Anotace festival Miluj svůj život

Duše k nám hovoří v každém okamžiku a používá k tomu mnohotvárný jazyk …

Na přednášce si společně uvědomíme jednotlivé formy sdělení …

Povíme si , jak vidět skryté stopy, jak číst poselství duše, jak dešifrovat aktuální výzvy života …

U některých z nich zůstaneme déle, protože nám poskytují mnoho vrstev informací …

Kromě toho vám nabídnu paletu nástrojů , jak můžete využít toto poznání k uzdravení na všech úrovních…

Pokud porozumíte těmto různým indiciím a své jedinečnosti, dostanete se více do souladu s celkovým příběhem své duše, svou vnitřní silou a se sebou v přítomném okamžiku …

Jindra Chuchlová - ( 22.5.1964 ) Více než 20 let se věnuji studiu lidské duše na mnoha rovinách. Zabývám se účinky barev, psychosomatickou artterapií, energetickou medicínou, spirituální psychologií , komunikací s Vyšším Já, a hlavně léčením na vyšších duchovních úrovních… Od roku 2002 své poznání z duchovní oblasti předávám dál na nejrůznějších seberozvojových seminářích, především skrze přímé prožitky … Pomoci vám mohu také v osvobození od omezujících podvědomých přesvědčení a modelů.

Dle potřeby využívám a propojuji účinné nástroje mnoha metod, díky kterým cíleně vyhledáme a vyřešíme skutečné příčiny vašich potíží v oblasti zdraví, vztahů, sebevědomí, financí či seberealizace. Při individuální terapii využívám převážně metodu RUŠ, EmoTrance a ThetaHealing. Dále při své práci vycházím z dlouhodobé praxe s metodou systemických konstelací, práce s traumatem, reinkarnační terapie nebo focusingu. Nejrůznější nežádoucí vlivy můžete také odhalit a uvolnit na některém jednodenním semináři systemických konstelací. Energeticky vás může podpořit rovněž multidimenzionální léčení pomocí Angelic Reiki.

Informace k nabídce seminářů a Galerii naleznete průběžně na www.narucsvetla.wz.cz