Anotace festival Miluj svůj život

Představte si život po životě! Život jedince není nekonečný. V té naší lidské schránce si prožijeme několik desetiletí, sklidíme, co jsme zaseli, než přijde čas, kdy je třeba jít dál. Smrt je nedílnou součástí života, a je to právě ona, kdo činí život tak cenný. Bolest, kterou odchod milované osoby působí avšak zapříčiňuje, že je toto téma velice citlivou témou, na kterou by se se stejnou dávkou empatie měla hledat odpověď.

V naší společnosti bylo dosud praktikováno mnoho způsobů, jak se “ztrátou” živ-ota naložit. Pohřeb představuje ceremoniál posledního rozloučení, přípravu duše pro následné putování, a jak náboženství hovoří, soud a vzkříšení. V naší zemi avšak ve více než většině případů po kremaci k obřadu nedojde! Konvenční přístup nám nabízí varianty, jež jsou nejen vysoce finančně nákladné, ale také nezdravé pro naši Matku Zemi a životní prostředí, které zanecháváme dalším gen-eracím. Existuje ale volba! Volba vzkříšení života přírodní cestou…Bios Urn.

Po toulání se světem k Vám Aneta a Daniel, sestra a bratr, přicházejí, aby se podělili o poznání, jež nabyli, a možnost změny, která může z bolestného zážitku vytvořit láskyplný moment. Nyní je přírodní transformace možná díky bio ro-zložitelným urnám. Díky Bios Urn Váš milovaný vzkvete, s Vaší láskou a péčí, v živý a silný strom. Společně sdílené vzpomínky a city přetrvají v každé části kmenu, kůry, větve i listu. Živoucí síla, která protrhne zemský povrch a vystoupá k nebesům, poskytne útěchu a radost Vám a Vaší rodině, výživu a domov pro mnoho tvorů a energii pro všechny bytosti žijící na této planetě. Protože smrt je pouhé slovo, ŽIVOT je na čem skutečně záleží.

Více na www.thepoweroflife.cz