Anotace festival Miluj svůj život

Miloš Matula – THOVT – egyptský hermetismus a práce s energií

 

Jste připraveni obdržet starou formuli na to, aby transformovala váš život? Najít vnitřní štěstí? Jak eliminovat nedostatek? Chcete se dozvědět, zažít a vyzkoušet techniky staroegyptských chrámových mysterijních škol?

 

Miloš Matula, spisovatel, duchovní učitel, terapeut a kouč, přináší nejdůležitější principy učení egyptského boha Thovta, které se uchovalo přes mysterijní chrámové školy starověkého Egypta, přes alchymistické, hermetické a okultní spisy a spolky až do dnešních dnů. Miloš Matula publikoval učení egyptského boha Thovta (též Džehutij, Džehutej či Džehuty, kterého Řekové nazývali Hermes Trismegistos) již ve svých knihách Achnaton a Nefertiti, faraoni Slunce, 2013: Hvězdná brána k Novému Věku, Dějinami za poznáním astrologie a nyní ve svém nejnovějším projektu THOVT – hermetické meditační karty. Právě zmíněné karty totiž tvoří společně s přiloženou brožurkou v dárkovém balení stezku zasvěcení v 32 krocích. A co je cílem této stezky? Vidět srdcem... Texty k jednotlivým tématům na kartách jsou autentickými texty boha Thovta a obsahují klíčová slova s poselstvím, jež Thovt, tento nebešťan, přinesl lidstvu na planetu Zemi.

 

(BONUS: Také budete mít jedinečnou příležitost vyzkoušet léčení dědečkem tabáčkem z Ekvádoru – toto léčení bude probíhat v dohodnuté časy s lektorem na zahradě)

Workshop Miloše Matuly vede k pochopení sebe sama ve vesmíru tak, jak se s tímto tématem pracovalo ve starověkém Egyptě. Energetická cvičení, afirmace, mantry... 

"Naše spokojenost a úspěch v životě jsou spojeny s tím, jak umíme zacházet s energií a jak dokážeme její hladinu přirozeně udržovat/doplňovat. Naučte se jak energii získat a udržet, aniž byste o ni bojovali s druhými a tak vystavovali své vztahy a život strastem." - Miloš Matula