Kalendář akcí:

lis
24

24.11.2018 - 25.11.2018

úno
15

15.02.2019 - 17.02.2019

kvě
25

25.05.2019 - 26.05.2019

 


Ezotera logoZveme vás dále na předvánoční tradiční VÝSTAVU EZOTERA, která se uskuteční 24.-25.11.2018 v Hale TJ Pankrác, Lomnického 1, Praha 4 - NUSLE, cca 150 metrů od metra C - Pražského povstání.

Tato akce, která se tradičně koná třikrát do roka, je určena všem, kteří se zajímají o zdraví, psychologii, ezoteriku a osobní rozvoj, přírodu a alternativní obory.

Čekají vás zajímavé přednášky, semináře, koncerty a cvičení. Ve velké výstavní části si užijete pestrou nabídku služeb. Překvapí vás široká paleta sortimentu, který jen stěží seženete v běžných obchodech.

Můžete zde nakoupit  nejen nejrůznější zboží jako je přírodní kosmetika, různorodé šperky, oblečení, ale také kvalitní věci pro domácnost – např. ekodrogerii, mandaly, dekorační a bytové předměty a mnoho dalšího. 

Ve výstavním prostoru budete moci načerpat inspiraci a také se rozhlédnout po vánočních dárcích pro své blízké – vždyť adventní čas a Vánoce již klepou na dveře.

Na výstavě najdete také oblíbené poradny alternativní a klasické medicíny, kde oceníte zejména osobní přístup našich poradců. Přímo na místě je také zajištěno stravování, a to vegetariánské, makrobiotické a raw. 

 Zajímavé přednášky a další programy zde po oba dny probíhají na čtyřech místech současně. Mezi lektory poprvé přivítáme Ing. Michaelu Drábkovou, která nám poodkryje Tajemství komunikace (nejen) se psy. Skryté síly v nás nám ukáže pan Ing. Zdeněk Jaroš. V programu již tradičně účinkují také mongolská šamanka Zaada Bajaryargal a filipínská léčitelka Estela Palaris Orbito. Pozvání přijali také léčitel Josef Kaplan a odborník nejen na ajurvédu Ing. Adolf Inemann. V přednášce Generální ředitel našeho organismu nám důležitý vliv organického molekulárního jódu přiblíží Jaroslava Šafratová. Dozvíte se více např. o DMSO – zázračné přírodní látce, naučíte se pomocí Su-jok Akupresurní body pro samoharmonizaci. Zjistíte jak se naučit angličtinu „bez učení“.

 V sobotu je pro vás také připraveno odpoledne Chraňte si svou bioenergii s portálem osobního rozvoje Příznaky transformace, ve kterém si Zdarma užijete zajímavé programy a zábavné aktivity.

 

Místo je velmi dobře dostupné, v blízkosti centra města.

Celá výstavní část je bezbariérová, částečně bezbariérové jsou i učebny. 

Do výstavní části je vstup ZDARMA, celodenní vstupné na přednášky je za 165 Kč 

Máte-li zájem o spolupráci, prezentaci svého zboží nebo služeb - OZVĚTE se, rádi se s vámi domluvíme.

Podrobný program i veškeré další informace najdete na www.festivalmilujsvujzivot.cz, info: 608 377 573, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Těšíme se na vás

 **********************************************************

Ve dnech 15.-17.2.2019 se uskuteční v PRAZE v pořadí již 54. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život. 

Festival se uskuteční v MODRÉ ŠKOLE, Kupeckého 576, Praha 4. Místo má výbornou dopravní dostupnost - zastávka metra C - Háje (výstup Modrá škola a odtud cca 150 m). Také zde staví městské a příměstské autobusy. 

Během těchto tří dnů se Vám představí téměr 130 účinkujících a lektorů z ČR a ze zahraničí. Základ celé akce tvoří zajímavé přednášky, koncerty, besedy, cvičení a mnoho dalších programů z oblasti zdravého životního stylu a ezoteriky. 

Program festivalu je opět velmi bohatý. 

Poprvé v něm společně vystoupí vaši oblíbení Gabriela Filippi a Patrik Kee ve společném programu Léčivá meditace - Probuzení - meditace s čakrami.

Výraznými osobnostmi jsou známý český bylinář Martin Kolár, terapeutka Renata Lopourová nebo Ing Adolf Inneman. Šamanský buben jako přítele a pomocníka vám představí Ladislav Kročák. Po delší odmlce jsme rádi, že můžeme přivítat také MUDr. Vladimíru Strnadelovou a pana Jana Zerzána s tématem Zažívací systém, strava a celostní medicína. 

Souvislost omlazení a poznání vám i tentokrát představí Xana Bati z Ukrajiny. Svou účast potvrdila např. oblíbená terapeutka Wahlgrenis. Dozvíte se také o léčení přírodní cestou a vlivu látky DMSO a olejovo-bílkovinové stravy, kterou vám představí paní Helena Cmurová.  Hani Růžičková se s vámi podělí o novou převratnou cestu do pohody -Terapii Pocitu. Jak se zbavit brýlí Norbekovovou metodou vám ukáže paní Julia Holíková. 

Pan Milan Chadima, vám spolu se svou partnerkou ukáže, jak překonat a zpracovat své strachy a přejít koberec skleněných střepů.  Poznáte šamanské techniky z různých koutů světa, přijede paní Iris Palaanová (Mongolsko), také Juan Carlos Pacaya Goméz (Peru), Estela Orbito (Filipíny), Zaada Bayarjargal (Mongolsko). 

Již tradičně můžete v prostorách areálu navštívit VELKOU PRODEJNÍ VÝSTAVU, kde najdete nabídku nejrůznějších produktů a služeb, včetně oblíbených poraden alternativní a klasické medicíny.  Můžete zde využít výklad karet, frekvenční terapii, masáže,  irisdiagnostiku, čtení z ruky, výklad snů, automatickou kresbu, diagnostiku… Také se budete moci projít po koberci střepů.

Své služby vám například bude poskytovat dlouholetý chiromantik Marin Dobrev či léčitel Mikola Lutsenko. Chybět nebudou ani stánky s občerstvením, s vegetariánskou, veganskou, raw a makrobiotickou stravou.

Festival se uskuteční v MODRÉ ŠKOLE, Kupeckého 576, Praha 4.

Místo má výbornou dopravní dostupnost - zastávka metra C - Háje (výstup Modrá škola a odtud cca 150 m). Také zde staví městské a příměstské autobusy. 

Výstavní část je bezbariérová. 

MÁTE-LI ZÁJEM O SPOLUPRÁCI - OZVĚTE SE, ideálně telefonicky: 608 377 573. 

V nabídce najdete také výbornou vegetariánskou, makrobiotickou a stále více oblíbenou raw stravu.

Bližší informace obdržíte na tel. 608 377 573, email: festivzavináčezotera.cz

Foto EZOTERA Praha

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA září 2017 

Pozvánka na předvánoční Ezoteru listopad 2017

Právě přítomno: 130 hostů a jeden člen

Tématické články Festival Miluj svůj život