About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

Nadcházející události

22 úno 2020 - 23 úno 2020
57. Festival Miluj svůj život Praha
23 kvě 2020 - 24 kvě 2020
Prodejní výstava Miluj svůj život
Otevírací doba: Místo konání: Doprava: Vstupné:
sobota 10:00-19:00 hodin
neděle 10:00-18:00 hodin

Hala TJ Pankrác, Lomnického 1, Praha 4 - Nusle

Metro C - Pražského povstání (výstup do ulice Lomnického, 150 m pěšky)

Celodenní vstupné na přednášky 165,- Kč

  

 

 

Již 23.-24.11.2019 se na vás těšíme na tradiční Výstavě Ezotera, která se uskuteční v Hale TJ Pankrác, Lomnického 1, Praha 4 - Nusle (cca 150 m od metra C - Pražského povstání).

Pestrý program opět nabídne pestrou paletu témat a osobností.

Těšit se můžete například na fenomenálního hlasového improvizátora Patrika Kee, terapeuty reflexní terapie Beátu a Julia Pataky nebo Věru Várady - astroložku a dlouholetou přispěvatelku měsíčníku Regenerace, která vám poví, Jaký bude rok 2020

Velmi se také těšíme a srdečně vás zveme na jedinečný koncert pana Mgr. Jana Franka Inspirovaná hudba. Pan Frank si pro vás také připravil zajímavou přednášku na téma Vliv okamžiku narození na medicínu budoucnosti.

V bohatém programu byste neměli přehlédnout např. téma Ajurvéda - cesta dlouhověkosti, s nímž se na vás těší pan Ing. Adolf Inneman. Co přinese Jupiter pro rok 2020 vám přiblíží astroložka Martina Boháčová. Jak efektivně řešit těžké životní situace vám přiblíží terapeutka a lektorka Judita Peschlová

Dalšími zajímavými tématy jsou např.: Důležité kroky k uzdravení Vnitřního dítěte, Tvoření láskyplných vztahů, Síla Kundaliní jógy, Prokrastinace nebo Posvátný tanec pro ženy. 

Část nedělního programu tvoří blok zajímavých témat spolupracovníků Příznaků transformace z. s. Těšíme se na setkání s Ondřejem a Avou Brožovými, Jiřím Lexou, Simonou Hojdysz a Jitkou Bártovou

Na velké prodejní výstavě vám své služby představí poradny alternativní a klasické medicíny (výklad karet, čtení z ruky, diagnostika, frekvenční terapie, masáže, měření aury, automatická kresba...), najdete zde zajímavé zboží do domácnosti jako ekodrogerie, kosmetika a také obrazy, orgonity, dekorační předměty.

Ve výstavním prostoru je zastoupeno nejrůznější zboží pro ženy, oblečení, šperky, kosmetika, knihy, věci pro domácnost, obrazy, vykuřovadla, a mnohé další, které udělá radost vám nebo formou dárku vašim blízkým.

Přijďte si odpočinout a načerpat inspiraci - vždyť Vánoce jsou již těsně za dveřmi.

Rozhodně si na své přijde i váš žaludek. Součástí jsou stánky nejen s vegetariánskou, ale i makrobiotickou, bezlepkovou či raw stravou. Vařit pro vás bude restaurace Srdcovka.

Výstavní část je bezbariérová. Přednášková část je z části také bezbariérová. Pro bližší info volejte, nebo pište. 

Místo má výbornou dopravní dostupnost. Je cca 150 m od metra C - Pražského povstání.

Vstupné na přednášky je celodenní 165 Kč, do výstavní části  je vstup ZDARMA. 

Těšíme se na Vás. Info: tel. 608 377 573, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Máte-li zájem o spolupráci, rádi se s vámi domluvíme na tel: 608 377 573.

Budete mít příležitost nakoupit dárky a potřeby pro sebe a pro své blízké. 

Výstavní část je bezbariérová. Přednášková část je z části také bezbariérová. Pro bližší info volejte, nebo pište. 

 

 

 


Zde si můžete prohlédnout jídlení lístek restaurace Srdcovka.

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA

 

Právě přítomno: 29 hostů a žádný člen

Tématické články Festival Miluj svůj život