Téma přednáška jsem zvolila čtyři královské karty a to s postavami královen. Víme, že šestnáct královských karet v tarotu je složeno ze čtyř králů, královen, rytířů a princů. Jsou vždy ve čtyřech barvách, tj. se čtyřmi symboly. Jsou to meče, značící myšlenky. Poháry jsou v tomto případě city a emoce. Hole vyjadřují tvořivost, inspiraci – vnitřní svět. Disky představují hmotný, fyzický svět a vše, co je s ním spojené. Postavy, které jsou na kartách, symbolizují osoby, jejich vliv, určitý děj, příběh. Královny jsou symbolem vyzrálých žen, jež během času a procesů získávaly své zkušenosti, aby mohly zaujmout svůj post. Je to vlastně úkol nás žen, dostat se přirozeně k vyspělosti, vyzrálosti prostřednictvím životních výzev. Jak se to projevuje v praxi, nebo jak toho využít ve prospěch svého života, si povíme na přednášce. Je v neděli 3. 6. od 12.00 hod. v učebně B. Těším se na Vás.

Součástí přednášky - besedy je možnost zodpovědět Vám otázky. Připravte si je, budu velmi ráda. Maruška.

www.plasilova.estranky.cz

  

Marie Vítová Plášilová
Výkladu tarotových karet se věnuji profesionálně od roku 2000, ale kartami se zabývám více než 25 let. Zkušenosti mám. Jako kartářka se v tomto oboru věnuji i publikační činnosti. Přispívala jsem řadu roků, do časopisu Astro, než zanikl. V současnosti přispívám do časopisu VE HVĚZDÁCH. Jsem pravidelnou čtenářkou, jako autorkou asi už šestým rokem několika článků a poradny v jednotlivých číslech časopisu. Od roku 2008 až 2010 jste mě mohli pravidelně slýchat i na rádiu Hey - Praha  v pořadu Volejte věštce. Potom už vysílání bylo ukončeno. Zúčastňuji se minimálně 16 roků ezoterických výstav a veletrhů u nás i v zahraničí. Jezdila jsem na letní, ezoterické pobyt v Chorvatsku. V roce 2003 jsem vydala knihu „Ovlivni svůj osud“, která v roce 2008 vyšla v reedici pod názvem „Tarotový pentagram pro zdraví“. Ráda se s vámi podělím o svoje zkušenosti a budu vás o nich informovat na akcích, na kterých se můžeme potkat.
 
 Pro osobní výklady karet a intuitivní léčení nemusíte, ale můžete jezdit do Českých Budějovic. Šance je využít akce v Praze, nebo Plzni.