Anotace festival Miluj svůj život

Můžeme zůstat karmicky propojeni nepředstavitelně dlouhou dobu svých vtělení. A záleží nejen na nás kdy karmické následky ukončíme.

Jmenuji se Daniel Matoušů a vítám vás ve světě jemnohmotných energií a sil proudících v každém z nás.

Vytvořil a sestavil jsem obor nazvaný DAM ( DAniel Matoušů ).

Svými jasnozřivými schopnostmi předávám znalosti a zkušenosti těm, kteří mají zájem dovědět se to základní a samozřejmé nejen o silách v lidském těle, ale také o spojeních člověka s vesmírem.

Od narození až po součastnost jsem provázen různými bytostmi z vesmíru. Jsem jimi veden a s jejich pomocí mohu vykonávat své poslání.

Narodil jsem se roku 1964 v Ostravě. Zde jsem vystudoval lidovou školu výtvarnou u prof. Kapce a gymnázium pro vrcholové sportovce. V polovině 80tých let jsem odešel do Prahy, kde působím dodnes.

Zde jsem docházel na konzultace výtvarného oboru k prof. Svobodovi na UK v Praze. Výtvarná činnosti mi pomáhala v osobním rozvoji a nalézání kontaktů s vesmírem. Hlavními náměty pro mě byla příroda, hlavně luční květiny. Účastnil jsem se na výstavách v ČR i v zahraničí.

Po období výtvarné práce jsem byl nasměrován svými průvodci k intenzivnímu sebevzdělání. Studoval jsem lymfatický systém, reflexní terapii a docházel na masérské kurzy. Všechny tyto zkušenosti a znalosti mi pomohly získat přehled o anatomii lidského těla a skloubit je s informacemi, které ke mě přicházely prostřednictvím mých průvodců.

Po tomto náročném období jsem se vydal na nikdy nekončící pouť. V současné době pořádáme s Ing. Blankou Mikulovou semináře, věnujeme se výuce semináře - ENERGIE V NÁS, Galaktickému cvičení DAM, konzultacím a účastníme se festivalů Ezotera, Miluj svůj život, Minerva. Přednášíme v Křišťálové univerzitě. Pomáháme potřebným, kteří hledají oporu a podporu v nalezení své jedinečnosti.

Více na www.danielmatousu.cz