Anotace festival Miluj svůj život

Tarot – čtyři králové a jejich poslání v praxi

Symboly královských karet nám mohou svým významem pomáhat rozpoznávat víc souvislostí v osobním stylu života. Poznávat jednání druhých osob, protože královské karty mají sílu charakterizovat osoby, jejich chování. Každá královská karta, komě jiného, poodhaluje naše dary a vlastnosti, které je vhodné využívat ve prospěch kvality osobního života. Další jejich významy pomáhají při výkladové činnosti, tj. zodpovídat položené otázky a hledat odpovědi. Oba tyto směry vycházejí z příběhu královských karet, které si připomeneme.
Čtyři králové jsou výsledkem našeho snažení, symbolem, jež představují vyspělé – vyzrálé osobnosti. Víc budou promlouvat k mužům, ale i ženy mají co se přiučit. Podle jejich symbolů (meče, poháry, hole a disky) poznáme v jaké oblasti se realizují, co je pro ně typické. Můžeme se poučit, kdy máme možnosti se zdokonalovat, nebo poznat, už odměnu za naše dřívější snažení.
Co nás v tomto směru učí tarot si povíme na přednášce v sobotu od 17.00 hod. v učebně B. Těším se na Vás.

Součástí přednášky - besedy je možnost zodpovědět Vám otázky. Připravte si je, budu velmi ráda. Maruška

 

 

Marie Vítová Plášilová
Výkladu tarotových karet se věnuji profesionálně od roku 2000, ale kartami se zabývám více než 25 let. Zkušenosti mám. Jako kartářka se v tomto oboru věnuji i publikační činnosti. Přispívala jsem řadu roků, do časopisu Astro, než zanikl. V současnosti přispívám do časopisu VE HVĚZDÁCH. Jsem pravidelnou čtenářkou, jako autorkou asi už šestým rokem několika článků a poradny v jednotlivých číslech časopisu. Od roku 2008 až 2010 jste mě mohli pravidelně slýchat i na rádiu Hey - Praha  v pořadu Volejte věštce. Potom už vysílání bylo ukončeno. Zúčastňuji se minimálně 16 roků ezoterických výstav a veletrhů u nás i v zahraničí. Jezdila jsem na letní, ezoterické pobyt v Chorvatsku. V roce 2003 jsem vydala knihu „Ovlivni svůj osud“, která v roce 2008 vyšla v reedici pod názvem „Tarotový pentagram pro zdraví“. Ráda se s vámi podělím o svoje zkušenosti a budu vás o nich informovat na akcích, na kterých se můžeme potkat.
 
 Pro osobní výklady karet a intuitivní léčení nemusíte, ale můžete jezdit do Českých Budějovic. Šance je využít akce v Praze, nebo Plzni.