Anotace festival Miluj svůj život

V životě za nás nikdo nic neudělá, to už poznala většina z nás. A přesto, že každý z nás má v sobě skryté úžasné schopnosti, dovednosti a možnosti, nedokáže je většinou ze sebe dostat ven, nevěří si.

Nevěří tomu (nebo spíš neví jak na to), že dokáže vidět auru, být šťastný, uzdravit se, radovat se, mít hezký vztah a spoustu dalších věcí…

Na přednášce si budeme povídat o tom, že člověk dokáže v podstatě cokoli a že kreslení pravou mozkovou hemisférou je jedna z možných cest dokázat si , že JDOU I VĚCI o kterých jsme si mysleli, že jsou pro nás nedosažitelné, o kterých jsme si mysleli, že jsou jen pro vyvolené, nebo že na ně nemáme.

Na přednášce Vám chci ukázat, že každý na této planetě dokáže za tři dny nakreslit vlastní portrét a ráda bych Vás přesvědčila o tom, že každý dokáže daleko víc, že toto je jen začátek. Ale zároveň Vám musím oznámit, že musí každý sám, že je to jen a jen na nás, zda ty vysněné věci dokážeme, či ne.

Nakreslení vlastního portrétu za pouhé 3 dny, je jedna z možných cest, jak si zvednout své sebevědomí.

Přednáška bude i s praktickými ukázkami, pomůcky dostanete na místě.

 Pokud vás zajímá, jak je možné to vše dokázat, podívejte se na stránky www.hochmalova.cz, nebo na video:

  http://www.youtube.com/watch?v=u4rSx7Qb9Gs

https://www.youtube.com/watch?v=gwM3yS3jEko

Jmenuji se Květuše Hochmalová
Původně jsem učitelka MŠ, zde jsem pracovala necelých 10 let, ale protože ráda poznávám nové věci, po revoluci jsem si vyzkoušela, jaké to je, být zaměstnaná u zahraniční firmy (jak se říká) v tvrdém byznysu. Prošla jsem si téměř 10 letým kariérovým žebříčkem a poslední roky pracovala u firmy Douwe Egberts, a.s. jako Key account manager.

Poznání, že tudy cesta nevede, hledání SAMA SEBE a nakonec NEMOC V RODINĚ mě přivedla v roce 1999 k alternativním směrům, kterým se věnuji dodnes. Vystudovala jsem Kineziologii – ONE BRAIN a od roku 2002 pracuji jako Kinezioložka a lektorka kurzů Sebepoznání. Abych mohla dát lidem na kurzech i v kineziologické poradně co nejvíce, prošla jsem mnoha alternativními směry, kurzy. Někde jsem se mnoho naučila, někde jsem došla k uvědomění, někde jsem se pobavila, z některých mi bylo smutno, ale někde jsem se i spálila.

Spojila jsem poznatky z praxe - z kineziologické poradny, kde individuálně pracuji s lidmi, s možností na kurzech učit lidi něco, o čem si myslí, že nikdy nemohou dokázat. To proto, že jsem velmi záhy poznala, že jeden z největších problémů nás všech je, že SI NEVĚŘÍME. Na kurzech se společně pokoušíme toto překonat, dokázat si, že nic není nemožné a nasměrovat vás na vaší cestě hledání.

První kurz jsem uspořádala v roce 2002. Brzy na to jsem začala učit po celé republice. Pokud Vás zajímá o jaké kurzy se jedná, podívejte se na stránky www.hochmalova.cz, nebo na: http://www.youtube.com/watch?v=u4rSx7Qb9Gs