Anotace festival Miluj svůj život

Tato dílna bude pokračováním mé dopolední přednášky o regresi do minulých životů. Zde si budete moci vyzkoušet, jak funguje regrese i jiné zážitky. Skupinová regrese je vlastně takovou lehkou variantou té opravdové regrese, která trvá až 5 hodin a vy si budete moci vyzkoušet, jak to při regresi chodí. Vaše vědomí může cestovat např. zpět do dětství v tomto životě, do některého života ze středověku, můžete se podívat např. do Atlantidy nebo mnohem dál. Není vyloučeno, že půjdete na jinou planetu a nebudete mít lidskou podobu. V každém případě to, co uvidíte nebo prožijete, bude mít pro vás informaci, která je důležitá pro váš současný život. To bude první část naší práce.

V druhé části se sejdete s vaším osobním duchovním průvodcem (strážným andělem). Každý z nás má nejméně jednoho, který nás doprovází po celý život zde na zemi. Toho my budeme kontaktovat. Přinese vám dárek a řekne vám jeho vzkaz pro vás.

Ve třetí části - progresi se podíváme do budoucnosti. Ano, i to je možné. Neberte to příliš vážně, jelikož budoucnost je otevřená a má mnoho variant. Přijměte to jako informaci, jak bude vypadat ten momentálně nejpravděpodobnější z vašich životů v budoucnosti. Bude to zábava, a tak to prosím i berte.

Jelikož program této pracovní dílny bude trvat 4 hodiny, budeme mít dvě krátké přestávky. Pití mějte prosím u sebe, abychom se příliš nezdržovali. Po začátku dílny už nebude nikdo další vpuštěn dovnitř, aby nebyl narušen klid, který budeme pro naší práci potřebovat. Je dobré, abyste před příchodem nepili žádné energetické nápoje, kávu a jiné stimulanty, a abyste se nepřejedli. Vezměte si s sebou tužku a papír, kam si zapíšete, co jste prožili. Také prosím, aby se na dílnu přihlásili pouze vážní zájemci, kteří s námi chtějí setrvat celé 4 hodiny.

 

K celodenní vstupence                Cena 100,- Kč (platba do 15.5.2017)

                                                    Cena 200,- Kč (platba po 15.5.2017)