Nadcházející události

14 zář 2019 - 15 zář 2019
Prodejní výstava Ezotera Praha
26 říj 2019 - 27 říj 2019
56. Festival Miluj svůj život Praha
23 lis 2019 - 24 lis 2019
Prodejní výstava Ezotera Praha

Již 14.-15.9.2019 se na vás těšíme na již tradiční Výstavě Ezotera, která se uskuteční v Hale TJ Pankrác, Lomnického 1, Praha 4 - Nusle (cca 150 m od metra C - Pražského povstání).

Pracujeme na sestavení programu, který i tentokrát nabídne pestrou paletu témat a osobností.

Již nyní se můžete těšit na PaedDr. Mirku Maškovou, která sebou přiveze dětský sbor a herečku - paní Naďu Konvalinkovou. Budete mít možnost podpořit jejich bohulibou činnost a zakoupit charitativní kalendář, který společně vytvořily.

Na velké prodejní výstavě vám své služby představí poradny alternativní a klasické medicíny (výklad karet, čtení z ruky, diagnostika, frekvenční terapie, masáže, měření aury, automatická kresba...), najdete zde zajímavé zboží do domácnosti jako ekodrogerie, kosmetika a také obrazy, orgonity, dekorační předměty.

Ve výstavním prostoru je zastoupeno nejrůznější zboží pro ženy, oblečení, šperky, kosmetika, knihy, věci pro domácnost, obrazy, vykuřovadla, a mnohé další, které udělá radost vám nebo formou dárku vašim blízkým.

Rozhodně si na své přijde i váš žaludek. Součástí jsou stánky nejen s vegetariánskou, ale i makrobiotickou, bezlepkovou či raw stravou. Vařit pro vás budou restaurace Srdcovka a Vegetka Praha.  

Výstavní část je bezbariérová. Přednášková část je z části také bezbariérová. Pro bližší info volejte, nebo pište. 

Místo má výbornou dopravní dostupnost. Je cca 150 m od metra C - Pražského povstání.

Vstupné na přednášky je celodenní 165 Kč, do výstavní části  je vstup ZDARMA. 

Těšíme se na Vás. Info: tel. 608 377 573, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

 


Ve dnech 26.-27.10.2019 se uskuteční v Praze v pořadí již 56. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život. 

Festival se NOVĚ uskuteční v Základní škole, Poláčkova 1067/3, Praha 4 - Krč (blízko stanice metra C - Budějovická a zastávek autobusů městské i příměstské dopravy).

Během těchto dnů se Vám představí  účinkujících a lektorů z ČR a ze zahraničí. 

Na programu festivalu pracujeme. Bude opět velmi bohatý. 

Základ celé akce tvoří zajímavé přednášky, koncerty, besedy, cvičení a mnoho dalších programů z oblasti osobního rozvoje, zdravého životního stylu, ekologie a ezoteriky. 

Těší se na vás populární kartářka Martina Blažena Boháčová nebo terapeutka Wahlgrenis.

Již tradičně můžete v prostorách areálu navštívit VELKOU PRODEJNÍ VÝSTAVU, kde najdete nabídku nejrůznějších produktů a služeb, včetně oblíbených poraden alternativní a klasické medicíny.  Můžete zde využít výklad karet, frekvenční terapii, masáže,  irisdiagnostiku, čtení z ruky, výklad snů, automatickou kresbu, diagnostiku… Také se budete moci projít po koberci střepů.

Chybět nebudou ani stánky s občerstvením, s vegetariánskou, veganskou, raw a makrobiotickou stravou.

Festival uskuteční v Základní škole, Poláčkova 1067/3, Praha 4 - Krč .

MÁTE-LI ZÁJEM O SPOLUPRÁCI - OZVĚTE SE, ideálně telefonicky: 608 377 573.  

Bližší informace obdržíte na tel. 608 377 573,email: festivzavináčezotera.cz

Těšíme se na Vás. Info: tel. 608 377 573, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Foto EZOTERA Praha

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA

 

Právě přítomno: 42 hostů a žádný člen

Tématické články Festival Miluj svůj život