Anotace festival Miluj svůj život

Čakry podle jasnovidného zkoumání

Podle učení hinduistů a jiných mystických škol existují ve vyšších tělech člověka orgány, skrze které proudí psychické energie a vitální síly a které slouží jako spojnice mezi fyzickým, psychickým a duchovním vědomím. Tato centra se nazývají čakry.

Čakry jsou přirovnávány ke květům s mnoha okvětními lístky a byly pozorovány a popsány jasnovidnými pozorovateli jako vířivá kola v živých barvách.

Přednáška je založena na jasnovidném výzkumu C.W.Leadbeatera a jeho knize Chakras, která byla poprvé publikována v r. 1927 a stala se klasikou ve svém oboru.

 

Ivana Dortová  je certifikovaným léčitelem 1.stupně systému Pranic Healing Mistra Choa Kok Sui  a instruktorem Institute for Inner Studies v Manile na Filipínách.

 Během svého dlouholetého pobytu v jihovýchodní Asii, kde pracovala v oblasti fitnesu a jógy, měla příležitost rozvíjet své zájmy v duchovní oblasti, které ji dovedly ke kundalini józe, teozofii a posléze i k pránickému léčení a arhatické józe Mistra Choa Kok Sui. Učení ji zaujalo svým jedinečným spojením energetické medicíny, duchovní oblasti a zároveň i praktickým uplatněním v běžném životě.

Po svém návratu do České republiky učí semináře pránického léčení a organizuje vyšší kurzy.Je držitelem hlavní licence  pro kurzy Pranic Healing v České republice.