Anotace festival Miluj svůj život

To co obdržíte, při prvním nádechu, kdy se rozhodne vaše duše přijít na tento svět......je datum vašeho narození, den - měsíc - rok vašeho zrození.

V tomto datu je skryto naprosto vše!

Z data vašeho narození se dozvíte, jaký máte problém, co máte pochopit, napravit,čemu se máte vyhnout a kam se bude váš život ubírat. Ukáže se zde, vaše nadání, vaši pravděpodobní partneři,vztah k financím, způsob jakým se budete prezentovat....kamarádi, práce, dispozice ale zároveň i to, čemu by bylo nejlépe se vyhnout.! Je zde, genetika,

Zdravotní zatížení, které vám mj. Předali naši  rodiče.

Pomocí data narození rozpoznáme kde je naše slabé místo. Pochopíme, naše vztahy,postoj k financím, naše reakce. Dokážeme si vypočítat vhodný okamžik, pro různé záměry.lépe poznáme sami sebe a ty kteří nám vstupují do života. Je to metoda především k tomu,  co máme posílit a čemu se naopak, lépe vyhnout. "jak zatočit se svým životem." V datu se ukáže vaše karma, malá velká a nejtěžší.v datu vašeho zrození je obsaženo mnohé......karmalogie mne naprosto pohltila, je pomyslnou tečkou v mozaice poznání.

Marcela Němcová - Celý život pracuji na svém rozvoji, jsem karmalog /certifikovaný/ a orgánová terapeutka, zároveň 23 let vykládám karty, což se projevilo až po velmi těžké automobilové nehodě. Pracuji s lidmi, a tak jak to bývá, čím je člověk více vidět, tím úměrně se zvyšuje negace a závist v mém okolí, ale jak se říká co tě nezabije to tě posílí.

Více na www.marcela-nemcova-karmalog-kartarka.cz