Anotace festival Miluj svůj život

"Člověk je tím, v co věří." - (A. P. Čechov; ruský dramatik a prozaik; 1860-1904)

To, jak o sobě smýšlíme, ovlivňuje nejen naše chování, ale zejména naše vnímání druhými lidmi. Když sami sobě nevěříme, také naše okolí nám nedůvěřuje. Sebehodnota tak má dopad nejen na naše vnitřní pocity, ale ovlivňuje i veškeré naše jednání. V rámci setkání společně nalezneme a odstraníme některé programy, které blokují vědomí vlastní hodnoty, a tím i náš spokojený a naplněný život.

Doporučujeme, abyste si sebou na přednášku vzali lahev s vodou. Budeme testovat, zda máte určitá přesvědčení. Aby svalový test dobře fungoval, je důležitá dostatečná hydratace.

THETAHEALING® je účinná metoda se statisíci praktiky po celém světě. THETAHEALING® má svůj název odvozen od theta frekvence mozkových vln. Tato velmi pomalá frekvence umožňuje navázat spojení s tvořivou silou Univerza a právě díky napojení na tuto sílu mohou být realizovány změny či procesy léčení.

THETAHEALING® skvěle funguje na nejrůznější problémy. Za většinou našich psychických, ale i fyzických problémů stojí programy, které vznikly na základě zkušeností, přesvědčení či traumat a jsou uchovány v našem podvědomí. Kromě odstraňování přesvědčení a programů, které nám neslouží, je velikou předností této metody naopak instalace pozitivních pocitů a programů.

Věra Štěpánková - Jako správný blíženec v sobě spojuje dvě osobnosti. První je absolventka zahraničního obchodu a následně MBA, druhá pak od poloviny devadesátých let hledá odpovědi i na jiné, mnohdy ne tak logické otázky, a prochází nejrůznější kurzy napomáhající osobnímu růstu. S metodou THETAHEALING® se poprvé setkala v roce 2008, zlomem bylo absolvování prvních učitelských kurzů této metody o dva a půl roku později. Od roku 2011 jako první v České republice a na Slovensku učí kurzy THETAHEALING®. V roce 2012 převzala od Vianny Stibal, autorky metody, certifikát THETAHEALING® Master, a v září 2013 pak nejvyšší ocenění THETAHEALING® Certificate of Science.

Více informací včetně ohlasů na konzultace a kurzy je k dispozici www.thetahealing.cz