Kalendář akcí:

čen
2

02.06.2018 - 03.06.2018

čec
13

13.07.2018 - 15.07.2018

zář
15

15.09.2018 - 16.09.2018

říj
27

27.10.2018 - 29.10.2018

Zažijte jedinečnou energii Křišťálů. Křišťálový systém Chacrys propojuje moderní technologie s prastarými znalostmi. Je založen na metodě používané při léčbě čaker. Obsahuje sedm unikátně broušených křemenných “Vogel” krystalů vysoké čistoty, které jsou fixovány v řadě za sebou pod nastavitelným úhlem směřující na tělo. Křemenné krystaly fungují jako přirozené lasery. Vesmírná energie procházející krystalem zvyšuje svou rychlost a její zesílené vibrace jsou přenášeny do čaker jako světelné paprsky. Křišťály jsou podsvícené barvou jednotlivých čaker, a působí tak na každou čakru její příslušnou barevnou frekvencí.

Celkové působení křišťálů má na organismus silné transformační a harmonizační účinky. “Křišťály jsou čistými přírodními zářiči, skrze které proudí Vesmírná energie z Nejvyššího zdroje. ”Komunikují a obnovují energii na úrovni těla, duše i našeho Vyššího Já. Působení křišťálů má výrazné regenerační a harmonizační účinky na základě posvátné geometrie.

Energetické působení Křišťálů je bezpečné a vhodné pro kohokoliv bez věkového omezení, od dětí až po seniory. Filipínská léčitelka Estela Orbito Palaris také využívá při své práci přírodní křišťály a dává nám toto doporučení: „Otevřete co nejhlouběji své srdce a nechte energii křišťálů plynout do Vašeho těla, aby pomohly uvolnit Vaše energetické bloky na všech úrovních a znovu rozproudily i zharmonizovaly Vaši energii.“

V pražském centru LOVING HEART máte zároveň možnost si nechat přeměřit energetiku vašeho těla na přístroji Dinamika, kde rychle analyzujeme kvalitu vašeho organismu na základě srdeční frekvence, např. před a po působení Křišťálové harmonizace. Centrum Loving Heart je zaměřeno na alternativní setkávání na duchovní i fyzické úrovni.

www.barakacentrum.cz

O duchovním léčení Estely Palaris Orbito a působení krystalů se více dozvíte na přednášce na výstavě Ezotera v Praze 26.11.2017 v Tělocvičně od 10.00 hod. a pak také na festivalu Miluj svůj život 18.2.2018. Můžete zde také absolvovat i individuální terapie.

www.festivalmilujsvujzivot.cz

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

Foto EZOTERA Praha

Ohlédnutí za prodejní výstavou EZOTERA září 2017 

Pozvánka na předvánoční Ezoteru listopad 2017

Právě přítomno: 172 hostů a žádný člen

Tématické články Festival Miluj svůj život