Anotace festival Miluj svůj život

Vysokofrekvenční zlatá energie v kombinaci se zlatými biofotony. Jedná se o formu biochirurgie. Léčení je bezbolestné, bez vedlejších účinků. Formou vysokofrekvenční energie a biofotonů si tělo vytvoří přirozené obranné látky. Léčení s velkým efektem k trvalému odstranění problému.

Cesta k přirozené celistvosti organismu.

Vhodné zejména: při ženských, sexuálních, zažívacích, hormonálních, emočních potížích, neplodnosti, po operacích k rezonanci organizmu, poruchách zraku, únavovém syndromu, aterioskleróze, poruchách spánkového režimu,bolestí srdce psychosoma. původu, autismu, nádorech, fóbiích, závislostech. 

Martina Malvína Hrušková - Abych pochopila hodnotu sebe a pak druhých, prošla jsem si mnoha cestami, zkouškami, prožitkem vlastní smrti. Nebudu psát o sobě dojemný příběh. Uvědomila jsem si, že studia, která jsem absolvovala, že mi obohatila. Lidé, kteří mi dávali lekce, mě, tak posílili, neboť jsem stále navyšovala svoji vnitřní sílu a energeticky jsem stále rostla, abych dostala do nejlepší…

Pokrok v léčení. Zároveň jsem začala vnímat, že všechna psychoterapeutická studia, diplomy, certifikáty mohu zahodit do koše, abych nepodporovala něco starého, zkostnatělého.

Nejvyšší forma léčení: trvale odstraňuje problémy např. poruchy zraku, sexuální,ženské, hormonální, cévní, srdce, s páteří, klouby, psychické, nádory, ateriosklerózu, Přes mé tělo se provádí čistění, operační zákroky týkající se klienta. Více info na přednášce..

Působení vysokofrekvenční zlatou energií A plus v kombinaci se zlatými biofotony, bez vedlejších účinků. Vrací tělo a mysl ke své přirozené celistvosti. Posiluje energetický potenciál člověka. Síla energie a biofotonů je nastavena přesně pro každý organismus.

Klient sdělí, co má za problém, nebo vůbec mi nic nesdělí. Sedí a je ponořen do svého nitra. Poslouchá jemnou léčivou hudbu a vnímá pocity, situace, které přicházejí. Každý má jiné, každý jsme originál. Nechte se vést těmi svými.

Nastavím propojení a začne působení vysokofrekvenční zlatou energií A plus v kombinaci s biofotony Somavedicu, které je zcela

bez vedlejších účinků. Vrací tělo a mysl ke své přirozené rovnováze a vlastní celistvosti. Posiluje energetický potenciál člověka.

Síla energie a biofotonů je nastavena přesně pro každý organismus.

Více na www.pokrokvleceni.cz