Anotace festival Miluj svůj život

Linie srdce odráží to, jak prožíváme lásku a vztahy. Linie sexuality ukáží naše postavení ve vztahu a i vztahy jako realitu. Zda jsme již prošli osamostatněním od partnera, nebo zda již nás konečně čeká velká láska. Linie na dlaních ukáží zda budeme žít život v ekonomicky zajistěné rodině nebo si vše budeme muset vybojovat.

Jana Niessnerová - Narodila jsem se 4.3.1976 ve Znojmě. Od věku 20 let se zabývám čtením z ruky - chiromantií. Impuls bylo setkání s kartářkou paní Černou z Šatova, která mi poprvé pohlédla do dlaně. Do té doby mi linie na dlaních nic neříkaly. Její práce mě zaujala a chtěla jsem pomáhat lidem tak, jako ona. Začala jsem se dívat lidem do dlaní a zjistila jsem, že každá ruka je jiná. Chiromantie mě fascinuje. Toužila jsem získat o ní více informací a tak jsem v roce 2006 vystudovala půlroční korespondenční kurz chiromantie v Indii v New Delhi v anglickém jazyce a po úspěšném složení 4 nelehkých zkoušek jsem získala zlatý certifikát na čtení z ruky z indického institutu. 

V současné době se pravidelně účastňuji ezoterických festivalů, kde dělám výklady pro klienty, pořádám přednášky a kurzy chiromantie. Žiji ve spokojeném manželství s manželem a dcerou školního věku v Kokorách u Přerova, kde také přijímám klienty. Miluji napojování na nitro člověka. Podle znaků na dlani mluvím o jeho životě tak, jako bych ho velmi dobře znala. V dlani se odráží všechny důležité aspekty člověka, ať už jsou to peníze, láska či zdraví, minulost, přítomnost a budoucnost. Mým úkolem je povzbudit člověka v životě a pomoci mu s jakoukoliv situací, kterou ve svém životě řeší. 

Více na www.chiromantie.cz