• icon Festival Miluj svůj život
  • icon Ezotera prodejní výstava
  • icon Noviny Ezotera
image Miluj svůj život Praha

16.-18.02.2018
51. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů program
image Ezotera Praha

25.11.–26.11.2017
prodejní výstava zdravého životního stylu program
image Informační noviny Ezotera Informace o našich akcích a nových esoterních směrech ke stažení zde

Každá doba, ať již kratší, nebo delší má svou vlastní energii. Tato energie se pokaždé liší od té předchozí i nastávající a má své osobité aspekty, kvality, úkoly a poslání. A rovněž svá úskalí a překážky, které však není nemožné překonat. Třeba se vyrovnat se svými starými i aktuálními strachy, s výčitkami svědomí a pocity viny. Jedním z poselství světelných bytostí pro podzim tohoto roku je, že bychom měli v sobě najít svou vlastní vnitřní sílu a zbavit se strachu nebo dokonce zábran před přijímáním podpory a pomoci od jiných.

V posledních týdnech byla energetická náročnost kladená na nás na všechny velmi vysoká, takže se mnozí mohli cítit vyčerpaní a unavení. Navzdory tomu však někteří z nás nemohli klidně a hluboce spát, a tím pádem nabrat jak sílu fyzickou, tak tu kýženou vnitřní, která je tématem podzimu. Tělo mohlo reagovat pocity nepohodlí, bolestmi a nemocemi, kupříkladu infekčními. Proto naši průvodcové kladou teď důraz na to, abychom tělo všemožně podpořili a posílili, a také se znovu a znovu zaměřovali na nalezení klidu, na relaxaci, odpočinek, a snad i hlubší meditace. V soustředěném stavu klidu, podpořeném esencemi světelných bytostí, můžeme lépe pochopit a uvidět, co máme dělat a která rozhodnutí jsou vhodná, která naopak nikoli.

Až do zimního slunovratu podporují světelné bytosti jakékoli smysluplné projekty a plány a mohou nás doslova zahrnout různorodýmipříležitostmi či šancemi. Kroky a rozhodnutí spojené s našimi projekty by však neměly být činěny zbrkle, nýbrž by měly být „testovány“ jak racionálně, tak za pomoci intuice. Získáme tak výraznou podporu skrze impulzy z vyšších úrovní i vlastního nadvědomí. Namísto toho, abychom se neustále zaměřovali pouze na své plánování, měli bychom častějizvažovat, co je důležité právě teď, v tomto konkrétním okamžiku, a omezit se především na to, co je v této chvíli to nejnutnější a nedělat toho najednou příliš mnoho. Bude velice prospěšné se každý den zeptat: Co mám dělat právě teď? Co právě teď dělat můžu? Co chci opravdu upřednostnit? Co je pro mě už příliš, ačkoli jsem si to naplánoval/a? Co bych mohl/a odložitna později bez toho, aby to mé projekty ohrozilo?

Letos je v podzimních měsících zásadní taktéž vzájemná spolupráce. Zbavíme-li se strachu se sdílení svých idejí, podnětů a z lnohodnotné kooperace, dočkáme se opory od ostatních. Budou ochotni nás zastoupit a získáme od nich užitečné rady, návody, nápady. Důvěřovat a dokázat požádat o pomoc je důležité nejen pro náš vlastní pokrok, ale i pro úspěchnašich plánů a projektů. Měli bychom však důkladně zvažovat, s kým chceme a budeme spolupracovat a sdílet své záměry a sny. Světelné bytosti vás mohou podpořit - kromě jiného - také prostřednictvím užití esencí nabitých jejich povznášející energií. Třeba u výše zmíněného rozhodování vám až do konce letošního roku ulehčí v pochybnostech neuvěřitelně silná esence speciálně určená pro celý tento rok. Rovnováhu mezi aktivitou a relaxací vám umožní nastolit ohnivá živlová esence.

Učinit konkrétní kroky v rámci vašich projektů vám pomůže jak již uvedená mixtura pro tento rok, tak esence křišťálového paprsku stvoření. Jak jste si možná všimli, téma podzimu se, ačkoli snad jen okrajově, dotýká vašich nepodložených strachů a někdy možná i výčitek spojených s tím, zda máte nebo nemáte právo následovat své sny a plány.

Nejen tohoto typu strachů a pocitů viny se bude týkat program vynikajícího zahraničního lektora, Gerharda K. Pierotha, který kromě svých hlubokých znalostí a zkušeností používá esence nabité energií světelných bytostí.

Bude se konat na výstavě Ezotera v Praze v neděli 26.11.2017 v Učebně A od 10.00 hod.

www.festivalmilujsvujzivot.cz

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

  • Videa
  • Fotogalerie
  • Externí fotogalerie
image

Reportáž do zpravodajství RT TV

Shrnutí programu prodejní výstavy EZOTERA září 2014 - reportáž do zpravodajstvi televize RT TV CZ.
Reportáž do TV

REGIONALNÍ TELEVIZE CZ

EZOTERA 20.-21.9.2014

Spustit video


image

Reportáž z festivalu Miluj svůj život

Reportérka internetové televize Příznaky transformace Ava Chrtková a její rozsáhlá reportáž z festivalu MSŽ Plzeň 4.-6.7.2014.
Videoreport

Youtube kanál

Příznaky transformace

Spustit video


image

Videopozvánka na akci

Video pozvánka na festival Miluj svůj život 2012.
Shrnutí teze festivalu

Youtube kanál

festival MSŽ

Spustit video

image

festival Miluj svůj život

Fotogalerie z festivalu Miluj svůj život.
foto Ava Chrtková a Jan Salakvarda

mezinárodní festival

duchovních směrů

Vstup do galerie


image

EZOTERA prodejní výstava

Fotogalerie z prodejní výstavy EZOTERA..
Archiv agentury ANO

prodejní výstava

pro vás

Vstup do galerie

image

Miluj svůj život, festival Ezotera 26.-28.10.2012

Fotografie nadšence pana Klouby z Miluj svůj život, festival Ezotera 26.-28.10.2012.
Autor fotografií KLOUBA foto

kanál RAJČE idnes

Klouba

Prohlédnout


image

Miluj svůj život 2013

Další umělecké fotografie z nadšeného návštěvníka festivalu Miluj svůj život 2013.
Autor fotografií LUCKY MOUSE

kanál RAJČE idnes

LuckyMouse

Prohlédnout