Co je v životě opravdu důležité


Ranka bude mít tentokrát přednášku na úplně nové a velmi důležité téma, kde si povíme proč stojí za to žít, jak nalézt skutečné hodnoty života, které přetrvávají spolu s nesmrtelnou duší trvale a provázejí nás celým cyklem mnoha životů.
     Tyto skutečné hodnoty nám pomohou hledat karty Osho zen tarot - nejlepší pomůcka pro duchovní práci a hledání smyslu života na tomto světě.
     Minulou přednášku VOLBA z výstavy Ezotera 11-2017 jsme vydali na CD (viz obrázek) a můžete si jí zakoupit na výstavě u našeho stolečku za 50 Kč (nebo objednat za 85 Kč).
     Ranka otevírá v Praze nový seminář výuky Osho zen tarotu 14. - 15. dubna 2018, ještě máme několik volných míst pro vážné zájemce :-). Zenové karty nevěští, umožňují práci na sobě v přítomnosti a řešení životních situací.

     Více informací o semináři a prodeji CD s přednáškou jsou na našich stránkách www.RANKA.cz .

Milí návštěvníci jmenuji se Ranka Tučková, pocházím z Českých Budějovic, kde také působím jako kartářka zenových karet, léčitelka, lektorka výuky zenových karet a zpěvačka.
Na vědomou duchovní cestu mě asi před dvaceti lety přivedla řada životních katastrof. Musela jsem hledat jiný způsob života, neboť ten dosavadní nefungoval. 
        Hlavním mým poznatkem a naprostým převratem bylo zjištění, že mysl, tedy náš logický rozum, není dobrým rádcem a není radno řídit podle něho svá rozhodnutí a chování. Tím správným vedením má být hlas naší duše - intuice.
        To je jen velmi stručné vysvětlení jaká je má cesta životem. Je to cesta Pravdy a Lásky, cesta v souladu s Bohem. Na ni mi pomohl zásadním způsobem zenový mistr Osho, z jehož knih jsem čerpala první informace. Jako by mi mluvil z duše. Vyvrcholením mého úplného převzetí zodpovědnosti za sebe byly ovšem jeho karty Osho zen tarot. První tři roky jsem s nimi pracovala jen pro sebe, až časem se začaly objevovat náhodné příležitosti výkladů pro mou rodinu a přátele. Od roku 2000 nabízím rozbory osobnosti či odpovědi na jakékoli otázky profesionálně. Jak používat tyto karty vyučuji zájemce, kteří chtějí sami na sobě prcovat. Napsala jsem knihu Průvodce zenovým tarotem, kterou velmi doporučuji jako návod k Osho zen tarotu.
        Zenové karty jsou nejlepším nástrojem k sebepoznání, jaký znám. Na českém trhu, ani ve světě nenajdete nic lepšího. Tyto karty nevěští! Mapují přítomný okamžik, poskytnou kompletní informace o Vašem stavu nebo životní situaci jak z povrchu dění tak z hloubi nitra a k tomu podají jasné návody, jak situaci řešit. Lze se jimi ptát na konkrétní otázky, když se potřebujete rozhodnout o vážném kroku. Řeknou Vám, kde se nacházíte ve svém duchovním vývoji a jaký má být další postup na Vaší cestě. Můžete díky nim pracovat na svých partnerských, rodinných, kolegiálních a jiných vztazích. Lze s nimi diagnostikovat stav Vašich čaker a tak přispět ke spolupráci s vlastním tělem. Dále nabízí mnoho dalších možností a témat, které život přináší. Mají neomezené možnosti.
        Zenové karty používám denně. Jsou mi tlumočníky mezi vědomím a podvědomím - nitrem, mezi mnou a Bohem. Osobně považuji tenhle balíček 79 karet za důvěrného přítele a spolehlivého průvodce životem, za kterého jsem nesmírně vděčná autorovi. Díky, Osho :-)

Ranka

www.ranka.cz