• icon Festival Miluj svůj život
  • icon Ezotera prodejní výstava
  • icon Noviny Ezotera
image Miluj svůj život Praha

16.-18.02.2018
51. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů program
image Ezotera Praha

25.11.–26.11.2017
prodejní výstava zdravého životního stylu program
image Informační noviny Ezotera Informace o našich akcích a nových esoterních směrech ke stažení zde

A energetické čištění

Reverendka Estela Palaris Orbito pochází z rodiny filipínských léčitelů. Narodila se na Filipínách a je maminkou tří dětí. Její praxe trvá již 28 let. Od roku 2012 pravidelně působí v Praze a v dalších městech v Česku a na Slovensku. Estela říká: „Při léčení pracuji pouze s energiemi, prostřednictvím svých modliteb a své víry. Jako léčitelka jsem pouze Božím nástrojem a bez Jeho pomoci nedokážu nic.

Už můj pradědeček a prababička byli léčitelé, stejně jako dědečci a rodiče. Ti po narození zjistili, že i já mám stejný dar jako oni. Léčivé energie jsem nabírala postupně. Obdivovala jsem práci svých prarodičů, chtěla jsem být jako oni. Přicházelo to jako intuice - moje touhy být léčitelkou se projevovaly už od útlého dětství. Modlila jsem se, meditovala. Každý den jsem se na svou touhu soustředila a přitahovala k sobě léčivé energie.

Rozumím tomu tak, že Bůh má plán s každým z nás, a pokud se budete modlit z hloubi srdce, tak se Vaše přání splní. Je ale třeba být trpělivý, vytrvat a počkat si, až přijde čas. Při léčení používám pouze svoje ruce, které přikládám na Vaše obtíže. Dále pak vatové tamponky, vodu a kokosový olej. S jejich pomocí odstraňuji negativní energie z čaker. Pracuji jedině s energií, nikdy nepoužívám žádné ostré nástroje.

Před léčením musím požehnat vše, co používám k uzdravení lidí. Před usnutím zase Boha žádám o sílu, abych mohla další den ráno přikládat ruce na nemocná místa a léčit. Když ke mně jdete na léčení, tak Vás prosím, ať mi i Vy pomůžete svými modlitbami, protože já jsem pouze Božím nástrojem. Ze své zkušenosti vím, že komu je dáno přijmout léčivou energii ve velkém množství, může být vyléčen i během jednoho setkání. Většinou je ale třeba přijít opakovaně. Mnozí lidé, kteří se u mě už uzdravili, se stále vracejí, přicházejí si pro další přísun energie. Při duchovním léčení, jak se postupně cítíte silnější a zdravější, narůstá i vaše pohoda.“

Při setkání s Estelou je třeba se pouze odevzdat Bohu. Odevzdání znamená uvolnit se, otevřít co nejhlouběji svá srdce, mít rád sám sebe a mít rád i ostatní. A dál je třeba odpustit. Odpustit všem. Když se Vám toto podaří, energie skutečně začne proudit.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Estela Palaris Orbito (Filipíny),

Barbora Červená

Estela Palaris Orbito bude přednášet na toto téma na výstavě EZOTERA v Praze v neděli 21.5.2017 v Tělocvičně 1 od 10.00 hod.

Na přednáškách bude možné zakoupit požehnaný kokosový olej a léčivé i ochranné amulety z Filipín. PO PŘEDNÁŠKÁCH BUDE NA OBOU DVOU AKCÍCH PROBÍHAT INDIVIDUÁLNÍ LÉČENÍ. Individuální léčení trvá 10 - 15 min. dle potřeby, cena - dospělí 800 Kč, děti 400 Kč.

Objednání a rezervace je možná na +420 774 947 219. Více informací o duchovní misi a termínech seminářů, osobních požehnání a léčení naleznete na www.barakacentrum.cz.

www.festivalmilujsvujzivot.cz

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

  • Videa
  • Fotogalerie
  • Externí fotogalerie
image

Reportáž do zpravodajství RT TV

Shrnutí programu prodejní výstavy EZOTERA září 2014 - reportáž do zpravodajstvi televize RT TV CZ.
Reportáž do TV

REGIONALNÍ TELEVIZE CZ

EZOTERA 20.-21.9.2014

Spustit video


image

Reportáž z festivalu Miluj svůj život

Reportérka internetové televize Příznaky transformace Ava Chrtková a její rozsáhlá reportáž z festivalu MSŽ Plzeň 4.-6.7.2014.
Videoreport

Youtube kanál

Příznaky transformace

Spustit video


image

Videopozvánka na akci

Video pozvánka na festival Miluj svůj život 2012.
Shrnutí teze festivalu

Youtube kanál

festival MSŽ

Spustit video

image

festival Miluj svůj život

Fotogalerie z festivalu Miluj svůj život.
foto Ava Chrtková a Jan Salakvarda

mezinárodní festival

duchovních směrů

Vstup do galerie


image

EZOTERA prodejní výstava

Fotogalerie z prodejní výstavy EZOTERA..
Archiv agentury ANO

prodejní výstava

pro vás

Vstup do galerie

image

Miluj svůj život, festival Ezotera 26.-28.10.2012

Fotografie nadšence pana Klouby z Miluj svůj život, festival Ezotera 26.-28.10.2012.
Autor fotografií KLOUBA foto

kanál RAJČE idnes

Klouba

Prohlédnout


image

Miluj svůj život 2013

Další umělecké fotografie z nadšeného návštěvníka festivalu Miluj svůj život 2013.
Autor fotografií LUCKY MOUSE

kanál RAJČE idnes

LuckyMouse

Prohlédnout