About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

Nadcházející události

23 kvě 2020 - 24 kvě 2020
Prodejní výstava Miluj svůj život
03 čec 2020 - 05 čec 2020
58. Festival Miluj svůj život Praha

Milé ženy, muži,

přijměte pozvání na odpolední setkání plné informací a praktických ukázek. Dozvíte se více o dokonalém zázraku - hormonální józe, která dokáže rychle POMOCI při různých zdravotních potížích. Přijďte a odnesete si také jednoduchéprotistresové tipy, kterými hravě zatočíte se stresem.

 

Zažíváte každodenní stres, pociťujete ztrátu vitality a únavu? Trpíte nespavostí, bolestmi hlavy, či oslabenou imunitou?Zkrátka, potřebujete vlít novou energii do žil?Pak je tato metoda, to, co hledáte. Hormonální jóga vám dokáže s tímto pomoci. ZLEPŠÍ také váš metabolismus a rozproudí lymfu, podpoří imunitu a očistu těla, nastartuje proces hubnutí.

 

Nedaří se vám otěhotnět či máte problémy s menstruačním cyklem? Cvičenímzvýšíte šanci na početí, zmírníte bolestivou menstruaci a odstraníte symptomy premenstruačního syndromu (PMS) či polycystických vaječníků.

Dokáže také ženám v menopauze nebo před ní – odstranit nepříjemné symptomy jako návaly horka, nespavost, podrážděnost, deprese, ztrátu vitality, nízké libido, migrény.  Maminkám po porodu zharmonizuje hormonální systém a podpoří kojení.

Působí také při padání vlasů, lámavých nehtech, suché pleti, akné atd.  Posílí celkově vaše ženství, pocit sebejistoty a životní spokojenosti.

 

Je velice vhodná pro všechny ženy jako prevence od 30 roku věku. Cvičením také předejdete obtížím jako inkontinence,osteoporóza nedostatečná činnost štítné žlázy či syndrom karpálního tunelu.

Na své si přijdou také pánové, a todíkyzacíleným cvikům, které byly autorkou vytvořeny přímo pro jejich potřeby. Budete lépe zvládat stres a napětí.  Zmírnítenepříjemné obtíže s prostatou a pozitivně ovlivníte plodnost i kvalitu spermií.

 

Jak Hormonální jóga vlastně funguje?

Hormonální jóga (nebo správně hormonální jógová terapie) dle DinahRodrigues je zcela přirozená a přírodní cestak vyrovnání hladin hormonů v těle. Při cvičení dochází pomocí speciálních technik k reaktivaci žláz s vnitřní sekrecí a díky tomu k posílení a znovu-aktivování hormonálního systému. Jedná se o komplexní techniku, při které působíme nejenom na hladiny ženských a mužskýchpohlavních hormonů, ale také revitalizujeme neméně důležité hormony štítné žlázy a hypofýzy.Zároveň se jedná o rehabilitační cviky, které jsou zaměřené na odstranění bloků v oblasti celého pohybového aparátu.

 

Ptáte se, proč právě Hormonální jóga?

  • jedná se o VĚDECKY PODLOŽENOU sestavu
  • oproti klasické józe má VELMI RYCHLÉ VYSLEDKY
  • obsahuje JEDNODUCHÉ CVIKY, které hravě zvládnete i bez předchozí zkušenosti s jógou

 

Autorkou Hormonální jógové terapie je doktorka psychologie paní DinahRodrigues z Brazílie, celosvětově uznávaná lektorka a terapeutka, která letos v květnu oslavila 92. narozeniny a jako jediná na světě uděluje certifikáty lektorkám, které mohou dále tuto metodu předávat na seminářích. Je to šarmantní dáma, nesmírně vitální a plná života a je pochodující reklamou hormonální jógové terapie.

Jsem velmi ráda, že Hormonální jógy oslovila i odbornou veřejnost a cvičení sestavy také již u nás doporučují mnozí gynekologové a fyzioterapeuti. Je to jedna z mála holistických metod, která má i vědeckou studii, na které spolupracovala její autorka s lékaři v rodné Brazílii. Výsledkem bylo zvýšení hladiny hlavních ženských hormonů o 254 % u zhruba 1000 žen, které se této studie zúčastnily.

 

Jedná se o PŘÍRODNÍ CESTU,jak můžeme pomoci sami sobě. JÓGA pro vaše ZDRAVÍ, KRÁSU, HARMONII těla i mysli.

 

Na setkání a povídání s vámi se těší

Jitka Janešová

lektorka hormonální jógové terapie pro ženy a mužecertifikovaná přímo od její autorky DinahRodrigues

 www.jitcinajoga.cz, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Autorka článku bude na toto téma přednášet na festivalu Miluj svůj život v Plzni v neděli 7.7.2019

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA

 

Právě přítomno: 62 hostů a žádný člen

Tématické články Festival Miluj svůj život