Anotace festival Miluj svůj život

Na přednášce se dozvíte a zažijete, jak funguje propojení těla a mysli a jak toto propojení ovlivňuje kvalitu života. Zjistíte, jak se dá rozvíjet vědomí v těle a k čemu je to vlastně dobré. Povíme si také, jak je možné pracovat s nemocí  jako s informací. A naučíte se způsoby, jak pozitivně a účinně ovlivňovat svoje prožívání skrze tělo.

Mirka Papajiková - Smyslem mého života je tanec a kreativita jako dva principy, které mě vedou k neustálému seberozvoji.

Tanec i kreativitu rozvíjím na lekcích a seminářích českých i zahraničních lektorů.

 

Vzdělávám se v oblasti andragogiky, psychologie, osobnostního rozvoje, psychoterapie a psychomotoriky.

Rozvíjím svou spirituální praxi pravidelnými meditacemi, vizualizacemi a dalšími technikami, které podporují rozšířené vnímání skutečnosti.

Fascinuje mne propojení těla a mysli.

Od února 2012 učím taneční improvizaci, která s tímto propojením pracuje, vedu sebezkušenostní semináře, přednáším a pořádám workshopy pro veřejnost (psychologické a psychomotorické konference, veletrhy zdraví a esoteriky apod.).

Poskytuji poradenství a konzultace pro osobnostní rozvoj. Od roku 2013 provádím školení měkkých dovedností.

Mám bohaté zkušenosti s produkční a manažerskou činnosti v tanečním divadle Bílá Velryba, kde jsem působila od roku 2011 do roku 2016.

Moje další projekty:

V zážitkové seznamce funguji jako lektorka a spolu s Martinem Zákostelským jako průvodkyně sebezkušenostním seminářem, který lidem pomáhá zvědomit si nejen svoje chování a potřeby, ale i celý proces seznámení, a může tak přispět k nalezení partnera pro život.

V projektu Mám ségru nabízím spolu se svou sestrou inspiraci pro zdravý a aktivní životní styl s důrazem na interakci s druhými lidmi.. Individuální cesta rozvoje může být zajímavá, ale my věříme, že vzájemná podpora může být mnohem efektivnější. Současně chceme přinášet inspiraci pro vylaďování sourozeneckých vztahů, protože s tím máme bohaté zkušenosti...

Více na www.rozvojtancem.cz nebo www.zazitkova-seznamka.cz

Facebook