Anotace festival Miluj svůj život

V nativním horoskopu nalézáme všechny dispozice jedince. Jednou z důležitých částí horoskopu i života je zdraví. Pomocí astrologie můžeme určit predispozice k nemocem, aktuální zdravotní stav a vývoj problémů v čase.  Ve vašem horoskopu se zobrazují také silné stránky vašeho zdraví i osobnosti, na co se v těžkých časem můžete spolehnout.

Součástí přednášky je stručná zdravotní typologie dle Slunce tedy dle znamení, ve kterém se člověk narodil. Ale i ostatní planety a prvky horoskopu hovoří o našem zdraví a to, jak fyzickém, tak psychickém (Luna, Merkur, Mars, Saturn, …). Nedílnou součástí každého individuálního zdravotního horoskopu je zkoumání 1., 6., 8., a 12. domu. Jednotlivá postavení planet a vztahy mezi nimi rovněž hodně prozrazují o vašem zdraví.

V průběhu přednášky Vás naučím využívat astrologických informací běžně dostupných pro laiky (bez výpočtů) pro zlepšení zdravotního stavu a prevenci. Věnovat se budeme především cyklu Luny.

Stručně připomeneme i metodu MUDr. Eugena Jonáše, která je vynikající technikou při řešení neplodnosti a pro výpočet termínu vhodného pro početí dítěte u žen, u kterých již dříve nastaly potíže s početím či v průběhu těhotenství nebo se zdravím matky a dítěte po porodu.

Astrologie je  vynikajícím pomocníkem při výběru vhodných termínů pro zásahy do zdravotního stavu: očistné kůry a další preventivní opatření, ošetření zubů, operace, podpora plánovaného rodičovství a další.

Anna Ambrozová - Jsem astroložka žijící a pracující nedaleko Českých Budějovic. Věnuji se klasické astrologii, poradnu mám otevřenou  pro veřejnost od roku 2012. Píšu horoskopy a předpovědi na stránky www.mezihvezdami.cz a a drobné rady a astrologické zajímavosti zveřejňuji na www.facebook.com/mezihvezdami.