Anotace festival Miluj svůj život

Přednáška poukáže na schopnosti lidského organismu se regenerovat i po těžké nemoci, či po úraze. Na to, nevzdat se ani po negativní diagnóze od renomovaných lékařů. Odhalí nám mimo jiné i sílu a moc našeho myšlení, které nám může nesmírně pomoci, nebo nás „potopí“. Pomůže nám začít se zbavovat škodlivých návyků a získat návyky nové a našemu tělu prospěšné.

Mgr. Dagmar Schlecková - Je vystudovaná lékárnice, tlumočnice a pedagožka. O alternativní formy léčení se zajímá dlouhodobě. Ve své diplomové práci se zabývala principy homeopatie. Začátkem 90. let pracovala v Berlíně, v Institutu na léčiva BGA, v odd. homeopatie. Po narození dcery, koncem 80. let, kdy došlo u dcerky při porodu k ochrnutí dolních končetin a později byl diagnostikován těžký syndrom ADHD, se začala intenzivně zabývat alternativními formami léčení. České zdravotnictví i školství bylo bezradné a tak převzala iniciativu do vlastních rukou, aby své dceři účinně pomohla. Čerpala ze svých studijních pobytů v zahraničí, zejména v Asii a ve Střední Americe. Dnes se věnuje poradenství v oblasti zdraví, práce a vztahů. Zde využívá znalosti a vědomosti jak ze svých studií a cest, tak i z praxe v lékárně. Jejím posláním je učit a předávat své zkušenosti těm, kteří se chtějí uzdravit.

Na přednášce se zaměříme na tři oblasti, které jsou důležité pro správné fungování našeho organismu. Řekneme si také, co je to prevence. A na závěr si ukážeme, jak si zjistíme aktuální stav našeho organismu a jak si můžeme ihned účinně pomoci.

Více na www.jak-omladnout.eu