Kalendář akcí:

čen
2

02.06.2018 - 03.06.2018

čec
13

13.07.2018 - 15.07.2018

zář
15

15.09.2018 - 16.09.2018

říj
27

27.10.2018 - 29.10.2018

Většina z nás zná jógu a další podobná cvičení, která se k nám dostala z dálného východu. Dávno jsme však zapomněli na své vlastní tradice, které jsou možná o něco mladší, navzdory tomu sahá jejich historie do doby před dlouhými staletími. Tajná cvičení starých Slovanů, které ač napohled mnohem jednodušší a méně náročná, nežli ta „východní“, mají velice hluboký účinek. Osobitý systém cviků pouze pro ženy má mnohé pozitivní účinky, působí na hormonální úrovni i na úrovni kladné korekce ženské DNA. Vrací ženu k sobě, do jejího centra, uzdravuje její vnitřní ženské Já, její Animu, její vnitřní dítě, tedy vnitřní dívenku, avšak také její vnitřní Milenku, Matku a Stařenu, a to bez ohledu na její věk. Napojuje duši ženy na duši Světa, duši Bohyně, rovněž však na její ženskou rodovou linii a na její dávné předkyně. Cvičení rovněž při pravidelném opakování a delší praxi omlazuje a léčí prostřednictvím regulace ženské energie.

Toto cvičení pro ženy, někdy označováno za „cvičební sestavu čarodějek“. Ke každému z 27 hvězdných klíčů, neboli k jednotlivým pohybům, je přiřazena barva cyklu, k němuž náleží speciální staroslovanský symbol. Ten zvyšuje účinek každého cviku.

Pravidelné cvičení může ženu dosti zásadně změnit po všech stránkách, protože má nesmírnou transformační sílu. Zaměřuje se na typicky ženské části těla, tudíž na prsa, boky, břicho, stehna, avšak také na thymus, štítnou žlázu, lymfatické uzliny. Je vhodné též pro těhotné a menstruující ženy, neboť zmírňuje menstruační bolesti a dokonce pomáhá u různých ženských onemocnění. Duchovní zkušenost, ke které se ženy postupně propracovávají, mírní a časem zcela eliminuje negativní následky stresu a mění je na stav duševního klidu a pohody. Fontána mládí je skvělou formou péče o sebe. Hluboké léčení, ke kterému pozvolna dochází, není vždy fyzické. Může se projevit v emočním, duševním a duchovním životě, zvýšit imunitu a zlepšit neurochemii.

Judita Katona Peschlová

lektorka ženských kruhů a mystických cest za místy spojené s Bohyněmi a Maří Magdalenou.

Autorka článku bude na toto téma přednášet na výstavě Ezotera v Praze v sobotu 25.11.2017 v Učebně A od 15.00 hod.

www.festivalmilujsvujzivot.cz

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

Foto EZOTERA Praha

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA září 2017 

Pozvánka na předvánoční Ezoteru listopad 2017

Právě přítomno: 175 hostů a žádný člen

Tématické články Festival Miluj svůj život