Vždy, když si to dovolíme, cítíme se o něco živější, bohatší. Když se nás život dotkne, není to vždy jemné a hezké, nemáme to pod kontrolou, přichází to nečekaně. 

Aneb - nejtěžší chvíle se mohou stát nevýživnějším kompostem. Obtížné, bolavé situace nás otevřou, proberou, oživí, promění - když se necháme. 

Alchymií je - nespadnout do nich, neporochnit si v nich déle než je nutné, ani je nevytěsňovat, nezlehčovat, ignorovat. Nikdy to není o těch zvenku, ani o té konkrétní situaci, ale vždy je to o nás. 

Je to umění čelit v sobě samém všemu - s láskou a třeba i s humorem.  Nelakovat si nic na růžovo, nepodléhat iluzím, ani nepodporovat v sobě trpitelské sklony.

Jak se v tom všem vnitřním dění neztratit? Anebo jak se nalézt, když je těžko? 

Přineste si prosím šátek na oči.  Použijeme pár jednoduchých cvičení, a také hudbu. 

Magda Křepelková - Spisovatelka a průvodce vnitřním světem.

"Podporuji ženy, aby žily samy sebe. Speciální zaměření na ženské sebedestrukční síly, jejich  uvolnění a zdravé nasměrování.  Věřím, že je možné, dostat se z nemožného - aneb i když si to neumím představit, změna je možná. Věnuji se lidem, kteří už změnu skutečně chtějí, jsou zoufalí, jsou bezradní, nevědí jak, ale chtějí."  

Autorka knih Příběh ženy, Tanec divošky, Světlem sama sobě, Audio balíčku pro sebeléčení a e- booku Jak o sebe pečovat

Její vášní je psaní, tanec, bytí venku a ženské prožitkové programy. Nejvíce se věnuje individuální podpoře. 

Prošla mnoholetým výcvikem Osho meditací, inspirovala se u italské šamanky a ženské průvodkyně Suryi Cinzii Donnoli, momentálně žačka Naropy.

Její příběh najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=oAEaXChCUPs

Více na www.magdakrepelkova.cz nebo na Facebooku