Anotace festival Miluj svůj život

Jsme až příliš zvyklí hledat návody a řešení u druhých. Myslíme si, že musíme dřít, abychom něčeho dosáhli. Mnohým se nechce věřit, že intuici a moudrost lze „získat“ snadno, bez učitelů a náročných tréninků.

Tyto schopnosti každému z nás byly dány Bohem. Není třeba se je učit jako něčemu novému. Je to naše přirozená vlastnost stejná jako třeba schopnost dýchat. Potřebujeme jen pochopit kam jsme je „zahrabali“ a odhrnout ty nánosy. Ale ani to nemusí být dřina na několik let…

Život lze změnit na lusknutí prstu – když si sundáš z očí šátek.

Petra Mašková - Od r. 1997 let se zabývám fungováním mozku a využitím jeho schopností k lepšímu (efektivnějšímu a šťastnějšímu) prožívání života. Absolvovala jsem mnoho výcviků v oblasti psychoterapie, hypnoterapie, managementu, koučinku, ale také práce s energetickými centry a drahami v těle včetně šamanských učení a tantry.

Specializuji se zejména na: ŽENY

V individuálních konzultacích nebo na kurzech se zaměřuji především na objevení, přijetí a rozvíjení ženskosti a její využití jak v rodině, tak v pracovních oblastech. Pomáhám ženám vrátit se k sobě a nalézt svou vlastní cestu ke šťastnému a naplněnému životu.

Konkrétní oblasti mé práce:

* objevování a rozvoj talentu

* budování kariéry nebo podnikatelské činnosti

* vztahy (pracovní i rodinné; včetně problematiky výchovy dětí)

* sebevědomí, sebedůvěru a osobnostní rozvoj – nyní nově v duchu principů PSYCHOLOGY OF MIND a INSIDE OUT

* psychosomatické zdravotní problémy

Více na www.petramaskova.cz