Anotace festival Miluj svůj život

Hudba nemusí být jen zvukovou kulisou nebo pro zábavu. Může nás harmonizovat, čistit, uvolňovat, léčit a vést na naší cestě. Léčivých zvuků a vibrací starých hudebních a etnických duchovních nástrojů můžeme využívat při hudebních relaxacích a meditacích.

Taková bude i meditace ZVUKOVÁ LÁZEŇ, která navazuje na přednášku „CESTA K HARMONII POMOCÍ ZVUKU“.

Při meditaci dochází k harmonizaci těla a duše, zmírnění stresu a napětí a léčení různých problémů na fyzické i psychické úrovni. Rozpouští se staré bloky a programy.

Při Zvukové lázni zazní některé z těchto nástrojů: deštný sloup, sférická píšťala, rezonanční lehátko, didgeridoo, gong, sundrum, tibetské mísy, šamanský buben a další.

Manželé Dan a Jana Čadovi jsou muzikoterapeuté a maséři. Zajímají se o staré duchovní a obřadní nástroje a jejich působení na člověka, různé tradiční i netradiční masérské, terapeutické, léčebné a meditační techniky (a jejich vzájemné kombinace), psychologii, astrologii, rodinné konstelace, alternativní medicínu, práci s energií, zdravý životní styl apod. Také spolu v Praze na Pankráci provozují relaxační centrum a zvukové lázně Dajána, kde pomáhají ostatním hledajícím nacházet sama sebe, svoji cestu a smysl života.

Více informací najdete na www.dajanapraha.cz