro bližší info volejte, nebo pište. 

Místo má výbornou dopravní dostupnost. Je cca 150 m od metra C - Pražského povstání.

Vstupné na přednášky je celodenní 165 Kč, do výstavní části  je vstup ZDARMA. 

Těšíme se na Vás. Info: tel. 608 377 573, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..


Zde si můžete prohlédnout jídlení lístek restaurace Srdcovka, která bude zajišťovat občerstvení  Další občerstvení zajistí také Vegetka, Praha.  

Ezotera ~ tématické články k festivalu

Mediální partneři prodejní výstavy Ezotera

Meduňka Regenerace  Šifra   

Banery pro Vaše stránky

GIF 260x120

KÓD KE STAŽENÍ


GIF 468x60

KÓD KE STAŽENÍ 


 

Pozvánka na Ezoteru 24.-25.11.2018

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA