Anotace festival Miluj svůj život

Tibetská buddhistická medicína  představuje velmi rozsáhlý a dokonale objasněný komplexní diagnostický systém a různé formy terapie pro  tělo, řeč a mysl.  Zahrnuje informace a zkušenosti předávané v Himalájích po více než tisíc let. Znalosti a zkušenosti jsou předávány z učitele na žáka v nepřerušené linii až do současnosti. Tibetská medicína je úzce spojena s buddhistickým způsobem myšlení.  Jejím základem jsou čtyři tantry  (Gyud-shi).

Tibetské léčitelství  jde cestou poznání vrozeného léčebného potenciálu ukrytého hluboko v nitru  každého z nás. Důležitou součástí léčby je nastavení správné diety, změny životního stylu a podávání přírodních medikamentů na bázi bylin, minerálů, koření apod. Cílem je uvést tělo do rovnováhy tak, aby byly odstraněny příčiny nemocí.

Rád Vám pomohu poodhalit, jak funguje Vaše tělo, v jakém stavu jsou Vaše vnitřní orgány, jaká strava a způsob chování je pro Vás vhodné.

Také nabízím pomoc získat vnitřní rovnováhu pomocí terapie Tibetské medicíny, více viz: http://www.tibetskamedicina.cz/cs/terapie

Roman Nenadl - absolvování studia Tibetské medicíny u Prof. Pasang Y. Arya (prominentní tibetský lékař, dříve profesor a ředitel Men-tsee-khangTibetanmedicalcollege. Studoval medicínu u osobních lékařů j. sv. Dalajlamy – Prof. BarsheePhuntsongWangyal a JamyangTashiTsona)

- praxe u Dr. Ven TenzinJangchub – zkušený lékař (praktikuje více než 20 let), léčil i prezidenta Václava Havla při poslední návštěvě  j. sv. Dalajlamy

- obdržení transmise Gyud-shi (4 tanter Tibetské medicíny)

- absolvování mnoha workshopů (výroba a užití medikamentů Tibetské medicíny, horme terapie, tibetské masáže Kunye, baňkování, moxování)

Více na www.tibetskamedicina.cz