Cukrovka, onkologická onemocnění, nadváha, celulitida, Slabá imunita, Stres, onemocnění srdce, Parkinsonová nemoc, senilní demence, revmatoidní artritida.... O svobodných radikálech  a co páchají na lidském těle víme čím dál víc. 

Ale víte, že s nimi můžete úspěšně bojovat přirozenou cestou denním použitím přírodního Zeolitu?

Jako silný antioxidant je tento šedozelený minerál s mikroporézní strukturou přímo zázrakem pro lidské tělo.

Své jméno dostaly Zeolity proto, že při vystavení vysokým teplotám vřou kvůli prudkému uvolňování zeolitní vody („zeo“ znamená v řečtině vřít a „litos“ kámen). Nejkvalitnější Zeolit klinoptilolit se nalézá v bulharském pohoří Východní Rodopy a svou kvalitou je vyhlášený po celém světě. Obsah klinoptilolitu v něm je nad 90%. V ostatních místech na světě je to obvykle kolem 70%.

Neobyčejné vlastnosti Zeolitu jsou lidem známé již od pradávna. Hodně jej používá čínská medicína a používali jej i staří Řekové. Aktuálně americká, francouzská a izraelská armáda ho mají v podobě prášku na kožní ošetření při první pomoci. Má schopnost okamžitě zastavit krvácení a má silné antibakteriální účinky.

Zeolit jako silný detoxikant, který díky své struktuře připomínající včelí plást, funguje jako past na alergeny, těžké kovy a škodlivé látky. Jako jeden z mála záporně nabitých minerálů vyskytujících se ve volné přírodě funguje Zeolit jako magnet přitahující kladně nabité toxiny a volné radikály a váže je na sebe, aby je následně bezpečně vyloučil přirozenou cestou z těla.

www.lifemine.cz