Anotace festival Miluj svůj život

Rodinné konstelace vám mohou pomoci zjistit, co se skrývá pod rouškou toho, co nelze vidět. Jaké energie rodu vás ovlivňují a co všechno můžete změnit. Mohou vás posunout, abyste se dokázali vymanit z neustále se opakujících vzorců destruktivního chování a mohli se stát opět sami sebou.

Pomohou vám dospět, převzít zodpovědnost za sebe, za svoji cestu a za své štěstí. Konstelace jsou emocionálního charakteru, jenž vám umožní dotknout se skryté bolesti, která, pokud není zcela vyléčená, hnisá pod povrchem a bere vám životní sílu a energii.

Konstelace vám umožní podívat se na vaši minulost i současnosti nezaujatým pohledem a zároveň nasměrovat vaši cestu tím správným směrem.

Pomohou vám uzdravit nitro a získat novou chuť a sílu k dalším životním výzvám. Budete se moci podívat na sebe, rodiče i přátele z jiného zorného úhlu a lépe pochopit jejich motivaci k určitým činům. Lidi kolem vás dokážete vnímat, ale současně si udržíte svůj vymezený prostor a hranice. Tímto postojem získáte zpátky svoji životní energii a elán. Uvědomíte si svoje skutečné potřeby a dovolíte si jít po své individuální cestě, kde se budete moci realizovat, plnit si své touhy a sny.

Více zde: http://hojnost-wz-cz0.webnode.cz/tarot-konstelace2