Anotace festival Miluj svůj život

Zpěvačka Ava Chrtková BrožováValentýnský koncert zpěvačky a moderátorky Avy Chrtkové Brožové, který je ovšem především terapií zpěvem pro všechny, kteří se jej zúčastní.

Dostaňte se sebe zpěvem emoce, navibrujte se na pozitivní vibrace a radost ze sborového zpěvu. Hudba je velice léčivé médium a její tóny harmonizují. Naučte se během koncertu spolupracovat a radovat z kolektivní práce. 

Koncert bude probíhat tak, že všichni diváci dostanou seznam písní a texty a společně s Avou si zazpívají notoricky známé písně nejen z 60. let. Zpěv ale není povinný! :-) :-)

Neumíš zpívat? Nadávali ti když si byl/byla malá, až přestaneš? Nemáš hudební sluch? VĚŘ TOMU, ŽE SPOLEČNĚ S OSTATNÍMI TI TO PÚJDE KRÁSNĚ! 

Písně, které si budeme zpívat například: Whisky to je moje gusto, Mně se líbí Bob, Pátá, Modlitba pro Martu, Boty proti lásce, Čekej tiše, Oliver Twist, Lásko má já stůňu a mnoho dalších.

Vyléčíme se společně zpěvem??? 


Ava Chrtková Brožová - zpěvačka a moderátorka a provozovatelka portálu osobního rozvoje Příznaky transformace  se zabývá transformací a přechodem od nevědomého k vědomému životu již 17 let. Pořádá semináře  a natáčí videa s tématem transformace a také píše úspěšné humorné články nejen pro svůj server www.priznakytransformace.cz