EZOTERA prodejní výstava 20.–21.5.2017

Otevírací doba: Místo konání: Doprava: Vstupné:
sobota 10:00-19:00 hodin
neděle 10:00-18:00 hodin

Hala TJ Pankrác, Lomnického 1,Praha 4 - Nusle

Metro C - Pražského povstání (výstup do ulice Lomnického, 150 m pěšky) Celodenní vstupné na přednášky 150,- Kč

 

 

 

 

Zajímavé přednášky, besedy, cvičení, koncerty, velká prodejní výstava, poradny alternativní a klasické medicíny (výklad karet, čtení z ruky, diagnostika, frekvenční terapie, masáže, měření aury, automatická kresba...), bohatý doprovodný program - to vše je výstava EZOTERA.

Najdete zde nejrůznější zboží pro ženy (oblečení, šperky, kosmetiku, knihy), pro domácnost (obrazy, dekorační předměty, ekodrogerii, orgonity, vykuřovadla) a rozhodně i pro svůj žaludek. Součástí jsou stánky nejen s vegetariánskou, ale i makrobiotickou či raw stravou. 

Místo má výbornou dopravní dostupnost, vstupné na přednášky je celodenní 150 Kč, do výstavní části je vstup zdarma. Těšíme se na Vás. Info: tel. 608 377 573, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Zde si můžete prohlédnou jídlení lístek.


PROGRAM prodejní výstavy EZOTERA:

zde bude od druhé poloviny března

Mediální partneři prodejní výstavy Ezotera

Logo Priznaky transformace TV logo Medunka

Pozvánka na festival Miluj svůj život říjen 2016

Banery pro Vaše stránky

GIF 260x120

KÓD KE STAŽENÍ

GIF 468x60

KÓD KE STAŽENÍ 

TV reportáž z EZOTERY září 2014

Tématické články výstava Ezotera

 • Jsme součástí přírody a jejích přirozených cyklů. Narodíme se, rosteme, zrajeme, rozkvétáme, přidáváme to svoje jedinečné do zázraku života, odevzdáváme a sdílíme svoje dary, předáváme plody své dospělosti a zralosti, vadneme, odcházíme. Tento přirozený koloběh je uctíván a respektován u všech přírodních národů.
  Číst dál
 • Ochutnávka vánočního cukroví? Ano! Jak jinak bych vám mohla ukázat, jak je zdravé cukroví dobré? Jídlo se především musí ochutnat. Přinesu vám tedy různé zdravé dobroty.
  Číst dál
 • Když začneme mít zdravotní problémy, tak velmi často hledáme příčiny všude možně, ale jen málokdo ví, že zhoršení zdravotního stavu může být zaviněno „neviditelným nepřítelem“ - zářením patogenní zóny.
  Číst dál
 • Kniha stejného názvu nabízí čtenáři nejdříve kapitolu s výzvou k vůli k sebevýchově s následnými šesti cestami k budování, péči a udržování tělesného a duševního zdraví. Všechny tyto cesty se vzájemně prolínají, jedna podmiňuje druhou.
  Číst dál