Anotace festival Miluj svůj život

Život je někdy těžký, ale vše má smysl. Jaký? A jak lze najít řešení? Povíme si na přednášce...

Ranka Tučková - se věnuje práci s lidmi profesionálně již 16 let a to opravdu s velikou zodpovědností. Během své dlouhé praxe Ranka napsala knihu Průvodce zenovým tarotem ke kartám OSHO ZEN TAROT (vydali jsme jí v češtině a v angličtině). Tyto karty nejsou určeny k věštění, ale ukazují pravdivě naše životní situace a VÝCHODISKO z NICH, na rozdíl od klasického tarotu, který zpravidla vyřkne ortel.

Jedná se o první přednášku Ranky na toto téma, to je vždy dost velký zážitek, tvoří se něco nového...

V nakladatelství Ranka Tučková jsme již vydali 30 přednášek na CD, troje originální karty, dvě meditační CD, relaxační hudbu a písničky. Naše přednášky na CD obsahují informace pro práci na sobě, můžete si je zakoupit u našeho stánku po celou dobu výstavy MSŽ v poslední učebně na konci chodby (u kontroly vstupenek v 1. poschodí).

Naše meditace na CD jsou pracovní - cílem je něco v sobě změnit, ne jen relaxovat či pouze přijímat afirmace. Tyto meditace vycházejí z desetileté prace vedení seminářů, kdy na třetím díle Ranka každého provádí meditací jeho nitrem při plném vědomí. Je to silný zážitek, často úplně mění pohled na dosavadní život.

Těšíme se na setkání na festivalu
Ranka (přednáška a výklady v pátek)
a Miloš (prodej na stánku po celou dobu výstavy)

Více na www.ranka.cz nebo Facebooku