Otevírací doba: Místo konání: Doprava: Vstupné:
sobota 10:00-19:00 hodin
neděle 10:00-18:00 hodin

Hala TJ Pankrác, Lomnického 1,Praha 4 - Nusle

Metro C - Pražského povstání (výstup do ulice Lomnického, 150 m pěšky)

Celodenní vstupné na přednášky 165,- Kč

 

 

 

 

V bohatém a pestrém programu jsou zajímavé přednášky, besedy, cvičení, koncerty. 

Mezi lektory přivítáme populární bylinářku Dr. Evu Moučkovou, která vám tentokráte poradí jak na boreliózu. Tajné rituály krásy vám přiblíží autorka Léčivého divadla paní Gabriela Filippi. Ajurvédu vám představí pan Adolf Inneman. Paní Ludmila Cernšteinová se vámi podělí o Recept na dlouhověkost.

Těší se na vás také pan Josef Kaplan, od něhož se dozvíme více o páteři - energetické dálnici našeho těla. Jako přednášející také přivítáme mongolskou šamanku Iris Turečkovou Palaanovou a filipínskou léčitelku Estelu Palaris Orbito.

V programu najdete další velmi zajímavá témata, např: Anglicky "bez učení", Opalovaní bez chemie, Ochrana před sluncem, DMSO - léčení přírodní cestou a další.

V sobotu je pro vás také připravený ZDARMA program a zábavné aktivity v Učebně v přízemí, tentokráte s  .

Na velké prodejní výstavě vám své služby představí poradny alternativní a klasické medicíny (výklad karet, čtení z ruky, diagnostika, frekvenční terapie, masáže, měření aury, automatická kresba...), zajímavé zboží do domácnosti jako ekodrogerie, kosmetika a také obrazy, orgonity, dekorační předměty.

Ve výstavním prostoru najdete nejrůznější zboží pro ženy, oblečení, šperky, kosmetiku, knihy, věci pro domácnost, obrazy, dekorační předměty, ekodrogerii, orgonity, vykuřovadla, které udělá radost vám nebo formou dárku vašim blízkým.

Rozhodně si na své přijde i váš žaludek. Součástí jsou stánky nejen s vegetariánskou, ale i makrobiotickou, bezlepkovou či raw stravou.

Budete mít příležitost nakoupit dárky a potřeby pro sebe a pro své blízké. 

Výstavní část také zpestří bohatý doprovodný program.

Místo má výbornou dopravní dostupnost. Je cca 150 m od metra C - Pražského povstání.

Vstupné na přednášky je celodenní 165 Kč, do výstavní části je vstup zdarma.

Těšíme se na Vás. Info: tel. 608 377 573, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..


Zde si můžete prohlédnout jídlení lístek restaurace Srdcovka, která bude zajišťovat občerstvení na Ezoteře. Další občerstvení zajistí také Vegetka, Praha. 

 

Mediální partneři prodejní výstavy Ezotera

Meduňka Regenerace  Šifra  

Banery pro Vaše stránky

GIF 260x120

KÓD KE STAŽENÍ

GIF 468x60

KÓD KE STAŽENÍ 

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA září 2017

Tématické články výstava Ezotera