Anotace festival Miluj svůj život

Tato dílna je nástavbou mé dopolední přednášky o regresi do minulých životů. Zde si budete moci vyzkoušet jak funguje regrese do minulého života a jiné zážitky. Skupinová regrese je vlastně takovou ukázkou toho, co se děje při tom, když se člověk podívá zpět na to co někdy v minulosti prožil. Můžete se octnout např. zpět v dětství v tomto životěv některém z životů ze středověku, někdo se podívá např. do Atlantidy nebo mnohem dál. Není vyloučeno, že půjdete na jinou planetu a nebudete mít lidskou podobu. V každém případě to, co uvidíte bude mít pro vás určitou informaci, která je důležitá pro váš současný život.

To bude první část naší práce. V druhé části se sejdete s vaším osobním duchovním průvodcem (strážným andělem). Každý z nás má nejméně jednoho, který nás doprovází po celý život zde na zemi. Toho my budeme chtít kontaktovat. Ve třetí části se podíváme do budoucnosti. Ano i to je možné. Neberte to příliš vážně, můžete dostat určité informace, ale berte to tak, že to může ale i nemusí být váš život v budoucnosti. Bude to zábava a tak to prosím i berte.

Jelikož program této pracovní dílny bude trvat 4 hodiny, budeme mít dvě krátké přestávky. Pití mějte prosím u sebe abychom se příliš nezdržovali. Po začátku dílny už nebude nikdo další vpuštěn dovnitř aby nebyl narušen klid, který budeme pro naší práci potřebovat. Je dobré, aby jste před příchodem nepili žádné energetické nápoje, kávu a jiné stimulanty a aby jste se nepřejedli. Vezměte si s sebou tužku a papír aby jste si mohli zapsat své zážitky a poznatky. Také prosím, aby se na dílnu přihlásili pouze vážní zájemci, kteří s námi chtějí setrvat celé 4 hodiny

Libor Smetana - Je člověk (v současné době - v tomto životě), učitel kvantové regrese, který pomáhá lidem otevřít oči a pochopit význam jejich života. Používá k tomu jak kvantovou regresní terapii, tak i své přednášky po celé republice.

Více zde: qhht.webnode.cz