„Svaly duše“, co to je? Moudrost východu označuje za „svaly duše“ velké svaly bederní – Psoas major.  Psoas je nejmohutnějším svalem v našem těle, prochází břichem a souvisí s našimi pocity. Je jakýmsi komunikátorem v našem těle. Má svou moudrost a z ní se můžeme učit. Svou hloubkou odráží naše emoce a pocity – odtud tedy pojmenování „sval duše“.

Emoce, hloubka v nás, bezpečí, radost, odevzdání se orgasmu to vše jsou témata, která se „svaly duše“ souvisí. Hravost, jemnost a vnímání jsou klíče, jak tyto svaly probouzet a opečovávat sami sebe ve fyzické, pocitové i energetické rovině. Přes tyto svaly můžeme objevovat a rozvíjet svou radost a otvírat svůj orgasmický potenciál.

Z fyzického hlediska bederní svaly souvisí s postavením bederní páteře a postavením pánve. Většina lidí západu, má tady svaly zkrácené, stažené a špatně funkční. To má velký vliv na bolesti v bedrech i v pánvi a souvisí také s pánevním dnem a jeho poruchami – třeba inkontinencí, ženskými potížemi.

Bederní svaly jsou ukazatelem našeho momentálního vnitřního stavu. Proto se stává, že když jsme ve stresu, přepadne nás strach, začnou nás bolet bedra.

Jak své svaly duše oživit, jak rozvíjet svou radost a vnitřní potěšení?  Přijďte na přednášku, ráda Vám o tom povím více.

 

Pro koho je přednáška vhodná?

 Pro všechny, kteří chtějí:

  • rozvíjet své uvolnění, vnitřní vnímání
  • objevovat svou chuť, citlivost a radost
  • rozvíjet svůj orgasmický potencivál
  • uzdravovat přetížená, bolavá bedra a bederní páteř
  • ozdravovat ledviny a napojit se na bezpečí uvnitř sebe
  • pro ženy i muže

 

Těším se na viděnou na přednášce 

 Mgr. Vlasta Lisková

www.vlastaliskova.cz

 

Mou vášní je provázet klienty k pozitivní změně v jejich tělech i mysli.

Jsem terapeutka, lektorka jógy, konstelářka a profesionální koučka.