Nadcházející události

14 zář
26 říj
Festival Miluj svůj život Praha
26.10.2019 - 27.10.2019
23 lis

Tak jako je pro dopravu důležitá dálnice nebo železnice, tak je pro nás důležitá naše páteř.

Nejen, že nám umožňuje stát a chodit, ale jejím kanálem kromě nervů a mozkomíšního moku proudí i naše energie. Proto se na ní odráží jak fyzické, tak i psychické obtíže. Okolo naší páteře jsou umístěny čakry, a proto je to v podstatě nejdůležitější a nejnamáhavější část našeho těla.

Zobrazují se na ní stresy, to je otázka krční páteře. Přechozené nemoci vyvolávají problémy v celé páteři. Pitný režim jsou vlastně ledviny, které jsou naší zásobárnou energie. Prostřední část zad - hrudní a bederní páteř - odráží „lásku“ nejen k sobě, ale také ke svému okolí a svým bližním. Tyto jevy vedou ke vzniku bloků, stavů, kdy se drobné částečky usadí mezi obratli, a pak stačí prochladnout, nebo větší námaha a problém je na světě.

Při svém energetickém působení se na tyto blokády zaměřuji a pomocí energetické masáže a odblokování se je snažím odstranit. Je vhodná také vaše spolupráce, protože postoj k životu, k sobě samotnému, to vše je důležité. Se všemi těmito problémy se ve své denním kontaktu s lidmi setkávám a společně se je snažíme řešit.

Přesto, že se pan Josef Kaplan narodil jako nevidomý, má řadu aktivit. Společně se svými rodiči se už v mládí věnoval zdraví, zdravé výživě, doplňkům stravy, a přesto se dostal k tomu, co jej baví a čemu se dnes plně věnuje, tedy léčení a pomoci lidem.

V osmnácti letech se poznal s panem doktorem Mariánem Mudrochem, který mu po půlhodince řekl, že s jeho zdravotním handicapem mu pomoci nedokáže, ale že by mohl, kdyby sám chtěl, lidem pomáhat pomocí léčení. „No, a tím to vlastně všechno začalo. Od pana Mudrocha zazněla otázka, zda něco vidím. A já jsem viděl - jako by třetím okem. Řekl jsem mu, co a on mi to potvrdil. Asi po půl roce mě vzal na základní léčitelský kurz, kde vlastně vysvětlil, jak s energií pracovat, jak si ji vzít, jak ji předat. Vyzkoušeli jsme si virguli, kyvadlo nebo práci přes ruce. Nechal nás, ať si každý vybere, co mu nejvíce vyhovuje. Já jsem zůstal u rukou. Ještě potom za námi dva roky do Brna dojížděl, kde měl své pacienty. Takže mě ještě dále zasvěcoval do umění léčitelství. Poté jsem se osamostatnil. Už to trvá více než deset let. Nyní se zabývám léčbou pomocí energií. Využívám k tomu ruce a energetické zářiče - a to tak, že přiložím ruku na zablokované místo nebo tam namířím energetický zářič, případně zablokované místo rozmasíruji. Zároveň si s pacientem promluvím a snažíme se zjistit příčinu jeho potíží.“

Josef Kaplan

cz.podporazdravi.cz

Autor článku bude na toto téma přednášet na výstavě Ezotera Praha v neděli 3.6.2018 v Učebně A od 15.00 hod. a po celou dobu konání akce vám bude poskytovat osobní terapie v rámci výstavního prostoru.

Foto EZOTERA Praha

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA

 

Právě přítomno: 71 hostů a žádný člen

Tématické články Festival Miluj svůj život