Anotace festival Miluj svůj život

Přednáška přináší zajímavá fakta a myšlenky z výskytu lidské entity na této planetě. Během svého aktivního působení v duchovní oblasti jsem se potkala se širokým spektrem vzkazů z Vyšších světů, získala jsem mnohé zkušenosti a poznatky, které obohacují můj život a život ostatních lidských bytostí. Tyto zkušenosti jen potvrzují obecně známý fakt, že je v moci každého člověka ovlivňovat svůj život, zdraví i linii času, v němž se pohybujeme...
Jsem dlouholetá cvičitelka jógy a spisovatelka.

Tatiana Kejvalová - Lektorka pracuje dlouhodobě v oblasti literárně-propagační činnosti. Je autorkou sedmi populárních humorně laděných knih z oblasti jejího života. Bývá zvána do rozhlasového vysílání, kde seznamuje posluchače se svými názory a zážitky.

Dlouhá léta vede kursy jógy, v nichž kromě zpřístupnění znalostí jejího vlivu na fyzickou podstatu člověka seznamuje členy převážně s duchovní podstatou jógy jako takové a jejím vlivem na běžný život člověka. Vzhledem k jejímu mimořádným zážitkům s probuzenou Hadí silou a dosažením Samádhí, kontakty s duchovními bytostmi a světy mívá lektorka často velmi pozitivní odezvy od posluchačů.

Autorka je i léčitelkou, organizuje satsangy pro zájemce o duchovní rozvoj a je členkou občanského sdružení ADVENTOR, které se zabývá autistickými dětmi a dospívajícími a pomáhá jim usnadnit a ulehčit jejich životní podmínky.

Informace o mně jsou k dispozici na tanakejvalova.webpark.cz