Anotace festival Miluj svůj život

Povídání o tom, jaké to je žít na rozcestí mezi lidmi a anděly. Jak se propojit se svým andělem? Přejete si slyšet jeho mnohá poselství, která vám pomohou se vyznat sami v sobě, ale nevíte jak to udělat? Lucie vám velmi ráda pomůže a vysvětlí, jak se s anděly komunikuje a jaký dopad to může mít na váš život. Sama se potýkala s mnoha pochybnostmi sama o sobě a dnes, po devatenácti letech je již odbornicí na anděly vzatou. Každý člověk může s anděly komunikovat, pokud opravdu pocítí touhu vycházející z vlastního srdce. Andělé jsou připraveni předat právě vám svá slova podpory a útěchy a na vás je nyní naučit se jim naslouchat. O tom si budeme společně povídat. Vydejte se společně s Lucií na cestu k andělům...

Lucie Biedermann Doležalová - Známá lektorka automatického psaní, automatické malby a Shambally. Autorka jedinečného projektu poslání Angels.

Snažím se být lidem dobrou průvodkyní na jejich cestě k lásce a naději. Snad se mi to také daří. Již šestnáct let, předávám lidem vzkazy andělů a pomáhám jim se rozpomenout na jejich vlastní propojení se světem andělů a světelných bytostí. S mou prací se také můžete pravidelně setkávat na Tip rádiu, kde se snažím lidem v pořadu OSTROV POKLADŮ, ukazovat cestu k vlastním pocitům a emocím. Snažíme se nacházet souvislosti mezi tím, jak žijeme a tím, co se nám v životě děje. Dále se s mými příspěvky můžete také setkávat pravidelně v časopise Krásná a zdravá. Věřím, že pokud hledáte odpovědi na otázky a potřebujete slyšet svého anděla, že vám mohu být dobrou průvodkyní na vaší cestě! 

Lucčiny internetové stránky hvezdanadeje.cz

FB ANGELS www.facebook.com/luciebiedermanndolezalova/?fref=ts

Odkaz na paní Lucii FB www.facebook.com/lucie.dolezalova.520?ref=ts&fref=ts

Na kanálu Youtube.com www.youtube.com/watch?v=dt3F0LTCqO8