Nadcházející události

25 kvě
5 čec
Festival Miluj svůj život Plzeň
05.07.2019 - 07.07.2019
14 zář

Může se stát, že zažijeme utrpení. Ale proč v něm setrváváme?

Pokud je utrpení moc, vysíláme signál: Nechci tu být. Milosrdný Život přichází s nabídkami na změnu.

Proč nedokážeme nabídky vnímat ? "...můj přítel je agresivní, často pije , pak mi všechno vyčítá, občas mě škrtí ..." "...udeřil mě do břicha před našim tříletým synkem ..." "...několikrát denně mi telefonuje do práce , vyptává se na mě mých kolegů..." "...krachuje mi firma, přítelkyně mě opouští, nedokázal jsem ji změnit, začíná mi haprovat zdraví..." "...moje dcera mě vyhodila z bytu,těch 8 tisíc důchodu mi na měsíc nestačí, nic necítím..." "...nenávidím své rodiče..." Absolvovala jsem desítky odblokací a stále pokračuji. Občas slyším znít uvnitř sebe různé věty: "Pravda nás osvobodí" od čeho ? jak ? a jaká je to pravda?

"Všechno co dělám, dělám pro sebe " To snad ne ?  A co z toho mám ? "Ukončuji utrpení , na Lásku se všechno mění" Na jakou lásku ? Lásku k čemu ?Lásku ke komu?

V dětství jsme se naučili různé strategie, abychom "dosáhli svého". Co je to svého? A používáme je dodnes? Jsou pro nás všechny vždy výhodné? Jsou některé pro lidskou bytost destruktivní?

Jsme "biopočítače " plné virů ? Co s tím můžeme dělat ?

Můžeme v sobě nechat otázky znít... Můžeme požádat o odpovědi... Můžeme je i dostat... Mohu stát při vás, než budete bezpečně stát sami. Je to úžasné dobrodružství. Hodně štěstí :))

Nabídka pro tebe : Mysl tvou šílenou - zpomalím. Nitro tvé krásné - odhalím.

Emoce do rovnováhy - dám, můžeš pak říct - nic už nehledám. Jsem Duch ve svém těle, řídím svůj život jasně a směle.

Dana Ličmanová terapeutka- vztahy

Autorka článku bude přednášet na toto téma na festivalu Miluj svůj život v Praze v neděli 18.2.2018 v Učebně E od 15.00 hod.

Foto EZOTERA Praha

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA

 

Právě přítomno: 26 hostů a žádný člen

Tématické články Festival Miluj svůj život