EZOTERA prodejní výstava 17.–18.09.2016

Otevírací doba: Místo konání: Doprava: Vstupné:
sobota 10:00-19:00 hodin
neděle 10:00-18:00 hodin

Hala TJ Pankrác, Lomnického 1,Praha 4 - Nusle

Metro C - Pražského povstání (výstup do ulice Lomnického, 150 m pěšky) Celodenní vstupné na přednášky 150,- Kč

 

 

 

 

     Zajímavé přednášky, besedy, cvičení, koncerty, velká prodejní výstava, poradny alternativní a klasické medicíny, doprovodný program - to vše je výstava EZOTERA. Najdete zde nejrůznější zboží pro ženy (oblečení, šperky, kosmetiku, knihy), pro domácnost (obrazy, dekorační předměty, ekodrogerii, vykuřovadla) a rozhodně i pro svůj žaludek. Součástí jsou stánky nejen s vegetariánskou, ale i makrobiotickou či raw stravou. 

V rámci výstavy bude k dispozici po oba dva dny BEZPLATNÁ PORADNA při dlouhodobých bolestech zad a páteře. Kromě toho zde najdete výklad karet, čtení z ruky, diagnostiku, frekvenční terapii, masáže, měření aury, automatickou kresbu a mnoho dalších metod. Poradny jsou velmi oblíbené zejména pro osobní přístup našich poradců.

Místo má výbornou dopravní dostupnost, celý prostor výstavy je bezbariérový. Vstupné na přednášky je celodenní 150 Kč, do výstavní části je vstup zdarma. Těšíme se na Vás.

Info: tel. 608 377 573, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

     

PROGRAM EZOTERA:

Program výstavy zde najdete přibližně v první polovině srpna.

Vegetariánská a makrobiotická strava zajištěna po oba dva dny!!!

MAKROBIOTICKÉ OBČERSTVENÍ 17.-18.09.2016 zajišťuje Paní Dýně.

Oba dny bude polévka a teplé jídlo. Navíc Vám nabídneme slané koláče francouzského typu, placky, karbanátky a sushi. Ze sladkého si budete moci pochutnat na různých koláčích, závinech, krémových dezertech a zdravém cukroví. K pití vám připravíme čaj bancha, obilnou kávu, zázvorový čaj nebo korálovou vodu. V nabídce máme vždy i něco pro Vaše děti. Občerstvení je připraveno částečně z bio surovin a je v rámci makrobiotické stravy, tj. bez masa a živočišných produktů, cukru a mléka.

Reportáž festival Miluj svůj život Plzeň 2015

Banery pro Vaše stránky

GIF 260x120

KÓD KE STAŽENÍ

GIF 468x60

KÓD KE STAŽENÍ

FLASH 260x120

KÓD KE STAŽENÍ

FLASH 468x60

KÓD KE STAŽENÍ

 

TV reportáž z EZOTERY září 2014

Tématické články výstava Ezotera

 • Lymfa je naše „čistička odpadu“. Je to vlastně tekutina, která koluje v lymfatickém systému podobně jako krevní systém. Je mu i podobná, jen má více svých vlastních cév a hlavně svá centra lymfatických uzlin.
  Číst dál
 • Média ovlivňují život každého z nás možná víc, než si uvědomujeme. Sdělovací prostředky, jak se jim také říká, zejména ty v západním světě, samy sebe často označují jako „hlídací psy demokracie“ nebo si dávají přívlastky jako „svobodné“, či dokonce „seriózní“.
  Číst dál
 • Po promoci jsem 18 let pracovala jako pediatr, z toho 10 let jako praktická dětská lékařka, očkování tedy tvořilo dosti podstatnou náplň mé práce. Za tu dobu jsem prošla vývojem, od bezvýhradné důvěry k očkování v začátcích mé ještě nemocniční praxe, k prvním pochybnostem, které se datovaly zhruba nástupem na „obvod“, přes přesvědčení, že očkování je úplně špatné, až k současnému postoji.
  Číst dál
 • Dvě ženy, jedna projekce, jedno vyprávění o přirozenosti, o živlech v nás jako zdrojích nekonečné životní inspirace a toho, co nás přesahuje. Podmanivý živý zpěv a hudba propojené s autentickým tancem živlů v harmonizujícím a meditativním představení.
  Číst dál
 • Cokoliv vás v životě trápí - ať jsou to vztahy, zdravotní problémy nebo finanční či pracovní těžkosti – první, co zaznamenáte, je zavrávorání. Vnímáte vytržení z běžného režimu, oslabení. Chybí vám pevný bod (materiální, finanční, vztahový, generační apod.), kterého byste se mohli chytit.
  Číst dál
 • Osteoporóza (neboli „řídnutí kostí“) je onemocnění kostní tkáně, které vede ke zvýšené křehkosti kostí. V důsledku tohoto jevu dochází u lidí trpících tímto onemocněním k četnějším zlomeninám. Nemoc se vyskytuje spíše u žen ve vyšším věku, ale výjimkou nejsou ani muži či mladé ženy.
  Číst dál